Bitcoin Forum
December 12, 2018, 08:39:30 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] CleanWaterCoin POW + POS | Pierwsza waluta nonprofi | Woda Charytatywnie  (Read 543 times)
platorin
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 250


View Profile
March 30, 2014, 02:16:55 PM
 #1Powstanie i następująca po niej rewolucja w obszarze kryptowalut to największa okazja naszego życia równa wynalezieniu silnika spalinowego, a  następnie samochodu, czy odkrycia i okiełznania elektryczności. Przyszłość kryptowalut leży nie tylko w ich pełniącym funkcje środka płatniczego protokole, ale przede wszystkim w powstającej dopiero infrastrukturze. Najbliższe lata zdeterminują kierunek, w którym będzie podążała przyszłość.

Ostatnimi czasy powstaje bardzo wiele walut, które są jawnymi klonami Bitcoina i Litecoina, a ich deweloperzy nie mają pojęcia, co zrobić z własnym projektem. Przez to, umiera on po kilku dniach/tygodniach. Ponadto większość z nich osiąga sukces tylko w dwóch dziedzinach: szybki zysk oraz wprowadzenie dezorientacji pośród użytkowników. Od miesięcy towarzyszą nam kradzieże, scamy i gotowe krytpowaluty, skopione ze swoich poprzedników. Jeżeli wciąż będziemy podążali tym trendem, świat krytpowalut może być zagrożony, a ludzka chciwość i egoizm po raz kolejny zniszczą innowację w zarodku. Wystarczy przypomnieć sobie Edisona i Teslę oraz to jak wielkie odkrycia i lepsze pomysły nie zawsze wygrywają.

Dla wszystkich użytkowników kryptowalut jest to ważny moment by obrać właściwą drogę prowadzącą do dalszego rozwoju projektów oraz wprowadzenia kryptowalut do świadomości mainstreamu. Najwyższy czas przeskoczyć obecny punkt stagnacji i ruszyć dalej. Każdy z Was, każdy z Nas może pomóc. Jednak w jaki sposób? Odpowiedź jest prosta: poprzez wspieranie tylko najbardziej innowacyjnych, rewolucyjnych, najlepiej zarządzanych projektów za którymi stoi silna idea niosąca zmiany, a nie chciwość i chęć zysku.

Oczywiście pomimo wielu przykrych sytuacji w świecie kryptowalut, kiedy dochodziło do oszustw i kradzieży, a użytkownicy nierzadko tracili wszystkie swoje pieniądze, dobrze jest obserwować inicjatywy społeczności, w których przejawia się prawdziwe zrozumienie idei kryptowalut oraz chęć niesienia pomocy i wsparcia innym. Właśnie ta inicjatywa sprawiła, że nieustannie zadawaliśmy sobie pytanie, w jaki sposób my moglibyśmy pomóc i zrobić jeszcze więcej?

PRZEDSTAWIAMY CHARYTATYWNĄ INICJATYWĘ - CLEAN WATER COINWoda niewątpliwie odgrywa w naszym życiu rolę najwyższego priorytetu. Dla większości z nas dostęp do źródeł czystej wody pitnej jest tak prosty jak włączenie komputera. Lecz dla prawie 1 MILIARDA ludzi, czysta słodka woda jest praktycznie nieosiągalna. W większości przypadków mężczyźni, kobiety i dzieci korzystają z jednego źródła wody, które jest tak silnie zanieczyszczone i skażone, że praktycznie staje się dla nich trucizną. W efekcie więcej niż 40.000 ludzi umiera KAŻDEGO DNIA! 9/10 przypadków śmierci to dzieci poniżej 5 roku życia. Ciężko w pełni wyobrazić sobie skalę tego dramatu, a skupianie własnej uwagi na statystykach i dyskusjach w żaden sposób nie pomoże tym ludziom. Czas wziąć sprawy w swoje ręce.

Clean Water Coin to pierwsza kryptowaluta zaprojektowana i tworzona z myślą o zasadach organizacji nonprofit. Co to oznacza? Jesteśmy zarejestrowaną organizacją nonprofit, która stworzyła charytatywną walutę i daje użytkownikom możliwość czynnej pomocy przy zaopatrywaniu najbardziej potrzebujących w wodę. Właśnie dlatego zawiązaliśmy współpracę z CharityWater.org. Dzięki niej będziemy w stanie przygotować kampanię oraz zebrać pieniądze na nowe studnie w Afryce. Ponadto poprzez stronę internetową wszyscy mogą śledzić, co dokładnie robimy.

PRZEKAZUJ ŚRODKI NA ORGANIZACJE CHARYTATYWNE + RATUJ LUDZKIE ŻYCIE POPRZEZ WYDOBYCIE (MINING)
+ UŻYWAJ CLEAN WATER COIN


Zaimplementowaliśmy do sieci unikalną funkcję, dzięki której każdy, kto wydobywa bądź używa Clean Water Coin będzie czynnie przczyniał się do ratowania życia ludzi umierających z braku wody pitnej. Każda transakcja przekazuje 0,1% swojej wartości do specjalnego Charity Wallet. Dla przykładu: wydobyłem 1,000 Clean Water Coins i zleciłem ręczną wypłatę z mojego poola. W efekcie na mój adres wpływa 999 monet, a 1 moneta zostaje przekazana na fundusz charytatywny.

