![](https://ip.bitcointalk.org/?u=https%3A%2F%2Fi.ibb.co%2Fc8Sc8SG%2FIMG-5511.jpg&t=664&c=fAHZ7Mok6mmCLg)
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin 50. Kurtuluş yılı kutlu olsun arkadaşlar bizim yavru vatan diye nitelendirdiğimiz bu önemli tatil ülkesi bağımsız bir ülke olsa da Türkiye için ayrı bir önem taşıyor çünkü onlarca yüzlerce şehit verdik bu uğurda 50 yıl önce bugün büyük bir zafer kazanan Türkiye ve Kuzey Kıbrıs halkıdır Allah şehitlerin mekanını cennet eylesin özellikle Cengiz Topel’in hikayesini herkes bilmelidir mekanı cennet olsun