Bitcoin Forum
June 28, 2024, 02:16:33 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Execoin ve Vertcoin içi teknik destek lazım  (Read 1516 times)
teramit (OP)
Legendary
*

Activity: 1874
Merit: 1394

The Last Cryptocoin Burner

View Profile
April 02, 2014, 07:24:07 PM

Execoin ve Vertcoin kazmaya çalışıyorum.
vaktiyle 1 ay btc kazmıştım fakat farklı bir coini kazmayı hiç başaramadım.
Bu coinleri hedefliyorum şimdilik.
Bunları kazabilmek için dosyaları indirip havuzlara üye olup ayar yapmama rağmen bir ilerleme kaydedemedim, pek sabırlı biri değilim enn son kasaya savurduğum tekme ile anakartı bükmüştüm  Grin
kasa artık yarı açık F tipi oldu.
Kısaca skype yada teamviewer ile destek olabilecek biri olursa donanım dünyasına hasar getirmeden kazıyabilirim.
e-mail at foruma mesa yaz cevap gelsin insan yaşlanıyor beklerken. Cool
emrcan
Full Member

Activity: 174
Merit: 100

View Profile
April 02, 2014, 08:41:52 PM

Ne hatası alıyorsunuz? Aldığınız hatayı paylaşırsanız fikir yürütebiliriz. Pek çok hata mevcut olabiliyor çünkü. Ayrıca sanırım rig değil mevcut kullandığınız bilgisayar ile mining yapacaksınız. Bilgisayarınız çok güçlü değil ise bilgisayarınızı yormaya, elektrik yaktırmaya değmez.
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
April 02, 2014, 08:44:03 PM

rig yok sadece minig yapmaya başlasam yeter.
bir hata almıyorum çünkü başlayamıyorum exeminer ı çalıştırınca host soruyor ne hostu sonuçta conf dosyasına pool bilgisi girdik yay yanlış yada methodumuz doğru değil skype ile yapmış biri bağlansa rahatlıkla eksiğimi görebilir.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
April 03, 2014, 05:06:02 AM

Konfigurasyon nedir?
teramit (OP)
Legendary
*

View Profile
April 03, 2014, 07:11:37 AM

i5 760 işlemci -7850 gpu- 16 ram masaüstü var ama önce
i7-3630qm-gtx 660m -16 ram laptop üzerinde deniyorum exeminer ve cudaminer ile birşey yapamadım. btc ile cgminer kullanmıştım ama bu coinlerde kullanılmıyor gibi duruyor.
syslog
Member
**

Activity: 70
Merit: 10

View Profile WWW
April 03, 2014, 09:58:33 AM

rig yok sadece minig yapmaya başlasam yeter.
bir hata almıyorum çünkü başlayamıyorum exeminer ı çalıştırınca host soruyor ne hostu sonuçta conf dosyasına pool bilgisi girdik yay yanlış yada methodumuz doğru değil skype ile yapmış biri bağlansa rahatlıkla eksiğimi görebilir.
Yazdığınız veriden anlaşıldığı kadarı ile konfigurasyon parametreleriniz hatalı.

Konfigurasyon dosyanıza ait içeriği kontrol edin yada burada paylaşın beraber hatayı ayıklayalım.

Bedava tavsiye: agresif/erkeksi tavırlar elektronik aygıtlara sökmez. Nazik olmayı deneyin.

Pages: [1]
  Print  

Jump to: