Bu cümleyi aslında çok da sevmem ama Allah kurtarmış demekten başka çare de göremiyorum, beyefendi kişiliği, oyunculuğu ve insani yönleri ile güzel bir adamdı, 10 sene çok uzun bir süre umarım ahirette günahlarına kefalet olur bu süreç, mekanı cennet olsun
10 sene boyunca komada kalıp bir umut beklemek aileyi de perişan etmiş olmalı ama Allah rahmet eylesin sonunda bence de kurtuldu artık belki kendisine sorsalar o da 10 sene komada kalmayı tercih etmeyebilirdi şu bitkisel hayat ne kadar garip uyanamıyorlar bir türlü beyin büyük bir karmaşa belki gelecek yüzyıllarda buna da çare bulunabilir Allah taksiratını affetsin
10 yıl olmuş koskoca 10 yıl. Allah rahmet eylesin, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Efendiliğiyle, oyunculuğuyla ve sunuculuğuyla biliyoruz Kenan Işık’ı. Allah ailesine sabır versin, uzun ve zorlu bir süreci geçirdiler.
Allah günahlarını affetsin mekanı cennet olsun.