Bitcoin Forum
July 22, 2024, 03:29:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Son dönemde farmladığım şeyler  (Read 78 times)
Lachrymose (OP)
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1022

View Profile
June 27, 2024, 11:39:34 PM
Merited by EFS (4), Vispilio (3), meser# (2), execijutiere (1)

1. EigenLayer: ETH APY olarak düşünüyorum.
2. Karak Network: EigenLayer alternatifi, risk dağılımı olarak kullaniyorum.
3. SymbioticFi [DROPSAL FAVORI]: Karak’tan daha iyi. Risk dağilimi olarak kullaniyorum.
4. Zircuit: Binance launchpool’a gelme ihtimali yüksek. Pendle’da farmlamiştim ama Pendle’da YT farmı artık tavsiye etmem.
5. AoTheComputer[PROJESEL FAVORİ]: ETH APY olarak düşünüyorum.
- Burada bir çizgi çekeyim. Piyasa gerilediği süre boyunca AoTheComputer gibi fair-launch olan kripto para projelerini farmlamaya devam ederim. AoTheComputer şu an en güzel örneklerden biri. Daha fazlası da gelir ayıda kaçırmayın.

Bunun dişinda tam olarak airdrop kovaliyorum denmez ama Arbitrum kullanmak yerine Base ağini kullaniyorum [L2SEL FAVORI]. Olur da airdrop atarsa çok fazla farmer olmadiği için güzel kazandirir. Base’i farmlarken ağı spamlamıyorum. Warpcast’te takiliyorum [FIRSATSAL FAVORI/STARTUPLAR VS.]. Warpcast’te takilirken free mint, yeni proje falan kovaliyorum ya da Farworld oynuyorum [OYUNSAL FAVORI]. Yine ayni şekilde ayi gelirse P2E oyunları farmlamaya devam ederim.

Vaktim olsa Scroll da yaparim ama eski gücüm kuvvetim yok. Linea’yi insanı yorduğu için hiç farmlamadım vakti olan deneyebilir.

Taktik
Ethereum tutmak istemiyosam ya da başka coin tutuyosam nasil farm yaparim?
- Borsalara Tether ya da X coin verip ETH borçlanarak farma yatirabilirsiniz. Böylece Tether’iniz karşiliğinda malda olmasaniz bile farm yapar airdrop kovalarsiniz.

Maksimal reward vaadetmez ama vakti kisitli olan biri için güzel dağılım.
- Tek jokerim olsa Ethereumlari böler Symbiotic’e sallarım.
- Vaktimi ise Warpcast’e harcar, Base kullanır ve günde beş dakika oyun oynarım ki öyle yapiyorum.
lazerzinger
Jr. Member
*

Activity: 246
Merit: 7

View Profile
June 28, 2024, 05:18:14 PM

Ao computerin test aşamasına katılmıştım Ruesin paylaşımı ile. 10 dakikada 500 aocred vermiş sonra onu satıp çıkmıştım. Şimdi üzerinde bu kadar ETH stake edildiğini görünce gerçekten çok şaşırdım. Arweave büyük bir ekosistem oluşturuyor gibi gözüküyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: