Bitcoin Forum
August 05, 2024, 12:21:28 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Şurası Kur'an Kursu Olsaydı...  (Read 224 times)
kastoriante
Member
**

Activity: 249
Merit: 13

View Profile
July 10, 2024, 01:41:06 PM

29 işçi çok ciddi rüşvet iddialarının döndüğü kalu beladan kalma cahape belediyesinin yetki ve sorumluluğundaki bir işletmede yanarak can verdi ama bu trol hala soytarı gibi davranma peşinde koşuyor.

inşallah sen de benzer şeyler yaşarsın, benzer şeyler yaşayana kadar 1 mayıslarda işçi haklarını koruma ayağına polis tekmeleye devam et, ne olsa biz meselenin iki ağaç olmadığını -sizin kanınız ile alakalı olduğunu- biliyoruz...

Oğlum yetki bende mi bana yaşa diyorsun? Belediye yapamıyorsa, yapmıyorsa alsın bakanlık yapsın.ç Ne yapıyorsunuz yirmi yıldır?

AKP deprem için ne yaptı? Kaç kişi öldü? Erdoğan'ın sarayı kaçlık depreme dayanıyor? Deprem kader mi?  Ben sana kaderi öğreteyim. Depremi veren Allah depremden korunmak için gereken bilgiyi insanlığa vermedi mi? Verdi! Sen o bilgiler ışığında şehirlerindeki binaları yaparsın/yenilersin, ondan sonra bir şey olursa kader dersin.

Ölmüş askeri tekmelemiyoruz bari. Mehmetçiğin kafasını kesmiyoruz bari... HAŞIRTTTTTTTTTTTTTTT!!! Saddam vardı ya hani. Son savaşta esir aldığı düşman askerlerine İslam'a göre davrandı. Yani Peygamberin dediği gibi yedirdi, içirdi yatırdı. Fiske vurmadı...  

Sahi ya Saddam demişken... ABD Saddam'ı Saddam İsrail'i vuruyordu ya hani. Sonra ne oldu? Türkiye'de iktidarda kim vardı? Nasıl bir politika izledi? Irak'ta Müslümanların yaşadığını kim yaşasın?
trendcoin (OP)
Legendary
*

Activity: 2268
Merit: 1137

kons! gelcem yavrum, bekle beni...

View Profile
July 15, 2024, 02:42:33 AM

29 işçi çok ciddi rüşvet iddialarının döndüğü kalu beladan kalma cahape belediyesinin yetki ve sorumluluğundaki bir işletmede yanarak can verdi ama bu trol hala soytarı gibi davranma peşinde koşuyor.

inşallah sen de benzer şeyler yaşarsın, benzer şeyler yaşayana kadar 1 mayıslarda işçi haklarını koruma ayağına polis tekmeleye devam et, ne olsa biz meselenin iki ağaç olmadığını -sizin kanınız ile alakalı olduğunu- biliyoruz...

Oğlum yetki bende mi bana yaşa diyorsun? Belediye yapamıyorsa, yapmıyorsa alsın bakanlık yapsın.ç Ne yapıyorsunuz yirmi yıldır?
...

bakanlık üzerlerine gittiğinde en çok yine bunların sesleri çıkıyor. açık pkk destekçisi hdp belediyelerine kayum atandığında bile ortalığı karıştırmak için yürüyüşler düzenliyorlar. bu yüzsüz utanmazlar asla suçlu olmaz. değil 29, 239 kişi ölseydi bile çıkıp yine de "bıdı, bıdı, din, siyasal islam vesaire" diyerek yağ gibi su üstüne çıkmaya çalışırlardı.

nasıl suçlu olsunlar ki? onlar tepeden inmeci. hiç tepeden inip her şeye çöken, kendini halk ile aynı seviyede görür mü?

...
AKP deprem için ne yaptı? Kaç kişi öldü?
...

bana bir yerden tanıdık geliyor bunlar:

valla bak ben senden razıyım, ayağımın altımdan ayırmasın seni mevlam...

.
SPIN

▄▄▄██████████▄▄▄
     ▄███████████████████▄
   ▄██████████▀▀███████████▄
   ██████████    ███████████
 ▄██████████      ▀█████████▄
▄██████████        ▀█████████▄
█████████▀▀   ▄▄    ▀▀▀███████
█████████▄▄  ████▄▄███████████
███████▀  ▀▀███▀      ▀███████
▀█████▀          ▄█▄   ▀█████▀
 ▀███▀   ▄▄▄  ▄█████▄   ▀███▀
   ██████████████████▄▄▄███
   ▀██████████████████████▀
     ▀▀████████████████▀▀
        ▀▀▀█████████▀▀▀
.
RIUM
..FAST DEPOSITS .........
..AND WITHDRAWALS..
    ▄▄████████▄▄                        ▄██████▄
  ▄███████▀██████▄                   ▄██████████▄
 ██████ ▀▀ ▄ █████       ██          ▄████████████▄
████████  ▄▀▄ ▀██▀      ▄███       ▄███          ███▄
███████▄  ▀▀▀ ▄██      ▄█████▄    ████████    ███████
███████  ██▀  ▄██     ████████▄   ███▀ ▄▄▄    ▄▄▄▄▀██
█████▄▄  ▀▀▄   ██▄    ▀▀█████▀▀   █████▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███
 ██████ █ ▄ ▄█████    ▀▄▄▀▀▀▄▄▀   ████████    ██████▀
  ▀███████████████     ▀█████      ▀██████▄▄▄▄████▀▀
    ▀▀█████████▀         ███         ▀▀████████▀▀
..WHEEL OF..
..FORTUNE...
.WELCOME OFFER .
......200% + 50FS.....
▄███████████████████████▄
█████████████████████████
█████████████████▀▀██████
████████████▀▀▀    ██████
███████▀▀▀   ▄▀   ███████
████▄     ▄█▀     ███████
███████▄ █▀      ████████
████████▌▐       ████████
█████████ ▄██▄  █████████
███████████████▄█████████
▀███████████████████████▀

.PLAY NOW.
[/ta
kastoriante
Member
**

Activity: 249
Merit: 13

View Profile
July 15, 2024, 03:06:16 PM

...

bakanlık üzerlerine gittiğinde en çok yine bunların sesleri çıkıyor. açık pkk destekçisi hdp belediyelerine kayum atandığında bile ortalığı karıştırmak için yürüyüşler düzenliyorlar. bu yüzsüz utanmazlar asla suçlu olmaz. değil 29, 239 kişi ölseydi bile çıkıp yine de "bıdı, bıdı, din, siyasal islam vesaire" diyerek yağ gibi su üstüne çıkmaya çalışırlardı.

nasıl suçlu olsunlar ki? onlar tepeden inmeci. hiç tepeden inip her şeye çöken, kendini halk ile aynı seviyede görür mü?

...
AKP deprem için ne yaptı? Kaç kişi öldü?
...

bana bir yerden tanıdık geliyor bunlar:

valla bak ben senden razıyım, ayağımın altımdan ayırmasın seni mevlam...

PKK ne zaman çıktı? Anan baban oy verdi Anap iktidar oldu o zaman değil mi?
Oğlum PKK için stratejin nedir? Benim bildiğim iki çözüm var;
1-Askeri çözüm
2-Siyasi çözüm
Senin bildiğin ne var? Millet oy vermişse tabi ki belediye başkanlığı yapacaklar. Ha askeri çözüm diyorsan ben gönüllüyüm. Yalanım varsa senin gibi olayım.

Halka yazlık, kışlık, uçan saraylardan kimin tepeden baktığı ortada. 

Köprü mü yapılmış? Nerede? Yanlışın var lo, 90 YIL MEMLEKEDE ÇİVİ CAHMADILAR Köprüyü yapan Sülo Babana ne oldu? Niye Babalıktan reddedip AKP'ye oy verdiniz? Memnun edemiyor muydu...

CHP özelleştirmeye de karşıydı, ne bileyim sığınmacılara, ABD'ye verdiğiniz desteğe... Hangisi sizi durdurdu? Şimdi kalkmış depremin suçunu CHP'ye atmaya çalışıyorsunuz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: