Bitcoin Forum
May 12, 2024, 10:47:53 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN][CC] I am Crypto and so can you | ★☆ COLBERT COIN ☆★ | Now on TWO Exchanges  (Read 688 times)
Sooyoung (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 98
Merit: 10


View Profile
April 18, 2014, 02:05:51 AM
Last edit: April 23, 2014, 02:39:45 AM by Sooyoung
 #1

Wymiany Wspierające CC

Jestem Crypto, więc i Ty możesz!


Wspaniale, moneta celebryty. To będzie porażka
Jest to bardzo prawdopodobne. Jednakże, myślę iż my jako społeczność mamy największą szansę by ktoś z poczuciem humoru jak i z ogromnym ego "objął" krypto.Twoja przynależność polityczna oraz poczucie humoru nie są ważne,musisz przyznać iż Colbert jest właściwym człowiekiem.Gdy zobaczy swoją twarz na monecie i usłyszy jak wszyscy o nim mówicie na pewno go to nakręci.Nazwa może zawieść,lecz nie moneta.


Czy posiadasz pozwolenie?
Nie, ale myślę że on jest spoko,prawdopodobnie ujrzy w tym szansę; bycia pierwszym celebrytą z legalnym medium płatniczym z jego nazwiskiem na monecie. Stephen, jeżeli to czytasz...Myślę iż powinieneś  przemyśleć rozwalenie waluty Colbert. Nie rozumiesz jak dużo dobra możemy zrobić w regionach mniej i bardziej rowiniętych,z niesamowicie zmotywowaną społecznością crypto oraz Twoim międzynarodowym wpływem.

Jeżeli on nie zgodzi się byśmy używali jego nazwiska, lub nie zwróci na to uwagi po dość długim czasie, zmienimy nazwę i będziemy się dalej rozwijać pod nową nazwą.Wasze saldo oraz portfele się nie zmienią gdy zmienimy nazwę.


Krótkoterminowe plany
Oczywiście, CC będzie włączone w start Paysha Digital Payments and Merchant Services. Priorytetem numer jeden dla mnie jak i dla wszystkich zaangażowanych jest podarowanie trochę CC Stephen'owi tak szybko jak to tylko możliwe,jednak tylko poprzez jego program.Prześlę wszystkie zebrane monety na adres CC który on poda w TV. Tak po prostu.Będzie on mógł  je rozdać w papierowych portfelach ludziom na widowni, użyć na akcji charytatywnej,zbudować statuę  Colbert'a...na cokolwiek co w jego zdaniu będzie najlepsze

By wesprzeć Colbert Fund, wyślij CC na: 113DHJbaQHXnjibEA17ZBv5jjpNSqakDKy - Każda wysłana moneta będzie dla Stephen'a. Będę je trzymać do momentu w którym poda on adres w tv na który mam je przesłać.


Czemu wszystko w tej walucie to numer 1?
Stephen wierzy iż on sam jest #1 we wszystkim, więc stworzyliśmy monetę #1 dla osoby #1 która używa wszędzie na monecie #1 . Połechtajmy jego ego.




Jestem Crypto,więc i Ty!


Pobierz swoje programy,Nacjo

Portfel Windows
Kod Źródłowy na Github


Śledź swoje CC


Wymiany Wspierające CC


Wykresy Ceny Na Żywo


Kapitalizacja Rynkowa Sieci


Sprzedawcy Usługi


Faucet


Papierowe Portfele
  • Wkrótce - Zastanawiamy się jakiego obrazu do tego użyć


CC Kopalnie


CC Specyfikacja Monety
  • Nazwa monety: Colbert Coin
  • Symbol: CC
  • Algorytm:   SHA-256
  • Nagroda za Blok:   1
  • Czas Bloku:  60 sekund
  • Suma monet: 1,000,000
  • Potwierdzenia: 6
  • P2P Port: 11040
  • RPC Port: 21040
  • Dojrzałość monety(Wykopane monety): 100
  • brak Premine


przykładowy coin.conf
Zostaw go w tym samym folderze co Twój daemon lub QT


Code:
server=1
listen=1
daemon=1
rpcuser=user
rpcpassword=pass
rpcport=21040
rpcallowip=127.0.0.1
addnode=23.92.60.76

Samo-moderacja tylko w razie ekstremalnych sprawach,nie w razie posiadania innej opini
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!