Olimpiyat oyunları sayesinde herkesin konuştuğu takım sporlarından farklı sporlar da olduğu aklımıza geliyor. Özellikle bireysel sporlarda ne kadar Avrupa ya da Dünya şampiyonluğu da kazansak olimpiyat dönemindeki kadar etkili olmuyor, insanların dikkatini çekmiyor.
Dünyanın belki de en güzel spor organizasyonu, buraya katılmak bir onur. Burada dereceye girmek ise belki de en değerlisi.
Yakından takip edeceğimiz bir başlık olacak, olimpiyatlara az kaldı
![Smiley](https://bitcointalk.org/Smileys/default/smiley.gif)
Bilmiyorum ben keyif alıyorum olimpiyat oyunlarını seyretmekten. Özellikle basketbolu izlemek daha keyifli oluyor. Amerika pek sallamıyordu olimpiyat maçlarını ama bu sene rüya takımla geliyorlar.
LeBron James, Stephen Curry, Kevin Durant , Jason Tatum, Embiid, daha sayamayacağım ne oyuncular var. Açık ara altın madalya sahibi belli.