Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:58:14 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: CEX.io 'da kazanmanın formülü  (Read 1751 times)
aliser (OP)
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
April 23, 2014, 07:15:00 AM
Last edit: April 23, 2014, 01:05:28 PM by aliser

Bu konuyu açmamdaki amaç CEX.io'yu gerçekten çözen biri olarak başkalarının da bundan faydalanmasıydı ancak bu emeğin karşılığını da almaktı ancak bir iki Newbie olaya nane olduğu için kapatıyorum. Onlara buradan sözüm merak etmeyin ben o küçük meblayı günde kazanıyorum zaten ancak Bilgi dünyanın her yerinde pahalı bir maldır. Türkiye hariç.

Bu arada naneler için gelsin :
1715180294
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715180294
Reply with quote  #2

1715180294
Report to moderator
1715180294
Hero Member
*

Ignore
1715180294
Reply with quote  #2

1715180294
Report to moderator
1715180294
Hero Member
*

Ignore
1715180294
Reply with quote  #2

1715180294
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715180294
Hero Member
*

Ignore
1715180294
Reply with quote  #2

1715180294
Report to moderator
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
April 23, 2014, 09:20:21 AM

bu da yeni bir dolandirilicik turu heralde

yaw arkadas, atiyorsun bari ufak at, gunde 10% kazaniyorsan

30 gunde parayi 18e katlarsin  (1+ (0.10) ) ^ 30 = 17.5 kat eder.

bir de mining de extra gunde yuzde 10 demissin, yaw kardesim, cex in gunluk mining geliri fee ler dusuldukten sonra max 0.54% dur.

Sen bu engin bilgini bizimle burda paylasacagina, vakit kaybetme, gunde yuzde 10-20 kazanmaya devam et, sen o dilendigin 150 lirayi zaten 1 saatte falan kazaniyorsun..

goren bir saf da inanacak yaw. sizin gibiler yuzunden rezil oluyor bu piyasa.

admin yok mu bunlari okuyan, biri banlasin su dolandiriciyi..

theeric
Full Member

Activity: 130
Merit: 100

View Profile
April 23, 2014, 11:55:26 AM

Yatirim ve risk analizlerine bayildim  Kiss
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554

View Profile
April 23, 2014, 12:23:44 PM

Madem formülü buldunuz kendiniz kullanıp zararınızı çıkarın. Neden başkalarına anlatarak parayı kurtarmaya çalışıyorsunuz? Sadece o cümle bile buna güvenmemek için yeterli.
endofdays
Newbie
*

Activity: 11
Merit: 0

View Profile
April 23, 2014, 12:26:08 PM

Bu formülü satın alacak 2. kişinin  bunu 0.01 e  satmayacağı garantisi varmıdır ? veya onun satacağı  kişinin 0.001 e  satmayacağı !!  Güvenlikten bahsederken   bunu göz ardı etmemek gerekir !
" Elimdeki teknik net ve %99 başarı sağlayan bir tekniktir." Bunun bir yol olduğunu ve bir program olmadığını anlıyoruz.. yani sadece bir tavsiye niteliği taşıyor ve yine başa dönüyoruz... İsteğiniz üzere bu ve bunun gibi mecralarda bu tekniği paylaşmayın diyorsunuz  ama  borsalarda insanları organize edip yüzlerine  gülen sonrada onları kullanan yüzlerce binlerce yerli veya yabancı unsurların sadece kar elde etmek için toplandıkları bu mecrada anlattığınız olayın ve üzerinden para kazanma  isteğinizin normal kar amacı güden insanlardan farkını anlamış değilim...  İlk alanın paylaşması kaçınılmazdır eğer paylaşmıyorsa size verdiği 150 TL yi 10 kişiye 15 TL den satması diğer 10 kişininde  1.5 TL den satmasını ardından 15 kuruşa düşmesini beklemek için 3 kişi yeterli olacaktır Smiley

Neyse olay... bu bilgi paylaşılacağı için  sizin bunu karlı bir iş olarak görmemeniz gerektiğidir... Burası fırsatlar ülkesi değil....
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 12:50:29 PM
Last edit: April 23, 2014, 01:10:38 PM by aliser

bu da yeni bir dolandirilicik turu heralde

yaw arkadas, atiyorsun bari ufak at, gunde 10% kazaniyorsan

30 gunde parayi 18e katlarsin  (1+ (0.10) ) ^ 30 = 17.5 kat eder.

bir de mining de extra gunde yuzde 10 demissin, yaw kardesim, cex in gunluk mining geliri fee ler dusuldukten sonra max 0.54% dur.

