Bitcoin Forum
June 19, 2024, 10:44:59 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Çevrimiçi öğrenme için bir platform nasıl seçilir?  (Read 22 times)
Irvin_King (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
June 09, 2024, 05:15:33 PM

Çevrimiçi BT eğitimi için bir platform seçerken hangi hususları dikkate alıyorsunuz? Farklı platformlardaki kursları birleştirmek gibi karma yaklaşımlarla ilgili deneyiminiz var mı?
Thaterhal
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
June 09, 2024, 05:43:45 PM

Merhaba! Ben de bilişim alanında online eğitimler yaptım ve deneyimlerimi paylaşabilirim. İlk başta farklı platformlarda farklı kurslar denedim ama GoIT'i bulduğumda öğrenme süreci çok daha kolay ve daha yapılandırılmış hale geldi. Bilginin pekiştirilmesine büyük ölçüde yardımcı olan birçok pratik görev sağlarlar. Ayrıca GoIT'in mentor desteği de var ve bu da yeni başlayanlar için çok önemli. Farklı platformlardaki kursları birleştirdiğinizde ortaya çıkan karma yaklaşım da ilginçtir. Bu, çeşitli deneyim ve bilgi edinmenizi sağlar. Bu arada veri analisti mesleğine ilginiz varsa https://goit.global/tr/articles/veri-analisti-ne-yapabilir-ve-nasil-olunur/ sitesindeki yazıyı okumanızı tavsiye ederim nasıl veri analisti olunacağını ve mesleğin neler gerektirdiğini ayrıntılarıyla anlatan "Veri analisti: ne yapabilir ve nasıl olunur?". Çevrimiçi öğrenme için bir platform seçerken dersin yapısına, pratik görevlerin varlığına ve öğretmenlerin desteğine dikkat ediyorum. Bu bakımdan GoIT beni tamamen tatmin etti, bu yüzden yeni BT becerilerini hızlı ve kaliteli bir şekilde öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum. Umarım deneyimim sizin için yararlı olacaktır!
Irvin_King (OP)
Newbie
*

Activity: 10

View Profile
June 09, 2024, 05:57:59 PM

Teşekkür ederim, kesinlikle olanaklarını inceleyeceğim, makale çok ilginç.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: