Bitcoin Forum
May 02, 2024, 05:35:09 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bu bölümün aktifliği eskisi kadar yok.  (Read 118 times)
varanvaran (OP)
Legendary
*

Activity: 1064
Merit: 1013

Bitcoin Trader

View Profile
April 02, 2024, 10:28:14 AM

Arkadaşlar uzun zamandır bu forumdayım ticaret yapıyorum, uzun zamandır paylaşım yapmasam bile paylaşımları mümkün olduğunca takip eder okurum. Ne yazıkki bu son zamanlarda özellikle yurt dışına taşınmam sebebi ile boş vaktim daha fazla olmasına rağmen bir çok konuya'da uzak kalmama rağmen kayda değer paylaşımlar neredeyse yok gibi

Özellikle pazar alanı kısmı her zaman aktif olan ve güncel olan bir kategori idi ama orasıda neredeyse yok gibi.

Bunun sebebi nedir?

1714671309
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714671309
Reply with quote  #2

1714671309
Report to moderator
1714671309
Hero Member
*

Ignore
1714671309
Reply with quote  #2

1714671309
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714671309
Hero Member
*

Ignore
1714671309
Reply with quote  #2

1714671309
Report to moderator
1714671309
Hero Member
*

Ignore
1714671309
Reply with quote  #2

1714671309
Report to moderator
1714671309
Hero Member
*

Ignore
1714671309
Reply with quote  #2

1714671309
Report to moderator
ajanwalker
Sr. Member

Activity: 1484
Merit: 458

View Profile
April 02, 2024, 12:27:10 PM

Bence en büyük sebebi imza olayları eskisi kadar değil.
Şuan da mevcut imzlarda ya lokal kabul etmiyor ya da lokal de konu dışı pazar alanı gibi yerleri kabul etmiyor.
İkinci olarak eskiden ico muhabbetine bol token imzası vardı şuan yok gibi bir şey.
Benim aklıma direkt bunlar geldi.
Pazar alanında ne zaman sizin adınızı okusam aklıma bir zamanların Varan Turizm otobüs şirketi gelir. Yine o geldi aklıma
Selamlar...

EPSILOAN
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
▄▄████████████████████▄▄
██████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████████████████████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
▀▀████████████████████▀▀
▄▄████████████████████▄▄
█████▄     ███████    ▄█████
███████     █████    ███████
███████ ▄    ███     ███████
███████ █▄    █ █    ███████
███████ ██▄    ██    ███████
███████ ███▄  ███    ███████
█████▀   ▀██▄███▀     ▀█████
▀▀████████████████████▀▀
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
April 02, 2024, 12:42:18 PM

Bence en büyük sebebi imza olayları eskisi kadar değil.
Şuan da mevcut imzlarda ya lokal kabul etmiyor ya da lokal de konu dışı pazar alanı gibi yerleri kabul etmiyor.
İkinci olarak eskiden ico muhabbetine bol token imzası vardı şuan yok gibi bir şey.
Benim aklıma direkt bunlar geldi.
Pazar alanında ne zaman sizin adınızı okusam aklıma bir zamanların Varan Turizm otobüs şirketi gelir. Yine o geldi aklıma
Selamlar...

Teşekkür ederim Aslında ilk bu kullanıcı adınız 2007 senesinde r10 üzerinden aldığımda aklımdan o geçerek almıştım

yanlış düsünmüyorsunuz ama bir bağlantım ne yazıkki yoktu 🤣

meser#
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 957

View Profile
April 02, 2024, 01:14:43 PM

Napolyon'un çok sevdiğim güzel bir sözü var: "Para, para ve yine para". Forumda aktif olarak bahsettiğiniz zamanlarda birçok farklı kazanç yolu vardı ve bunun başlıcası lokali kabul eden imzalardı sadece btc olarak ödeme yapanları değil @ajanwalker hocamızın bahsettiği icolarda vardı. Twitter ve telegram gruplarının kullanımı ve piyasanın gelişmesi ile forum önemini kaybetti. Bahsettiğiniz R10 forumunun uzun zamandır çok aktif olmasının sebebi ülkemizde bu niche'i sosyal medyalarda yapamayacağımız birşey olmasından mütevellittir. Ancak diğer yandan kripto para niche'ine baktığımızda her platformda bunu yapabilecek olmak bu forumdaki aktifliği azaltmakta. Tabi bunu Türkçe lokali için diyebiliriz diğer lokallarin statüsü bizim forumdan daha yüksek. Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır derler. Şu forumda 100 konuya baktığında 90'ında kendine birşey katamıyorsun aksine sinirlenip moralini düşürüyorsun. Niye? kendine birşeyler katmak yerine vaktini düzeltemeyeceğin şeylere sinirlenerek harcıyorsun. Geçtiğimiz senelerde forumda aktifliği arttırmak adına birçok girişimde bulundum ama saldım artık yani çünkü kırgınım. Düşün yani şurada 30-40 merit sonra Leg olabilecek birisiyim ve salıyorum yani. Çünkü artık bu forumda belli başlı kişilerin attıkları mesajlara bakıp çıkıyorum. Onlara her daim minnet borçlu ve duacı olacağım onun dışında umrumda değil yani. Forumun tekrar aktif olabileceğini düşünmüyorum ve olmayacakta zaten  Smiley
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
April 02, 2024, 07:27:48 PM

