![](https://bitcointalk.org/Themes/custom1/images/post/xx.gif) |
July 25, 2024, 09:32:57 PM |
|
Merhabalar.Foruma hoş geldiniz.
Acımasız gelebilir belki yorumum ama sayfanızın neyini incelememizi bekliyorsunuz?6600 takipçi kasılmış, 3 paylaşım yapılmış.Günümüz şartlarında artık para dağıtmalı, kredi kartı borcu ödemeli, sonucu doğru bilene şunu bunu vermeli yorum kasıp X’den kazanç sağlayan profilleri takip etmeyi de bıraktım.
2017’den beri kriptoda olmanız çok iyi ancak bunun için çok geç kaldınız bence.Ortalık kriptopara fenomeni kaynıyor hatta bazıları Özgür Demirtaş’la falan atışıyor.İlk sayfalar ciddi prim yaptı ki bazı arkadaşlar vardı geçmişten pek bilgi sahibi olmayıp sayfa açan ve sayfayla işleri yürüyen.
50 tane şunu aldım, bunu sattım diyip kazandıran 1 tanesini seçip “Ben demiştim” demeyecek, gerçekten bilgi sahibiyseniz ve bunu şartsız sunacaksanız emin olun kendiliğinden yükselirsiniz.
Ne diyelim, başarılarınızın devamını dilemekten başka…
|