CLEAN WATER COIN FUNDUSZ (PORTFEL) CHARYTATYWNY

Wszystkie fundusze trafiają do portfela charytatywnego, a następnie są przekazywane organizacji CharityWater.org. By uniknąć zmasowanej fali środków zalewających nas własny rynek, wszystkie przekazy zostaną zawczasu zamienione na Bitcoiny. Następnie zamierzamy wymienić BTC na USD w celu zdeponowania środków finansowych na kontach CharityWater.org. Ponadto społeczność otrzyma możliwość zakupu monet znajdujących się w portfelu charytatywnym. Cena zostanie ustalona po średnim rynkowym kursie, zaś ilość monet do nabycia będzie uzależniona ilością znajdującą się w portfelu charytatywnym. Więcej szczegółów już wkrótce!

WARTOŚĆ CLEAN WATER COIN

Wiele czynników składa się na ogólną wycenę monet. Część z nich jesteśmy w stanie kontrolować oraz wpływać na nie, lecz większość zależy od zaangażowania społeczności, platform wymiany oraz zbudowanej wokół projektu infrastruktury. Dlatego zamiast siedzieć i mieć nadzieję, że prędzej czy później kurs wzrośnie, budujemy nowe relacje biznesowe oraz poszukujemy partnerów, którzy poprzez swoją działalność zechcieliby wesprzeć Clean Water Coin. Nawiązaliśmy współpracę z CharityWater.org, rozganizowaliśmy reklamę w obrębie naszego klienta, zaprogramowaliśmy oficjalne poole oraz oficjalny faucet. Stworzyliśmy kod, który może zostać w prosty sposób zaimlementowany do pooli i stron użytkowników. Dzięki temu powstanie więcej okazji do czynnego uczestnictwa w projekcie.

Poniżej kilka przykładów:

Reklama w kliencie:Reklama na poolach:Kolejną koncepcją mającą zapewnić stabilny wzrost wartości będzie oficjalna platforma wymiany Clean Water Coin / BTC. Wszystkie zyski ze sprzedaży składowanych w charytatywnym portfelu monet zostaną przekazane na działalność charytatywną.

PRZYSZŁOŚĆ PROJEKTU

Mamy ściśle wytyczony plan elementów, serwisów i infrastruktury, która stanie się w przyszłości częścią projektu Clean Water Coin. Poniżej dwie przykładowe koncepcje:

DO DODANIA PÓŹNIEJ

SPECYFIKA TECHNICZNA

Algorytm: Skrypt
Typ: POW + POS
Symbol: WODA (WATER)
Maksimum monet: 1,000,000,000 (Jeden miliard)
Czas bloku: 120 sekund
Zmiana poziomu trudności: z każdym blokiem

Wynagrodzenie za blok: Między blokami 51-250 - 0 by zapewnić uczciwy start
1000 między blokami 251-7000
(20,000)(1/√(Trudność+500)) między blokami 7001-250,000
(15,000)(1/√(Trudność+500)) między blokami 250,001-500,000
(10,000)(1/√(Trudność+500)) między blokami 500,001+

Nagrody POS: 8% między blokami 7001-500,000
7% między blokami 500,000-1,000,000
6% między blokami 1,000,000-2,000,000
2% od bloku 2,000,000+

Harmonogram POS: Monety dojrzewają 20 dni
Charytatywny portfel: 0,1% każdej transakcji
Potwierdzenie dla wydobytego bloku: 50
Potwierdzenie dla bonusowego, większego bloku: 50
Potwierdzenie transakcji: 4
Monety wydobyte przed startem: 10,000,000 (tylko dla inwestorów)

DLACZEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ NA WPROWADZENIE MONET WYBODYTYCH PRZED STARTEM?

Clean Water Coin to ogromne przedsięwzięcie. Każdy z deweloperów pracuje, tak jak większość ludzi, na pełnym etacie. Nie jestesmy w stanie w pełni sfinansować projektu samodzielnie. Gdyby tak było, zrobilibyśmy to. Każdy z nas procuje nad tym projektem "pro bono" tak byśmy byli w stanie maksymalnie ograniczyć koszty, które ponosimy mimo naszych starań. Dlatego zdecydowaliśmy się na PLC (pre-launch coins). 100% zebranych środków w BTC zostanie wykorzystanych na dalszy rozwój projektu Clean Water Coin, miedzy innymi na jego rozwój, opłaty za serwery, marketing i inne programy. Nie wykorzystujemy i nie wykorzystamy zebranych środków na własną korzyść: utrzymujemy się z codziennej pracy. Zatem inwestycja BTC w Clean Water Coin, to inwestycja na rzecz dalszego rozwoju charytatywnego projektu.

