@mandown sevdiğim bazı kanallar var. O kanallarda bazı gerçekleri konuşan gurbetçi arkadaşlar çıkıp pat pat her şeyi tüm gerçekliğiyle yüzlere çarpıyor. Adam Almanya’da krallar gibi yaşıyoruz diyor. Almanya’daki gelip burada ağlayacak tabi tuvalet temizliyoruz para alamıyoruz diye borç para istemesinler diye açık açık söylüyor. Senede 6 kere Türkiye’ye tatile gelmiş adam 6 kere. Ben bu sene bulunduğum ili terk edemedim, geçmiş 5 sene içerisinde de 5 kere olmamıştır. Adam benden daha çok geziyor. Artık ekonomi başka bir seviyede. Artık insanlar battı, bataklığa düştü ve çırpınıyor.
hocam adamlar yıllarca çok düşük faizlerle araba alıp sakız parası öder gibi araba sahibi oluyorlar adamların ülkelerinde enflasyon sabit değişmiyor bir ürünün fiyatı onlarca yıl sabit. Son olaylar sonrasında yemin ederim iştahım kalmadı
cebinde 1.000.000 tl nakit olsa hiçbirşey almıyor böyle bir saçmalık olamaz bir asgari ücretli 15 yıl çaşılıp aldığı para 500.000 tl yav böyle bir saçmalığın içindeyiz hala millet akp diyor. Bende diyorumki reisleri az bile yapıyor.