Sen bu engin bilgini bizimle burda paylasacagina, vakit kaybetme, gunde yuzde 10-20 kazanmaya devam et, sen o dilendigin 150 lirayi zaten 1 saatte falan kazaniyorsun..

goren bir saf da inanacak yaw. sizin gibiler yuzunden rezil oluyor bu piyasa.

admin yok mu bunlari okuyan, biri banlasin su dolandiriciyi..

Bu yeni bir dolandırıcılık yöntemi değil beni tanımadığınız için dolandırıcı olarak görmeniz normal. Ben sadece bilgiyi başkalarıyla paylaşmak istedim ancak bunu bedava yapmak niyetinde de değilim. Neyse konu kapansın, Türkiye'de bilgiyi satmak gerçekten ahmaklıkmış.

Bu arada %10 - 20 kazanıyorum günde merak etme sen. Forumda beni biraz araştırırsan projelerimi görürsün.

Bunlar da vakti zamanında Cex.io ile ilgili açtığım başlıklar :
https://bitcointalk.org/index.php?topic=434668.0
https://bitcointalk.org/index.php?topic=509573.0
testerman
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 01:52:16 PM

Bravo !! allah artirsin

gunde 20% ile , ayda parani 238 e katlanabildigini hesap edebiliyor musun? kimin akli alir bunu?

5 btc bir ay sonra 1200 BTC olur,

1 ay sonra aramizda bir adet milyoner olacak arkadaslar, ondan sonraki ayda milyarder olacak, sonrasini siz dusunun artik
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 01:58:07 PM

Bravo !! allah artirsin

gunde 20% ile , ayda parani 238 e katlanabildigini hesap edebiliyor musun? kimin akli alir bunu?

1 ay sonra aramizda bir adet milyoner olacak arkadaslar, ondan sonraki ayda milyarder olacak, sonrasini siz dusunun artik

Günde %20 GHS gücünü arttırarak Bu dediğin hesabı nasıl yaptığını sorabilir miyim testerman ? Ayrıca Ortalama ifadesinin sözlük anlamını biliyor musun ? Her gün 15-20 yazmıyordu yazıda Ortalama %15 / 20 yazıyordu. Bazı günler %5 bazı günler %20 Ghs artışıtan bahsediyoruz. Ayrıca %20 'lik bir GHS artışı sahip olduğun Bitcoini aynı ölçüde arttırmaz CEX.io'da hatta bazı durumlarda sabit kalır. Cahil olduğun için bunları hesaplayamaman ve hala bu cahilliğinde devam etmen gayet normal.
pandacoin
Legendary
*

View Profile
April 23, 2014, 02:08:23 PM

Nereden tutsak elde kalıyor.
Koyduğun screenshot kazandığın bir şey göstermiyor. Parayı basan satın alır o gh/s'i.
Ortalama günde x miktar kazanıyorum diyince hesap yaparken günlük alınması normal, şimdi niye kıvırıyorsun?
Günde %15 veya 20 kazanıyorsan sistemin çok iyi. Madem sistemin bu kadar iyi, neden zararını çıkarmak için sistemi satıyorsun? Zaten sistemi kullanarak zararını çoktan çıkarmış olman gerekirdi.
Birkaç olumsuz yorum gelince neden hemen ilanı kaldırıp kaçıyorsun? Sistemine bu kadar güvenseydin kimse buraya yazılan yorumlardan etkilenmez yine senden bu hizmeti satın alırdı.
Kimse burada sana bu hizmeti satma demiyor ki, ne bu küsüp gitme? İlgi çekmeye mi çalışıyorsun? Çok para kazanıyorum diye hava atmaya mı çalışıyorsun? Madem kazanıyorsun niye hala zararımı kapatmaya çalışıyorum edebiyatı yapıyorsun? Önceki konularda scam!!! sakın girmeyin!!! derken şimdi ne oldu da herkese kendin henüz paranı kurtaramadığın o çok başarılı sistemi öğretmeye karar verdin?
Başkalarına cahil demeden önce bunlara cevap verip hepimizi aydınlatırsan güzel olur. Smiley
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 02:15:18 PM

Koyduğun screenshot kazandığın bir şey göstermiyor. Parayı basan satın alır o gh/s'i.
Ortalama günde x miktar kazanıyorum diyince hesap yaparken günlük alınması normal, şimdi niye kıvırıyorsun?
Günde %15 veya 20 kazanıyorsan sistemin çok iyi. Madem sistemin bu kadar iyi, neden zararını çıkarmak için sistemi satıyorsun? Zaten sistemi kullanarak zararını çoktan çıkarmış olman gerekirdi.
Birkaç olumsuz yorum gelince neden hemen ilanı kaldırıp kaçıyorsun? Sistemine bu kadar güvenseydin kimse buraya yazılan yorumlardan etkilenmez yine senden bu hizmeti satın alırdı.
Kimse burada sana bu hizmeti satma demiyor ki, ne bu küsüp gitme? İlgi çekmeye mi çalışıyorsun? Çok para kazanıyorum diye hava atmaya mı çalışıyorsun? Madem kazanıyorsun niye hala zararımı kapatmaya çalışıyorum edebiyatı yapıyorsun? Önceki konularda scam!!! sakın girmeyin!!! derken şimdi ne oldu da herkese kendin henüz paranı kurtaramadığın o çok başarılı sistemi öğretmeye karar verdin?
Başkalarına cahil demeden önce bunlara cevap verip hepimizi aydınlatırsan güzel olur. Smiley

Yahu tamam ben dolandırıcıyım Smiley

Sistemimi satmam bana zarar vermez ki neden satmayayım. Ayrıca Parayı basıp alabilirim evet 212 GHs'i de eğer ayrıntıyı gösterirsem zaten sistemi göstermiş olurum. Yahu ne inatçı insanlarsınız. Konuyu kapattım çünkü değmeyeceğini gördüm. Nereden tutarsan tut elinde kalıyormuş şuraya sistemi yazsam ağzınızın suyu aka aka gider uygularsınız ama iki kuruşa isteyene tekniği öğretiyorum deyince hepiniz başıma polis kesildiniz. Yeter uğraşmayın size ayıracak ne vaktim ne de sabrım var.

Ben zararımı çoktan çıkarttım zaten ama bu ticarettir satacak malın varsa satarsın sanane benim bilgimi satıp satmadığımdan.
pandacoin
Legendary
*

View Profile
April 23, 2014, 02:17:07 PM

Ben satma veya dolandırıcısın demedim. Ama sorularıma cevap veremeyişini herkes görmüş oldu. Smiley

Alıntı yapayım belki silersin. Smiley

Sistemimi satmam bana zarar vermez ki neden satmayayım. Ayrıca Parayı basıp alabilirim evet 212 GHs'i de eğer ayrıntıyı gösterirsem zaten sistemi göstermiş olurum. Yahu ne inatçı insanlarsınız. Konuyu kapattım çünkü değmeyeceğini gördüm. Nereden tutarsan tut elinde kalıyormuş şuraya sistemi yazsam ağzınızın suyu aka aka gider uygularsınız ama iki kuruşa isteyene tekniği öğretiyorum deyince hepiniz başıma polis kesildiniz. Yeter uğraşmayın size ayıracak ne vaktim ne de sabrım var.

Ben zararımı çoktan çıkarttım zaten ama bu ticarettir satacak malın varsa satarsın sanane benim bilgimi satıp satmadığımdan.
aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 02:25:43 PM

Ben satma veya dolandırıcısın demedim. Ama sorularıma cevap veremeyişini herkes görmüş oldu. Smiley

Alıntı yapayım belki silersin. Smiley

Yahu hala aynı kafadasın, zaten önceki mesajlarımı bilerek paylaştım o zaman kafaya koydum bir sistem bu kadar kaybettiriyorsa neden %51 Hash gücüne sahip bu adamlar diyerek araştırmaya başladım dedim. Sonra da sistemi inceleyip aslında bir mantık kapısının olduğunu keşfettim büyük oyuncuların da bu yönde bir eğilimle GHs değerlerine değer kattıklarını farkettim dedim. allah aşkına bu kadar mı hırs yaptınız insanları itin götüne sokup çıkartmak konusunda ?

Amacım hava atmak filan değil başta beni dolandırıcı şeklinde itham eden arkadaşın gözüne sokmak için paylaştım o ekranı o da kabahat oldu Smiley. Ben size daha bir şey demiyorum. Kapatın konuyu işinize gücünüze bakın. Bilgiyi paylaşayım dedim ama bunu da bedava yapmak istemiyorum dedim hata ettim tamam.
testerman
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 02:34:53 PM

Bravo !! allah artirsin

Günde %20 GHS gücünü arttırarak Bu dediğin hesabı nasıl yaptığını sorabilir miyim testerman ? Ayrıca Ortalama ifadesinin sözlük anlamını biliyor musun ? Her gün 15-20 yazmıyordu yazıda Ortalama %15 / 20 yazıyordu. Bazı günler %5 bazı günler %20 Ghs artışıtan bahsediyoruz. Ayrıca %20 'lik bir GHS artışı sahip olduğun Bitcoini aynı ölçüde arttırmaz CEX.io'da hatta bazı durumlarda sabit kalır. Cahil olduğun için bunları hesaplayamaman ve hala bu cahilliğinde devam etmen gayet normal.

lan sen kime cahil diyorsun HIYAR, matematigin istatistigin i sinden anlamayan sensin, allah bilir ilkokul mezunusundur. gelmis burada ahkam kesiyorsun. ORtalama yuzde 20 demek, eger bir gunde 5 % diyorsan, baska bir gun yuzde 35 kazanman lazim, senin dedigine ortalama denmez , "en fazla" denir.

Bakin simdi beyler, arkadasin sonradan kiviracagi bir soru daha soracagim.

CEX de, tum alis satislarin kayitlarini hesabinda tutuluyor, ve istersen .csv ya da excel e aktarilabiliyor. Su tum depozitlerin , ve trade in dokumunu bir yapistir bakalim , gorelim su gunluk " ORTALAMA " 20% kari.

aliser (OP)
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 02:44:03 PM

Bravo !! allah artirsin

lan sen kime cahil diyorsun HIYAR, matematigin istatistigin i sinden anlamayan sensin, allah bilir ilkokul mezunusundur. gelmis burada ahkam kesiyorsun. ORtalama yuzde 20 demek, eger bir gunde 5 % diyorsan, baska bir gun yuzde 35 kazanman lazim, senin dedigine ortalama denmez , "en fazla" denir.

CEX de, tum alis satislarin kayitlarini hesabinda tutuluyor, ve istersen .csv ya da excel e aktarilabiliyor. Su tum depozitlerin , ve trade in dokumunu bir yapistir bakalim , gorelim su gunluk " ORTALAMA " 20% kari.

Öncelikle sana cahil diyorum.

Bunun nedeni %20 Ghs gücüm arttığında benim BTC'lerin de %20 artacağını düşündüğün için (CEX.io 'da fiyat aşağı yönlü eğilimlidir Bugün 1 GHs'in değeri X BTC iken yarın X-0.002 BTC olabilir hatta daha fazla olabilir aynı da kalabilir) . İkinci olarak O dökümü verirsem zaten kısmen sistemi görmüş olursun, az önceki mesajımda da bunu açıkça belirttim, dökümü vermem demek benim hangi şartlarda nasıl hareket ettiğimi görmeniz demek.

Özelden bana telefon numaranı gönder sana HIYAR demenin ne demek olduğunu göstereyim öyle klavye delikanlılığı ile olmaz bu işler.

Bu arada Marmara Bilgisayar Programcılığı ve Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum.
testerman
Hero Member

View Profile
April 23, 2014, 06:06:44 PM

Bravo !! allah artirsin

Öncelikle sana cahil diyorum.

Bunun nedeni %20 Ghs gücüm arttığında benim BTC'lerin de %20 artacağını düşündüğün için (CEX.io 'da fiyat aşağı yönlü eğilimlidir Bugün 1 GHs'in değeri X BTC iken yarın X-0.002 BTC olabilir hatta daha fazla olabilir aynı da kalabilir) . İkinci olarak O dökümü verirsem zaten kısmen sistemi görmüş olursun, az önceki mesajımda da bunu açıkça belirttim, dökümü vermem demek benim hangi şartlarda nasıl hareket ettiğimi görmeniz demek.

Özelden bana telefon numaranı gönder sana HIYAR demenin ne demek olduğunu göstereyim öyle klavye delikanlılığı ile olmaz bu işler.

Bu arada Marmara Bilgisayar Programcılığı ve Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum.

Ben de ODTU iktisat mezunuyum bu kadar.. hata bende ki seviyene inmisim, ne yapalim insani refleks iste, biri birini dolandirmaya calisinca boyle tepki koyuyorum. sokakta da ayniyim. Bence vakit kaybetme burada, yuzde 20 kazanmaya devam.
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
April 23, 2014, 06:22:28 PM

Açıkcası benim fikrim şudur.

@aliser  cex ile açmış olduğun başlıklarını ve oraya girmemek konusunda insanları uyardığını görmüştüm. onu gördüğüm zamanlar da ise cex de ghs al sat yapıyordum. sen kar edemezsiniz ghs fiyatı her daim düşüyor diyordun ki gerçekten de doğruydu. ancak bu söylediğin şeylerin hiç birine uymadım ve ghs al sat yapmaya ve kazmaya devam ettim. bazı sistemlerim vardı kafamda ve onları uyguluyordum yaptığım tek şey ise sadece ghslerimi arttırmak oldu. 0,1 yolladım 0,5 le cıktım oradan. kazdıklarımdan değil al sat yapmaktan. bulmuş olduğun mutlaka bir bilgi vardır ve bununda bir bedeli olmalıdır. ancak şöyle bir durum söz konusu bu btc piyasasında her birşey buldum diyene scam yada dolandırıcı gözüyle bakıldığı için yanlış zaman da ve yanlış yerde başlık açmışsın. Şöyle bir örnek vereyim. Ocak 3'te btc olayına dahil oldum. 1 ay boyunca okudum yazdım çizdim hesapladım kitapladım. Şubat 1 oldu imkanlarımı ayarladım ve mart 1 itibariyle sistemimi kurdum. Çevremde hiç kimse inanmadı. Tek ve yanlızım. Desteksiz olarak düğün yapacağım bütcenin bir miktarını bu işe ayırdığı öğrenenler aklını yemiş dedi. Hatta nişanlımla bile aramıza biraz soğukluk girdi. Ama bugün sonuç şu. Bana inanmayan insanların desteği var. En başta nişanlım. Asıl konumuza dönersek sen eğer o bilgini burada arkadaşlar ben araştırdım denedim emek harcadım buyrun size de söyleyeyim siz de kazanın demiş olsaydın şuanda bu post forumun en çok hit alan post'u olurdu ve sen çok sağlam adam deli zeki yada ne bileyim hayatında göremeyeğin övgülerle dizili mesajlar görürdün. sen satıyorum demekle hata etmişsin ki durum vahim. Biliyorsan kendine sakla yoksa dolandırıcı olursun. daha fazla kazanmak dileğiyle.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
April 23, 2014, 06:40:32 PM

Herkes söyleyeceğini söyledi herhalde. Satış iptal olduğu için konuyu kapatıyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████