Bitcoin Forum
October 01, 2024, 09:22:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: zhakowali moje konto  (Read 31 times)
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2870
Merit: 1730


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 30, 2024, 12:32:15 AM
 #1

niestety jakiś czas temu zhakowali moje konto i przez kilka tygodni nie byłem aktywny

udało sie konto odzyskać i nie włamali sie nigdzie indziej, został  opublikowany skam wątek z mojego konta ale szybko został zablokowany i na szczęście nikt nie ucierpiał

myślę że warto podzielić się tą informacją tutaj bo wiem że nie wszyscy o tym słyszeli a może skamer próbował jakichś sztuczek o których jeszcze nie wiem, jeżeli tak proszę o komentarze

duży błąd że nie miałem 2FA to podstawa jeśli chodzi o zabezpieczenie cennych kont, a już podwójne 2FA to najlepsze zabezpieczenie

nigdy nie dodawałem 2FA bo dłuższe logowanie było męczące ale szybciutko nauczyli mnie że warto poświęcić ten czas  Smiley

pamiętajcie żeby dodać adres BTC do swojego konta to pomogło mi dość łatwo odzyskać moje, tutaj podaje link do wątku: https://bitcointalk.org/index.php?topic=996318.0

a tu udana próba odzyskania konta:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5507226.0

Pozdrawiam

cygan
Legendary
*
Online Online

Activity: 3290
Merit: 8629


icarus-cards.eu


View Profile WWW
September 30, 2024, 08:04:45 AM
 #2

zauważyłem to w angielskim wątku i cieszę się, że masz swoje konto z powrotem pod kontrolą! Smiley
rok temu stworzyłem/otworzyłem tutaj następujący wątek, aby móc lepiej śledzić takie sprawy: [INFO] Bezpieczny katalog adresów

█▀▀▀











█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█











▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2870
Merit: 1730


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
Today at 02:48:37 AM
 #3

zauważyłem to w angielskim wątku i cieszę się, że masz swoje konto z powrotem pod kontrolą! Smiley
rok temu stworzyłem/otworzyłem tutaj następujący wątek, aby móc lepiej śledzić takie sprawy: [INFO] Bezpieczny katalog adresów

zgadza sie zapomniałem całkiem o tym,

bardzo prosty sposób żeby zabezpieczyć konto aby w razie czego można było je odzyskać,

polecam każdemu dodać adres BTC do swojego konta, ja zrobiłem to lata temu i oczywiście zapomniałem o tym

gdzieś przypadkowo pewnie wpadłem na ten wątek o adresach i zrobiłem to na szczęście

pewnie miał bym duże problemy aby odzyskać swoje konto bez przypisanego adresu lub trwało by to o wiele dłużej

a tak w jakieś 10 dni konto wróciło do mnie

Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!