Bitcoin Forum
April 30, 2024, 10:45:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Immutable  (Read 94 times)
execijutiere (OP)
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1239

View Profile
April 15, 2024, 10:30:22 AM
Merited by Vispilio (2), Cacabey_40 (1)

Immutable günlük Gem claim sistemi getirdi. Ne kadar fazla gem o kadar fazla ödül yazıyor sitelerinde.İsteyen günlük yaptığı işlemlerin yanına eklesin fee gideri yok.Fee gideri şöyle yok eğer immutable passport üzerinden bağlanıyorsanız feeyi sistem karşılıyor fakat kendi metamask cüzdanınızla bağlandığınız zaman günlük cüzi bir miktar fee istiyor.Dileyen 2 türlü de yapabilir.Olası Gaming hype'dan yararlanmak isteyecekleri için böyle bir sistem getirdiklerini düşünüyorum.
Site Linki : https://imx.community/gems
Bu etkinliği belirttikleri tweet de ise en büyük web 3 gaming ödüllerinden birisi olacağını belirtmişler.
tweet : https://twitter.com/Immutable/status/1779768387201323371

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714473948
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714473948
Reply with quote  #2

1714473948
Report to moderator
1714473948
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714473948
Reply with quote  #2

1714473948
Report to moderator
n4hkro
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 6

View Profile
April 16, 2024, 11:34:47 AM

merhaba, hocam. 1 dolarlık IMX işimizi fazlasıyla görür de, borsadan çekim feesi çok.
kendi passportu ile işlemi onaylamaya çalışıyorum ama öylesine kalıyor, onaylanmıyor.
execijutiere (OP)
Legendary
*

Activity: 1386
Merit: 1239

View Profile
April 28, 2024, 12:19:58 PM

merhaba, hocam. 1 dolarlık IMX işimizi fazlasıyla görür de, borsadan çekim feesi çok.
kendi passportu ile işlemi onaylamaya çalışıyorum ama öylesine kalıyor, onaylanmıyor.
bence sorun sizde.Ben her gün basit bir şekilde immutable passport ile claim edebiliyorum.Diğer türlü dediğiniz gibi ethereum ağından atıldığı için fee çok ve gereksiz daha önceden cüzdanımda bulundursaydım immutable passport ile hiç uğraşmaz günlük hem tx kasar hem de cüzdandan claim ederdim.Ben 13 gündür sıkıntısız bir şekilde claim ediyorum isterseniz bir çerezleri falan temizleyip deneyin.

R

▀▀▀▀▀▀▀██████▄▄
████████████████
▀▀▀▀█████▀▀▀█████
████████▌███▐████
▄▄▄▄█████▄▄▄█████
████████████████
▄▄▄▄▄▄▄██████▀▀
LLBIT
  CRYPTO   
FUTURES
 1,000x 
LEVERAGE
COMPETITIVE
    FEES    
 INSTANT 
EXECUTION
.
   TRADE NOW   
n4hkro
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 6

View Profile
April 29, 2024, 12:33:51 PM

bence sorun sizde.Ben her gün basit bir şekilde immutable passport ile claim edebiliyorum.Diğer türlü dediğiniz gibi ethereum ağından atıldığı için fee çok ve gereksiz daha önceden cüzdanımda bulundursaydım immutable passport ile hiç uğraşmaz günlük hem tx kasar hem de cüzdandan claim ederdim.Ben 13 gündür sıkıntısız bir şekilde claim ediyorum isterseniz bir çerezleri falan temizleyip deneyin.
merhaba, hocam. 3-4 gün peş-peşe denedim, olmayınca bıraktım. şimdi yorumunuzu görünce yeniden denedim, bu sefer oldu. teşekkür ederim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: