Bitcoin Forum
July 22, 2024, 05:23:11 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Farcaster/Warpcast rehberi ve olası Base airdrobu  (Read 119 times)
Lachrymose (OP)
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1022

View Profile
June 30, 2024, 12:12:30 AM
Last edit: July 01, 2024, 08:26:28 PM by Lachrymose
Merited by Vispilio (4), Jossque (3), execijutiere (2), ajanwalker (1), MK-74 (1), usakli64 (1)

Herkese selam, Warpcast üyeliği açıp kullanmayı bilmeyen çok kişi var. Bu insanların Warpcast’a Twitter muamelesi yapmasından kaynaklanan bir şey. Olması gereken şey Warpcast’te seveceğiniz APPleri keşfetmek.

Olay şu,
- Bir metamask adresi oluşturursunuz
- Base ağına belli bir miktar Ethereum atarsınız
- Telefonunuza Warpcast indirip üye olursunuz
- Uygulama içinden 5 dolara Warp satın alırsınız
- Metamask cüzdanınızı Warpcast'in ayarlar kısmından Warpcast üyeliğinize bağlarsınız
- Degen.tips’ten 10000 degen alırsınız. Sevdiginiz communitylere tip atarak etkilesimde kalirsiniz
- Baskalarina degen bagislamak sizden degen azaltmaz
- Farworld vb. keyif alabileceğiniz appleri keşfedersiniz
- Bu appler Warpcast’te duzenli aktivite yapmanizi saglar
- Warpcast’te duzenli aktivite yapmaniz olasi Warpcast airdrobunda sizi on plana cikarir
- Kullandiginiz applerin tokeni cikinca kazanmiş olursunuz. Onlarla işlem yaparken Base ağinda zilyon tane on-chain aktiviteniz olur
- Olası bir Base airdrobunu da bu şekilde alirsiniz

Spam yok, keyif var. Beklenti yok, ödül var.

- Yeni startuplardan vurabilirsiniz (Örn; Farworld’de $fargold farmlamak; para ederse ekstra kazanc olur)
- Olası Warpcast airdrobunu kesin tokatlarsiniz. Millet cast, like, recast dışında hiçbir şey yapmıyor. Olay APPlerde.
- Oynadiginiz oyun, kullandiğiniz appler, mintlediğiniz NFTlerin hepsi Base ağında organik on-chain aktivite. Kaç tane bot Farworld’de NFT satin alıp level atlayıp arena’ya girer? Hiçbiri girmez. APPlerin tokenleri sayesinde zilyon tane Base on-chain aktiviteniz olacak.

Paraniz azsa degen almayabilirsiniz. Ayrıca şu an free kovalayabileceginiz Degen Duels adinda yeni bir oyun birakiyorum. Kaydolanlara 100 $DUELS veriyor. https://warpcast.com/leva/0xd89ca8c5 (ref link değil; birinin paylasimina like/recast yapmadan girilmiyor. bi kazancim yok). Burada amaç free bi sekilde ya da az maliyetle startup kovalamak. APP kullanmak ve bu sayede Farcaster/Base’de on-chain aktivite saglamak.

Startup + Farcaster + Base’yi organik bi şekilde bu yontemle kombolarsiniz. Base %80 ihtimalle token atmaz ama %20 gerçekleşirse ihya eder. Dedigim gibi hicbir ag bot patterni izleyen kullanici istemiyor. Organik olma yontemi budur.

Farcaster kayit linki bu
https://warpcast.com/

davetiyemle kaydolmak isteyen olursa sonuna sunu yapistirabilir: ~/invite-page/540954?id=0243bc1c
davetiye sart degil. uste duz linki koydum. bol şans.

Sonradan gelen edit: 10000 DEGEN, 100000 TN100x edinip insanlara "TIP" atarak etkileşimde kalmazsanız, etkileşim kurmak zor oluyor.
Anlık Degen maliyeti $80
Anlık TN100x maliyeti $60
lazerzinger
Jr. Member
*

Activity: 246
Merit: 7

View Profile
June 30, 2024, 09:44:19 AM

Paylaşım için teşekkürler hocam. Ücretsiz olan dueli aldım hemen
execijutiere
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1323

Catalog Websites

View Profile
June 30, 2024, 09:48:48 AM

Teşekkürler hocam konu hakkında başlık açıp yazı yazdığınız için.

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
usakli64
Full Member

Activity: 1036
Merit: 152

View Profile WWW
June 30, 2024, 11:10:12 PM

Hocam paylasim icin tesekkurler.
Warpcast uygulamasina para verip üye oldum fakat bir defa giriş yaptım, açıkçası birsey anlamadım. Nasil kullanilacagini da bir türlü beceremedim. Bu uygulama gercekten faydalı mı, faydasını gordunuz mu? Icerikler neler hakkında?

Lachrymose (OP)
Legendary
*

Activity: 1400
Merit: 1022

View Profile
July 01, 2024, 01:21:01 AM

Hocam paylasim icin tesekkurler.
Warpcast uygulamasina para verip üye oldum fakat bir defa giriş yaptım, açıkçası birsey anlamadım. Nasil kullanilacagini da bir türlü beceremedim. Bu uygulama gercekten faydalı mı, faydasını gordunuz mu? Icerikler neler hakkında?

Warpcast Twitter'in merkeziyetsiz versiyonu. Tweet atıp milleti likelamak için kullanırsan sıkıcı oluyor ama Warpcast'e seni bağlayabilecek bir APP bulursan bundan keyif alıyosun ve düzenli olarak Warpcast kullanmış oluyosun. Benim faydasını gördüğüm şey başlıkta da anlattığım gibi sevdiğim oyunu oynamak, oyun vasıtasıyla base ağında ve warpcast'te aktif kalmak ve aktifliğim boyunca başka startuplara denk gelmek.

Bu şu imkanı doğuruyor; Base airdrop atarsa alabiliyosun, Warpcast airdrop atarsa alabiliyosun, yeni startup'a denk gelirsen ve tutarsa ondan da para yapma ihtimalin var ve tüm bu ihtimallere "keyif alırken" sahip oluyosun. Herkes keyif alabileceği farklı bir APP bulabilir. Benim şu ana kadar keşfettiklerim arasında beni saran Farworld oldu. Farworld oynarken anasayfada Degen Duels'e denk geldim ona da katıldım oyunun çıkmasını bekliyorum.

Bu şekilde denk geldiğin free/az maliyetli şeyleri sepete ekleye ekleye temas ettiğin APP sayısını arttırıyor, farklı communitylerle iletişimde kalıyor, oyunların/APPlerin tokeni çıktıkça base ağında on-chain aktivite sağlıyor ve Warpcast'e her gün girerek airdrop ihtimalini kuvvetlendirmiş oluyosun.

Warpcast'i kullanırken zaten Base ağında bir miktar ETH tutman gerekiyor. Eğer insanlara tip atmak istiyosan da 10000 DEGEN'e ihtiyacın var. Doğal olarak Base ağında belli bir değeri olan token de tutmuş oluyosun. APPlerin NFTleri, gelecekte verilecek tokenleri, o tokenlerle değeceğin kontratlar falan seni diğer insanlardan ve botlardan ön plana çıkarıyor. Yani airdrop için saçma sapan farm yapmaktansa keyif alacağın şeyleri kovalarken, eğlenirken drop alma ihtimali oluşturuyosun.

Ben dediğim gibi sadece Farworld oynamak için başladım. Sonradan anladım ki Warpcast'in geliştirilebilir bir sistemi var. Bu gelişen sistemde de olası Base airdrobu + Warpcast + Warpcast üzerinde geliştirilen APPlerin tokenleri ve startuplar kombolanabiliyor.

Son noktada bunlar "hiçbir şey" vermeyebilir ama önemli değil ben zaten Farworld oynuyorum. Bir şeyler gelirse tamamen "keyif aldığım bir şeyin bonusu olarak" gelecek Cool
Pages: [1]
  Print  

Jump to: