Bitcoin Forum
May 23, 2024, 08:52:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: מה לעשות עם 0.20247 ביטקווינים?  (Read 1995 times)
r1973 (OP)
Full Member

Activity: 191
Merit: 100

View Profile
April 27, 2014, 06:09:42 AM

היי, זו שאלה של מתחילים.
יש לי בארנק בערך או כמעט 0.20247 ביטקווינים. אני חדש לחלוטין בתחום ולא יודע להעריך כמה זה שווה. זקוק לעצות מה לעשות עם הכסף. האם להמיר למטבעות דיגיטלים אחרים? אם כן, אילו?
לחפש אפיקי השקעה אחרים?
לתרום?
להשקיע בקרנות הון?
לשחק בבורסה עם הכסף?

מה דעתכם...  מה לעשות?

כל עיצה תתקבל בברכה.

תודה.
Meni Rosenfeld
Donator
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1054

View Profile WWW
April 27, 2014, 04:53:52 PM

לפי שער ההמרה המקובל כיום כל ביטקוין שווה כ-1500 ש"ח. מכאן שמה שברשותך שווה כ-300 ש"ח.

אם מישהו היה יודע "מה לעשות את הכסף" אז הוא היה מתעשר מזמן ולא היה טורח לשתף אותך בתובנות שלו. אם אתה מרגיש נדיב תתרום. אם אתה רוצה לשמר את הערך תמיר למשהו שאתה מאמין שערכו יציב. אם אתה רוצה לתרגם את הידע שלך לסיכוי לרווח, תשקיע במשהו שאתה מבין אותו ומאמין בו. אם צדקת באמונתך תרוויח, אם טעית תפסיד. אין חוק קוסמי שאומר שאתה חייב להרוויח.

אני מבין ומאמין בביטקוין ולכן אני משקיע בו. במושג האלטים וברוב האלטים הספציפיים אני לא מאמין ולכן לא משקיע בהם הרבה. במניות אני לא מבין ולכן אני לא משקיע. אבל זו דעתי ואין סיבה שתלך לפיה.

כל פעם שמישהו מסביר לך איך להרוויח מהשקעות או ממסחר, תשאל אותו
Y U No Rich?

1EofoZNBhWQ3kxfKnvWkhtMns4AivZArhr   |   Who am I?   |   bitcoin-otc WoT
Bitcoil - Exchange bitcoins for ILS (thread)   |   Israel Bitcoin community homepage (thread)
Analysis of Bitcoin Pooled Mining Reward Systems (thread, summary)  |   PureMining - Infinite-term, deterministic mining bond
r1973 (OP)
Full Member

View Profile
April 27, 2014, 06:23:27 PM
Last edit: April 27, 2014, 07:17:56 PM by r1973

תודה. קיבלתי גם מענה לשאלות שלי בפורום באנגלית, עם עצות והערות ותובנות...
https://bitcointalk.org/index.php?topic=586309.0;all

אין חוק קוסמי שאומר שאני חייב להרוויח, אבל אני חושב (כלא מבין גדול) שתנודות גדולות בשער הביטקווין מרחיקות אותו בשנים רבות כמטבע עולמי יציב ובר שימוש ע"י ההמונים - וזו הרי המטרה, לא?

קניתי כעשר מטבעות במחיר 500 דולר למטבע, ונדמה לי שאשמור עליהם לכמה חודשים או שנים. ה- 0.20247 זהו סכום הייתר שנשאר אצלי בארנק... תהיתי מה אפשר לעשות עם "שלוש מאות השקלים הללו".
Meni Rosenfeld
Donator
Legendary
*

View Profile WWW
April 27, 2014, 07:24:57 PM
Last edit: April 27, 2014, 08:11:56 PM by Meni Rosenfeld

הציעו שם הרבה דרכים מצוינות להפסיד את הכסף.

אין חוק קוסמי שאומר שאני חייב להרוויח, אבל אני חושב (כלא מבין גדול) שתנודות גדולות בשער הביטקווין מרחיקות אותו בשנים רבות כמטבע עולמי יציב ובר שימוש ע"י ההמונים - וזו הרי המטרה, לא?
כן אבל לא ברור לי הקשר לשאלה שלך.

Bitcoil - Exchange bitcoins for ILS (thread)   |   Israel Bitcoin community homepage (thread)
Analysis of Bitcoin Pooled Mining Reward Systems (thread, summary)  |   PureMining - Infinite-term, deterministic mining bond
r1973 (OP)
Full Member

View Profile
April 27, 2014, 08:41:33 PM
Last edit: April 29, 2014, 03:36:47 PM by Meni Rosenfeld

הציעו שם הרבה דרכים מצוינות להפסיד את הכסף.

כן אבללא ברור לי הקשר לשאלה שלך.

השאלה שלי הייתה מה לעשות, אחרי שחסכתי את החלק הארי, עם "הכסף הקטן" שנשאר ליבארנק למען המטבע והקהילה הישראלית בעיקר...
למה אתה טוען שהציעו לי שיטות להפסיד כסף? זו שאלת תם, אני באמת לא מבין.

דרך אגב, אני אתרום חלק "מ - 0.20247" ברגע שערך המטבע יגיע לשש מאות עד אלף דולר, כרגע אני בהפסדים. ברגע שאהיה ברווח, אתרום אותו... אם זה עונה על השאלה... אני מחפש רק למי לתרום - ארגון או מוסד כלשהו, לא אדם פרטי  Smiley
Meni Rosenfeld
Donator
Legendary
*

View Profile WWW
April 28, 2014, 07:42:59 PM
Last edit: April 29, 2014, 03:37:10 PM by Meni Rosenfeld

השאלה שלי הייתה מה לעשות, אחרי שחסכתי את החלק הארי, עם "הכסף הקטן" שנשאר לי בארנק למען המטבע והקהילה הישראלית בעיקר...
עדיין לא ברור הקשר לקביעה (הנכונה) שתנודתיות זה רע.

בכל מקרה זה לא בדיוק מה ששאלת, אם המטרה לעזור אז יש כמה אפשרויות, הפשוטה היא לתרום, למשל לאיגוד הביטקוין הישראלי.

כמה מההצעות שנתנו לך -

להמר: תוחלת רווח שלילית by design כדי שיהיה רווח לבית.
מסחר יומי: בכל לקיחת פוזיציה תוחלת הרווח אפסית (כי אתה לא יודע יותר טוב מהשוק), ומכיוון שעל כל פעולה אתה משלם סליפאז' ועמלה אז תוחלת הרווח שלילית.
חוזי כריה: לא רווחי כיום להיכנס לכריה בגלל שיש overshoot בדרגת הקושי, כמו כן בגדול חוזי הכריה שמציעים כיום הם בתנאים לא טובים ובמחירים מופקעים.

וכו'.

r1973 (OP)
Full Member

View Profile
April 29, 2014, 07:25:42 AM

אני מפגר וכל הזמן מתבלבל בין כפתור העריכה לציטוט, כתוצאה מכך ההודעה שלך נמחקה ואני לא יודע איך לשחזר אותה...

השאלה שלי הייתה מה לעשות, אחרי שחסכתי את החלק הארי, עם "הכסף הקטן" שנשאר לי בארנק למען המטבע והקהילה הישראלית בעיקר...
עדיין לא ברור הקשר לקביעה (הנכונה) שתנודתיות זה רע.

בכל מקרה זה לא בדיוק מה ששאלת, אם המטרה לעזור אז יש כמה אפשרויות, הפשוטה היא לתרום, למשל לאיגוד הביטקוין הישראלי.

כמה מההצעות שנתנו לך -

להמר: תוחלת רווח שלילית by design כדי שיהיה רווח לבית.
מסחר יומי: בכל לקיחת פוזיציה תוחלת הרווח אפסית (כי אתה לא יודע יותר טוב מהשוק), ומכיוון שעל כל פעולה אתה משלם סליפאז' ועמלה אז תוחלת הרווח שלילית.
חוזי כריה: לא רווחי כיום להיכנס לכריה בגלל שיש overshoot בדרגת הקושי, כמו כן בגדול חוזי הכריה שמציעים כיום הם בתנאים לא טובים ובמחירים מופקעים.

וכו'.

תודה רבה על ההסברים... אני אתרום את הכסף הקטן שנשאר לי בארנק לאיגוד הביטקוין הישראלי ברגע לאגיע לרווחים כשערך המטבע יעלה מעל 600-1000 דולר. .
r1973 (OP)
Full Member

View Profile
May 08, 2014, 02:16:13 PM

לדעתי תנסה להמר עליהם ולייצר מזה כמה שיותר בבורסות ההימורים :
www.poloniex.com
או
www.mintpal.com

להמר - לא.
תרמתי כבר חלק מהכסף לקהילת הביטקוין הישראלית ופעולותיה