Chcemy abyście wiedzieli, że wspierając nasz projekt robicie coś naprawdę dobrego, co przyczyni się bezpośrednio na poprawę warunków życia najbiedniejszej części ludności na tej planecie. Wyznaczyliśmy pięć pułapów, po przekroczeniu których przekażemy dodatkowe Bitcoiny organizacji CharityWater.org. Dodatkowe środki zostaną wydane z naszych prywatnych zasobów.

Pułapy:

1 BTC ZEBRANYCH ŚRODKÓW: dodatkowo przekazujemy 1 BTC (w sumie 2 BTC na rzecz CharityWater.org)
25 BTC ZEBRANYCH ŚRODKÓW: dodatkowo przekazujemy 1 BTC (w sumie 4 BTC na rzecz CharityWater.org)
50 BTC ZEBRANYCH ŚRODKÓW: dodatkowo przekazujemy 1 BTC (w sumie 6 BTC na rzecz CharityWater.org)
75 BTC ZEBRANYCH ŚRODKÓW: dodatkowo przekazujemy 1 BTC (w sumie 8 BTC na rzecz CharityWater.org)
100 BTC ZEBRANYCH ŚRODKÓW: dodatkowo przekazujemy 1 BTC (w sumie 10 BTC na rzecz CharityWater.org)

Pomoc dla miliarda ludzi nie może być poczyniona w samotności. Do tego potrzeba grupy ludzi, którzy poprzez wspólne działania przyczynią się do poprawy sytuacji na świecie. Stwórzmy tę grupę ludzi.

JAK WESPRZEĆ PROJEKT I UZYSKAĆ DLA SIEBIE CZĘŚĆ ŚRODKÓW WYDOBYTYCH PRZED STARTEM?

PLC - FORMULARZ INFORMACYJNY

https://docs.google.com/forms/d/1XIEy_mef93GL7otZAxAtZUeuhHOLQZpO1_AAyO-MWHU/viewform

Kliknij w powyższy link oraz uzupełnij zawartw w nim informacje. Podając numer transakcji BTC będziemy w stanie śledzić Twoje środki, a Ty upewnisz się, że uzyskasz je zaraz po uruchomieniu projektu Clean Water Coin.

Sposoby udziału

Wejdź na stronę CleanWaterCoin.org i kliknij w zakładkę "Pre-Launch Coins" (prawy górny róg). Następnie wybierz opcję "Pay with Bitcoin" dzięki czemu będziesz w stanie przesłać Bitcoiny na nasz adres lub poprzez kod QR.Adres Bitcoin: 1JV7ZW5KqR55vJiVi7ujX5AJ3gw3Qoskaw

WAŻNE: TUŻ PO PRZESŁANIU ŚRODKÓW WYPEŁNIJ FORMULARZ Z NUMEREM TRANSAKCJI!

Clean Water Coin Pools

Oficjalny pool:

http://pool.cleanwatercoin.org/

Dodatkowe poole:

http://water.suchpool.pw/
http://water.hashing.at/
http://water.mining-man.com/
http://water.prominer.org/

Portfele

Windows: link do zabezpieczonego hasłem pliku zostanie tu umieszczony tuż przed startem
Mac: link do zabezpieczonego hasłem pliku zostanie tu umieszczony tuż przed startem
Linux: link do zabezpieczonego hasłem pliku zostanie tu umieszczony tuż przed startem

Platformy wymiany:

Jesteśmy w trakcie rozmów z kilkoma większymi serwisami oferującymi wymianę walut. O wszelkich postępach będziemy informować na bieżąco. Jeżeli prowadzisz platformę wymiany i byłbyś zainteresowany wprowadzeniem Clean Water Coin do swojej oferty, daj nam znać!

CLEAN WATER COIN - NAPISALI O NAS (NEWS & MEDIA)

Blogs
Pre-Ann.com: http://www.pre-ann.com/blog/2014/3/26/pre-ann-clean-water-coin

Prasa:

Reuters.com: http://www.reuters.com/article/2014/03/27/cleanwatercoincharityidUSnPn2djZHy+86+PRN20140327
Businessweek.com: http://investing.businessweek.com/research/markets/news/article.asp?docKey=600-201403270915PR_NEWS_USPRX____LA91987-1
Marketwatch.com: http://www.marketwatch.com/story/innovative-and-new-charitable-organization-based-on-cryptocurrency-clean-water-coin-2014-03-27
Yahoo Finance: http://finance.yahoo.com/news/innovative-charitable-organization-based-
cryptocurrency-131500218.html?soc_src=copy

Informacje kontaktowe

Strona internetowa: http://cleanwatercoin.org/ (licznik odliczający do momentu premiery)
Reddit: http://www.reddit.com/r/CleanWaterCoin
Facebook: https://www.facebook.com/CleanWaterCoin
Twitter: https://twitter.com/CleanWaterCoin
IRC: http://webchat.freenode.net/#CleanWaterCoin
Charity: water: http://my.charitywater.org/cleanwatercoin
Altcoin Calendar: http://www.altcoincalendar.info/coins/276-WATER

Toll free: (888) 343-4061
Local: (949) 430-731
Email: support@cleanwatercoin.org
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.
Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!