Bitcoin Forum
June 18, 2024, 05:18:58 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Altcoinlerin içinden geçtiler  (Read 400 times)
wolwoo (OP)
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1143

View Profile
May 16, 2024, 04:28:42 PM

BTC artıyor ama altcoinler hala birkaç gün önceki fiyatın bile altında, sadece rakamların yeşil olması bir anlam ifade etmiyor. altcoinler gerçek bir pump yapmadıkça btc'nin inmesi çıkması yalnızca BTC traderlarına yarar.
bakın mesela bugün hafif bi düşüşle bile altlar yine ezildi yalnız CZ'yi arayacaz gibi. launchpoollar falan resmen ölüm döşeğinde...CZ olsa hemen müdahale ederdi.

gerçi ben bu düşüşleri bir dip arayışı olarak görüyorum
yukarda da dediğim gibi bilyon yapmadan önce son rötuşlar

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
CryptoWideShut
Jr. Member
*

Activity: 49
Merit: 52

View Profile
May 16, 2024, 07:23:39 PM

BTC artıyor ama altcoinler hala birkaç gün önceki fiyatın bile altında, sadece rakamların yeşil olması bir anlam ifade etmiyor. altcoinler gerçek bir pump yapmadıkça btc'nin inmesi çıkması yalnızca BTC traderlarına yarar.
bakın mesela bugün hafif bi düşüşle bile altlar yine ezildi yalnız CZ'yi arayacaz gibi. launchpoollar falan resmen ölüm döşeğinde...CZ olsa hemen müdahale ederdi.

gerçi ben bu düşüşleri bir dip arayışı olarak görüyorum
yukarda da dediğim gibi bilyon yapmadan önce son rötuşlar

Umarım öyledir çünkü iyice ümidim kırılmaya başladı ama zaten güzel olan da bu gibi geliyor çok sabırlı olduğum halde benim bile kırılıyorsa belki bu bir avantaja dönüşür ve artık yükselişini görürüz...
Ondekinecakabilirim
Hero Member

Activity: 1218
Merit: 754

View Profile
May 21, 2024, 05:33:35 PM

Umarım öyledir çünkü iyice ümidim kırılmaya başladı ama zaten güzel olan da bu gibi geliyor çok sabırlı olduğum halde benim bile kırılıyorsa belki bu bir avantaja dönüşür ve artık yükselişini görürüz...

En çok ümitlerin kırıldığı gün değişiyor her şey. Tabiki tam olarak değişen bişi yok. Altcoinlerin pek çokları yerinde saydı. Ama Bitcoin 70 bin doları geçti. 72 bin dolara ulaştı. Bazı altcoinler takip etti bu hareketi.

Bitcoin Dominance ufak ufak salıyor. Ama daha fazlasına ihtiyacımız var. Altcoinlerde boğa sezonu yaşamak için güçlü bi dominance düşüşü görmemiz gerekiyor. Şu an %54. Daha çok yolumuz var. Ama ben yükseliyorum yavaştan. Çünkü FED verileri bize iyi bi takım sinyaller veriyor. Son 6 toplantıda sabit tuttu FED faizleri. TÜFE, işsizlik verileri de iyi geliyor. Bana kalırsa kötü senaryolar gereksiz. Temmuz'da faizler düşmeye başlarsa kripto paralara olumlu yansıma görürüz.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Lachrymose
Hero Member

Activity: 1372
Merit: 968

View Profile
May 22, 2024, 02:17:19 AM

wojak’ta inanilmaz potansiyel var bence. milady de fena gorunmuyor. bunlarin yanisira raca da binance’da listelenebilir.yeni listeleme kurallarina asiri uyuyolar.
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
May 22, 2024, 03:35:30 AM

şayet bitcoin biraz daha düşseydi altlar magmaya inecekti gerçi onun da ilacı var: sirkülasyonu zıplatmak ama kontratta yazanın dışına çıkmak da zor (değil aslında) Wink
gala mıdır nedir 200m dolar hacklenmiş falan filan yalan dolan..
özetle: piyasa bok gibi, bok(alt-shit)coinleri pumplayacak kimse görünmüyor. Her şey bombok hele bir de BTC düşerse kanalizasyon komple patlar. Aptal şapşal bir piyasa hala pepe pumplıyorlar aq

50promil
Member
**

Activity: 806
Merit: 45

View Profile
May 25, 2024, 08:13:13 PM

zamanında vpn almak için kullanırım diye braktığım 250 usd pepe sayesinde ana hesabımı geçecek herhalde .
wolwoo (OP)
Legendary
*

View Profile
Today at 12:45:19 AM

altcoinlerin içinden geçmeyi bırak anasını bellediler hala da düşüyor
55k'dan 38e düştüğünde daha iyiydi piyasa
şu son 13 gündür aralıksız eksilerde, ee bitcoine bakıyon 65-70 civarında geziniyor.
hacim yerlerde bu da demektir ki market maker uzaktan seyredip düşüşü izliyor, kontrollü olarak shorttan da vuruyodur parayı
btc dominance da 54lerde ama ethereum usdt falan da eklesen demirbaşlarla birlikte yüzde 90 ediyor. koskoca (!) piyasa 15-20 coinden ibaret. safları sık ve düzgün tutuyorlar, birkaç elit(!) proje dışında market ölü.
bu şekilde piyasaya para çekmeleri imkansız, sadece kendileri ve içerde kalan (bizler gibi) üç beş kişi ile piyasa dönmez. bakalım nolacak

ajanwalker
Hero Member

Activity: 1526
Merit: 501

View Profile
Today at 01:24:14 PM

altcoinlerin içinden geçmeyi bırak anasını bellediler hala da düşüyor
55k'dan 38e düştüğünde daha iyiydi piyasa
şu son 13 gündür aralıksız eksilerde, ee bitcoine bakıyon 65-70 civarında geziniyor.
hacim yerlerde bu da demektir ki market maker uzaktan seyredip düşüşü izliyor, kontrollü olarak shorttan da vuruyodur parayı
btc dominance da 54lerde ama ethereum usdt falan da eklesen demirbaşlarla birlikte yüzde 90 ediyor. koskoca (!) piyasa 15-20 coinden ibaret. safları sık ve düzgün tutuyorlar, birkaç elit(!) proje dışında market ölü.
bu şekilde piyasaya para çekmeleri imkansız, sadece kendileri ve içerde kalan (bizler gibi) üç beş kişi ile piyasa dönmez. bakalım nolacak

Yeni oyuncuların gelmesi için piyasa yukarı gitmesi lazım yoksa bir çok kişi bu iş kumardan farkı yok diyip piyasalara girmez.
Zaten şuan yükseliş başlasa yeni yatırımcı gelmesi en az 2-3 ay sürer. Onlarda yavaş yavaş gelmeye başlayınca hafiften piyasadan çıkmak lazım. Bu bir bayrak yarışı gibi bayrağı yeni gelenlere teslim etmek lazım.
Bayrak düşmeden verirlerse güzel olur😄
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: