Bitcoin Forum
July 22, 2024, 10:36:01 AM *
News: Help 1Dq create 15th anniversary forum artwork.

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Macbook air değerlendirme tavsiyesi  (Read 45 times)
execijutiere (OP)
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1323

Catalog Websites

View Profile
July 19, 2024, 06:40:19 AM

0 macbook air’im var. Keşke zamanında io net üzerinde kullansaydım fakat ozaman ona ayıracak vaktim yoktu. Şuan da değerlendirebileceğim bir proje veya başka bir şey var mı?
Kutusunda halen daha açmadım ama değerlendirmek istiyorum. Bu saatten sonra da alan olmayacağını düşündüğüm için boşa gitmesini istemiyorum açıkcası. Tavsiyesi olan var mı?
Ürün de şu : https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-macbook-air-m2-8-gb-512-gb-ssd-15-notebook-mqkq3tu-a-uzay-grisi-fiyati,103531428.html

█████████████████████████
████████▀▀████▀▀█▀▀██████
█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████
██▄███████████████▀▀▄▄███
███▄███▀████████▀███▄████
█████▄████▀▀▀▀████▄██████
████████▄▄████▄▄█████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
mandown
Legendary
*

Activity: 1988
Merit: 1325

View Profile
July 19, 2024, 07:29:53 AM

Hem windows hem mac kullanıcısıyım

Elimde 8gb M1 macbook pro var ekranı kırılmıştı monitör taktım o yıldır bu yıldır kullanırım ama artık 8gb bana yetmiyor
Ofiste io'da ana parasını aldığım M2 16gb 512 mac mini var abi 8 ila 16 arasında bariz hız farkı var şuan alacak olsam kesinlikle  16gb ve üstünü alırım akşamları evde m1 gündüzleri m2 kullanıyorum. IO için hem 4070 super hemde M2 mini almıştım keşke 16gb alsaydın.

M2 serisi io'da kaldırıldı ve 4070 SUPER şuan günlük 0.5 io getiriyor ki aylık 15 io yapar aylık 1500 lira gibi bir getirisi olur buda hemen hemen evin elektrik su gibi giderlerini karşılar diye kapatmıyorum.

Artık ön satış devri bitti her sezonun kendine getirdiği yenilikler var io gibi bir proje kuzco var onu çalıştırabilirsiniz ancak bir io etmeyecektir.

Benim derdim her zaman az tüketimle aktif iş yapabilmek olduğu için arm işlemcili aletler tercihim oluyor.

Günümüz node satışı ile dolu ve bunlar için düşük tüketimi olan pcler gerekiyor belki onlardan birkaçında çalıştırabilirsiniz yanlışım yoksa xai powerloom aethir lumoz carv gibi harika projelere yatırım yaptığınızda satın aldığınız keylerin karşılığını alabilmek için söyledikleri uygulamaları çalıştırmak gerekiyor bunun içinde düşük güç tüketimi olan pcler lazım.

█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
execijutiere (OP)
Legendary
*

Catalog Websites

View Profile
July 19, 2024, 10:30:27 AM

Hocam açıkcası bu macbooku io öncesi aldım ve ionun bu kadar getiri sağlayacağını düşünmüyordum. İoda keşke cihazımı çalıştırsaydım dedim ama ona pişman olduğumu söyleyebilirim. En azından 1500 dolar civarı yani makinenin fiyatını çıkarırdım gerisi de makine bana kâr kalırdı. Sağlık olsun vaktim olmadığı için yapamadım.bir de ssdnin yüksek olması benim açımdan önemliydi ramine pek fazla odaklanmadım. Bu kadar performans farkı olduğunu bilseydim 16gb ramlisini alırdım.

█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
mandown
Legendary
*

View Profile
July 19, 2024, 10:42:42 AM

Hocam binance listelenmesi hemen hemen garantiydi be nasıl açmazsın bari kuzco'yu kaçırma uzun zamandır aktifler ama sürekli çökme problemleri vardı artık o problem yok direk çalışıyor.

Kuzco bir io olmaz ama şansını deneyebilirsin. Mac alıp io çalıştırmamak vallahi akıl alır iş değil.

Benim arkadaşlarım gidip 2. el m1 8gb aldılar bir hafta ne çalıştırdı ne çalıştırmadılar adamlara yapıştırdılar puanı 2. el aldıkları macler tamamen bedavaya denk geldi.

Ekran kartı ve 1 mac tamamen bedava gelmeyi bırak birer tane daha bile aldırır durumda oldu bu airdrop.
4070 falan varsa aç çalıştır bedava para.

█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
execijutiere (OP)
Legendary
*

Catalog Websites

View Profile
July 19, 2024, 11:13:08 AM

Macbooku daha çok programları kullanmak amacıyla aldığım için ionet hiç aklıma gelmedi. Sonradan kurmak da nasip olmadı. Bakalım belki kurarım kuzco fakat node kurma işlerini de pek vakit ayıramadım. Bununla ilgili de bir başlık açılsa bilgili birisinden hiç fena olmaz.

█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
mandown
Legendary
*

View Profile
July 19, 2024, 11:23:21 AM

Macbooku daha çok programları kullanmak amacıyla aldığım için ionet hiç aklıma gelmedi. Sonradan kurmak da nasip olmadı. Bakalım belki kurarım kuzco fakat node kurma işlerini de pek vakit ayıramadım. Bununla ilgili de bir başlık açılsa bilgili birisinden hiç fena olmaz.

gui'si olan bir uygulama herhangi bir terminale girip kod falan firmiyorsun. üye ol workers kısmından etkinleştir.

█████▀████▄▄▄▄████████
███▀███▄███████████████
██▀█████████████████████

BitList 
█▀▀▀▀

█▄▄▄▄
.
REAL-TIME DATA TRACKING
CURATED BY THE COMMUNITY

.
▀▀▀▀█

▄▄▄▄█

List #kycfree Websites   
Pages: [1]
  Print  

Jump to: