İlk olarak dün izlediğim 12 Maymun filminden başlıyorum.Spoiler vermek istemiyorum ama eski bir film olmasına rağmen muhteşem bir filmdi.Bunca zaman nasıl izlemediğime şaşırdım.Brad Pitt, Oscarlık deli rolünü çok iyi oynamış.
Sosyal medyada bazı filmler hakkında çok güzel şeyler yazılıyor ama izleyince öyle olmadığını görüyorum genelde. Filmin bir sahnesi çok iyi oluyor ve o sahne paylaşılıyor ama geride pek bir şey yok sadece o sahne için izlemiş oluyorsun. Burada izleyip beğendiğimiz filmleri paylaşmak güzel olabilir. Bu filme de zaman bulunca bakacağım.
En son sinemada Sessiz Bir Yer: Birinci Gün'e gittim. Filmin çekimleri ve konusu çok iyi ama konunun işleniş yönü biraz zayıf kalmıştı. Yani olayın nasıl olduğu söylenmemiş ve birçok şey açıkta kalmıştı. Farklı bir açıdan işlemişlerdi beğenen de olabilir tabi. Atmosferi ve çekimleri için izlenebilir.