Napolyon'un çok sevdiğim güzel bir sözü var: "Para, para ve yine para". Forumda aktif olarak bahsettiğiniz zamanlarda birçok farklı kazanç yolu vardı ve bunun başlıcası lokali kabul eden imzalardı sadece btc olarak ödeme yapanları değil @ajanwalker hocamızın bahsettiği icolarda vardı. Twitter ve telegram gruplarının kullanımı ve piyasanın gelişmesi ile forum önemini kaybetti. Bahsettiğiniz R10 forumunun uzun zamandır çok aktif olmasının sebebi ülkemizde bu niche'i sosyal medyalarda yapamayacağımız birşey olmasından mütevellittir. Ancak diğer yandan kripto para niche'ine baktığımızda her platformda bunu yapabilecek olmak bu forumdaki aktifliği azaltmakta. Tabi bunu Türkçe lokali için diyebiliriz diğer lokallarin statüsü bizim forumdan daha yüksek. Çuvaldızı kendine iğneyi başkasına batır derler. Şu forumda 100 konuya baktığında 90'ında kendine birşey katamıyorsun aksine sinirlenip moralini düşürüyorsun. Niye? kendine birşeyler katmak yerine vaktini düzeltemeyeceğin şeylere sinirlenerek harcıyorsun. Geçtiğimiz senelerde forumda aktifliği arttırmak adına birçok girişimde bulundum ama saldım artık yani çünkü kırgınım. Düşün yani şurada 30-40 merit sonra Leg olabilecek birisiyim ve salıyorum yani. Çünkü artık bu forumda belli başlı kişilerin attıkları mesajlara bakıp çıkıyorum. Onlara her daim minnet borçlu ve duacı olacağım onun dışında umrumda değil yani. Forumun tekrar aktif olabileceğini düşünmüyorum ve olmayacakta zaten  Smiley

Teşekkürler bilgilendirme için. Bu konuda gördüğüm kadarıyla haklısınızç

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
April 02, 2024, 08:39:16 PM

bugün biraz hareketlendi mi ne Cheesy
şaka bi yana herkes özgürce ve hakaret etmeden düşüncelerini yazabilse bu forum daha güzel olurdu. yurtdışından ya da tor mordan girenler bu konuda daha şanslı ama bu ülkede yaşayan insanlar da fikirlerini açıklayabilmeli korkusuzca...

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
trendcoin
Legendary
*

Activity: 2198
Merit: 1131

View Profile
April 02, 2024, 08:45:26 PM

bugün biraz hareketlendi mi ne :D
şaka bi yana herkes özgürce ve hakaret etmeden düşüncelerini yazabilse bu forum daha güzel olurdu. yurtdışından ya da tor mordan girenler bu konuda daha şanslı ama bu ülkede yaşayan insanlar da fikirlerini açıklayabilmeli korkusuzca...

ülkemiz bir darbe anayasası ile yönetiliyor, 100 yıllık bir cumhuriyetiz ama bu utanç yakamızdan düşmüyor ne yazık ki...

daha özgür bir ülke olsak emin ol her şey çok daha güzel olur ama faşistler yine etrafa ölüm tehditleri savurmaya devam eder, ki bunun örnekleri çoktur bu forumda...

Darbeciler emperyalistlerin işbirlikçileridir...
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1330
Merit: 967

View Profile
April 03, 2024, 12:06:43 AM
Merited by meser# (2)

kripto para piyasalari reel anlamda saniyelerle yarisirken forum yavaş kaldi diyebilirim. twitter, telegram vb. anlik iletisim kanallari daha çok kullaniliyor. ayrica; bu baslikta bile “darbe anayasasi” zart zurt kelimeleri geçiyoken gelip de bu foruma bir şeyler yazmanin pek anlami yok. bu forum kripto para piyasasinda sizi on plana cikarabilecek ozel bi bilgi sunmuyor. benim amacim para kazanmak, yatirimlarimi duzenlemek, info almak, bitcoin sayimi arttirmak, finansal ozgur olmak; burada amacima hizmet eden hicbir sey yok. olay daha çok telegram’da dönüyor.
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1137

View Profile
April 03, 2024, 03:56:46 AM

kripto para piyasalari reel anlamda saniyelerle yarisirken forum yavaş kaldi diyebilirim. twitter, telegram vb. anlik iletisim kanallari daha çok kullaniliyor. ayrica; bu baslikta bile “darbe anayasasi” zart zurt kelimeleri geçiyoken gelip de bu foruma bir şeyler yazmanin pek anlami yok. bu forum kripto para piyasasinda sizi on plana cikarabilecek ozel bi bilgi sunmuyor. benim amacim para kazanmak, yatirimlarimi duzenlemek, info almak, bitcoin sayimi arttirmak, finansal ozgur olmak; burada amacima hizmet eden hicbir sey yok. olay daha çok telegram’da dönüyor.
anayasa ya da yasalar olmazsa twit atamazsın her türlü iletişim kesilir, elindeki btc çöp olur çünkü satamazsın
ülkede özel mülkiyet diye bişi kalmaz komple açık hava hapishanesi olur Kuzey Kore olursun

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Silence Scream
Hero Member

Activity: 896
Merit: 881

View Profile
April 03, 2024, 07:11:14 AM
Merited by Vispilio (1)

Bunları yazacağınızı tahmin ediyordum. Katılıyorum size eğer bitcoin ilk çıkışlarında telegram daha etkili bir kanal olsaydı belki orada da etkileşim alabilirdi ancak forum kültürünü bize bırakan satoshiye teşekkür etmemiz lazım hala burada da olsa bir şeyler yazılıyor. Adamın bıraktığı sancak bile arkasından gelen bizlere para kazandırıyor. Telegramda ise artık güncel kazançlar dönüyor. Forumda da yine de belli bir aidiyet oranında girişler oluyor bence hocam ya.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
Phoenix Anka
Hero Member

Activity: 1036
Merit: 619

View Profile
April 03, 2024, 07:24:12 AM

Arkadaşlara katılıyorum hocam ayrıca pazar alanı için de şunu diyebilirim. Artık bir çok alternatif oluşmuşken forum üzerinden alışveriş neredeyse hiç  yapılmıyor. Telegram sayfalarında bile satış grupları oluşmuş anında da geri dönüş var. Foruma yazacaksın da, karşı taraf görüp cevap yazacak da. Biraz olayları fazla uzatıyor forum. Anlık satışa yönelmiş insanlar.

.
▄██████████████
███████████████
███████████████
█████████████▀░
███████████▀▄░█
██████████░███░
███████▀▀░▀▀█▀▀
█████▀░░░░░░░▀▄
█████░░░░░░░░░█
█████▄░░░░░░░▄▀
███████▄▄▄▄▄███
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
████████████▀██
█████████▀▀░░░▀
████████░░░░░░░
██████░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
█████░░░░░░░░░░
██████▄░░░░▄▄▄░
█████████▀▀░░░▀
████████▄▄▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄██████████████
███████████████
██████████▀▀▀▀▀
███████▀░▀█▄░░░
██████░░░░░█▄░▄
█████░░▄▄▄▄▄██▀
█████▀▀▀░░░░▄█▄
█████░░░▄▄█▀▀░█
██████▄█▀▀░░░░▀
███████▄▄░░░░░░
██████████▄▄▄▄▄
███████████████
▀██████████████
▄████████████████████████▄
█████████████░████████████
████████████▀▄████████████
█████▀▀░░░░░░░░░░░░▀▀█████
████▀░░░░░░░░░░░░░░░░▀████
████░░░██░██░░░░█░░░░░████
████░░░▄▄▀▄▄░░▀▀▄▀▀░░░████
████▄░░▀▀░▀▀░░░░▀░░░░▄████
█████▄▄░░░░░░░░░░░░▄▄█████
▀████████████████████████▀
.
varanvaran (OP)
Legendary
*

Bitcoin Trader

View Profile
April 03, 2024, 09:09:30 AM

Mesaj yazan herkese tek tek teşekkür ederim. Bu telegram yada whatsapp grupları oldum olası güvenli gelmiyor. Nedeni ise forum ticaretlerinde geçmişi sorgulayabilirken kontrol edebilirken ve inceleyip bakabilirken diğerlerinde bu durum tamamen ince bir çizgi

Aidiyet duygusu evet bu çok başka bir durum bendede bu durum söz konusu hiç birşey olmasa bile birşeyler oluyor. Smiley

Pages: [1]
  Print  

Jump to: