Bitcoin Forum
May 08, 2024, 06:57:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiye'de Kredi Kartıyla BTC Alım imkanı sunan NPAY.pro  (Read 12661 times)
isyet (OP)
Sr. Member

Activity: 255
Merit: 250

View Profile
April 27, 2014, 03:27:07 PM
Last edit: June 01, 2014, 12:42:26 AM by isyet

Türkiye'den Girişimciler Tarafından Kurulan NPAY.edu.gen.TR  , Bitcoin alıp satmaya başladı. NPAY.edu.gen.TR, prepaid kredi kartıyla ve banka havalesiyle ödeme yapıyor. Bitcoini dolara, doları bitcoine çevirebiliyorsunuz. NPAY , Gold NoticeBank (Yeni Zelanda) tarafından işletiliyor ve bu şirketin ortaklarının tamamı Türkiye'den.

NOT : Sayın Adminler, doğru yere mi konu açtım bilmiyorum. Yanlışsa özür diliyorum, silin lütfen.
1715194628
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715194628
Reply with quote  #2

1715194628
Report to moderator
1715194628
Hero Member
*

Ignore
1715194628
Reply with quote  #2

1715194628
Report to moderator
It is a common myth that Bitcoin is ruled by a majority of miners. This is not true. Bitcoin miners "vote" on the ordering of transactions, but that's all they do. They can't vote to change the network rules.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715194628
Hero Member
*

Ignore
1715194628
Reply with quote  #2

1715194628
Report to moderator
1715194628
Hero Member
*

Ignore
1715194628
Reply with quote  #2

1715194628
Report to moderator
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
April 27, 2014, 04:02:53 PM

bana biraz amele işi bir site gibi geldi. sahipleri hakkında değil de tasarımı çok dandik.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
April 27, 2014, 04:32:20 PM

90% Phishing/Scam sitesi seziyorum, kullanmamanızı öneririm. Güven veren bir site değil.
emrcan
Full Member

Activity: 174
Merit: 100

View Profile
April 27, 2014, 05:24:54 PM

Site hiç güven vermiyor açıkçası.
marqha
Newbie
*

Activity: 19
Merit: 0

View Profile
April 27, 2014, 05:31:08 PM

Türk girişimciler tarafından yazılması saçma olmuş. Site yarı türkçe yarı ingilizce. Türkçe de translate türkçesi. Trajikomik
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 27, 2014, 05:53:42 PM

90% Phishing/Scam sitesi seziyorum, kullanmamanızı öneririm. Güven veren bir site değil.
Asla kesinlikle scam değil, ancak tüm eleştirileri anlıyorum. Kızmıyorum da. Bu siteyi hazırlamamdaki amaç Bitcoini benim biraz değişik ele almam, dolar hakimiyetine karşı onurlu bir başkaldırı olarak görüyorum.
Şirketimizin adı : Gold NoticeBank Ltd. Yeni Zelandada kayıtlı. Ortaklar Almanya'da bildiğiniz yurdum insanı işçileriz. Arzu edene telefon numaramı PM atabilirim.
http://www.business.govt.nz/companies/welcome-to-the-companies-office-online/
adresinde sağ üste Bu şirket adını yazınız, kaydı göreceksiniz.

Kesinlikle pishing yok!
Özellikle sizin gibi tecrübeli bir form üyesine yazıyorum.
Sorularınıza hiç darılmadan kızmadan cevap verebilirim.

Saygılar
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 27, 2014, 05:59:59 PM

Türk girişimciler tarafından yazılması saçma olmuş. Site yarı türkçe yarı ingilizce. Türkçe de translate türkçesi. Trajikomik
Sayın Marqha,

Sizi anlıyorum ancak Türkiye'den girişimciler yazdım, çünkü bu doğru.
Neden saçma olsun ki anlamadım?
Bir Amerikalının kurduğu şirket saçma gelmiyor da neden Türkiyelinin kurduğu saçma geliyor?

Biz alnımızın teriyle bu şirketi Şubat 2009 yılında kurduk ve hamdolsun bugüne kadar da çalışıyoruz.

Yine de cevap vermenizden memnun oldum, bazı konuları açığa kavuşturmuş olduk.
İyi günler dilerim.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
April 27, 2014, 06:14:58 PM

tam inceleyemedim ama bir ara bakıcam. bir ön ödemeli debit kart mı çıkartıyoruz? o ücretli mi? biz bit coinlerimizi bu hesaba aktarıp sizin borsanızdan bunu TL çevirip o debir kart ile kullanabilecek miyiz?
birde ücretler fazla gibi ama daha tam bakamadım.

isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 27, 2014, 06:20:15 PM

tam inceleyemedim ama bir ara bakıcam. bir ön ödemeli debit kart mı çıkartıyoruz? o ücretli mi? biz bit coinlerimizi bu hesaba aktarıp sizin borsanızdan bunu TL çevirip o debir kart ile kullanabilecek miyiz?
birde ücretler fazla gibi ama daha tam bakamadım.
Sayın Ferman,

Debit Kart ön ödemeli, evet.
Hayır ücretli değil, hemen sipariş ederseniz adresinize kadar geliyor.
Kartla birlikte bir USA Banka hesabına sahip oluyorsunuz.
Arzu ederseniz internetten sağladığınız tüm diğer kazançlarınızı da bu banka hesabına havale ettirip sonrada ATM den kartınızla rahatça çekebiliyorsunuz.

Ücretleri incelerseniz ne kadar uygun olduğunu göreceksiniz, ayrıca Bitcoin ile ilgili çok geniş bir bilgi bankasına da sahipsiniz bu sitede.

Eleştirilerinizi bekliyorum.
Sitenin ön yüzü ile ilgili çalışmalar devam ediyor, bitince onu da siz değerli arkadaşların eleştirilerine sunacağız inşaallah.

Saygılarımla.
CarnageTR
Full Member

Activity: 150

View Profile
April 27, 2014, 07:03:08 PM

Banka hesabı hakkında biraz daha bilgi verebilirmisiniz? Hangi bankadan hesap açılıyor? Yıllık ücreti var mı? Kart anonim mi yoksa isme mi çıkıyor? Yasal sıkıntıları olur mu? Kartın bağlı olduğu hesaba internet bankacılığı ile erişebiliyormuyuz?
ferman
Full Member

View Profile WWW
April 27, 2014, 07:27:12 PM

ben ecocard kullanıyorum o yüzden mantıklı gibi ama site ismi olmamış. uzantı çok fazla edu (eğitim kurumlarının) gen (genel olarak veriliyor) tr (türkişi)
neyse bakalım inceleyeceğim. umarım ecocard ile kalite bakımından yarışırsınız bende kullanırım.

isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 27, 2014, 07:47:32 PM

Banka hesabı hakkında biraz daha bilgi verebilirmisiniz? Hangi bankadan hesap açılıyor? Yıllık ücreti var mı? Kart anonim mi yoksa isme mi çıkıyor? Yasal sıkıntıları olur mu? Kartın bağlı olduğu hesaba internet bankacılığı ile erişebiliyormuyuz?
USA Banka hesabı Bank of America da bizim affiliatesi olduğumuz kurum tarafından açılıyor ve şirketlerden (dikkat:şahıslardan gelen değil) gönderilen havaleleri kabul ediyorsunuz.
Kartla ilgili bilgileri zaten istek sırasında alıyorsunuz. Linke tıklayıp inceleyebilirsiniz sayfa üzerinden. Dünya çapındaki bankanın yasal olmayan birşey yapması mümkün mü?
Tüm işlemler internet üzerinden yapılmaktadır.
USA Paypalada bu banka hesabıyla kaydolabilirsiniz.

Bu sorularla değişik konulara açıklık getirmemize sebep olduğunuz için teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 27, 2014, 07:57:09 PM

ben ecocard kullanıyorum o yüzden mantıklı gibi ama site ismi olmamış. uzantı çok fazla edu (eğitim kurumlarının) gen (genel olarak veriliyor) tr (türkişi)
neyse bakalım inceleyeceğim. umarım ecocard ile kalite bakımından yarışırsınız bende kullanırım.

Teşekkürler, inşaallah eleştirileriniz doğrultusunda değişiklikleri yapmaya çalışacağız.
aslında bizim bir üniversitemiz var, bu edu uzantısı oradan geliyor. Değişiklik için çalışacağız.

Bu kart NPAY in kendi kartı değil, affiliatesi olduğumuz uluslararası çok büyük bir bankanın Türkiye'den de müşteri kabul ettiği bir kart ve banka hesabı.
Eleştirilerinizi çekinmeden yapınız.

Saygılarımızla.
ferman
Full Member

View Profile WWW
April 27, 2014, 09:00:57 PM

ben bu NPAY ismini bir yerde daha duymuştum sanki. ama nerde çıkartamadım. üyeliği başlatıyorum. amerikadan kartım 1 haftada basılır 2 ayda bana ulaşır sanırım Smiley

isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 27, 2014, 09:13:55 PM

ben bu NPAY ismini bir yerde daha duymuştum sanki. ama nerde çıkartamadım. üyeliği başlatıyorum. amerikadan kartım 1 haftada basılır 2 ayda bana ulaşır sanırım Smiley
Sayın Ferman bey,
Daha önce de aynı isimle havale işlemleri yapıyorduk, ancak Amerika bu 11 eylül olayları nedeniyle öyle kurallar koydu ki, iş alanımız tamamen kısıtlandı. Ama şimdi Bitcoin insanlara özgürlük getiriyor, inşaallah böyle de kalır.
Kartınızı alabilmeniz için ana sayfadaki Prepaid Kredi Kartı yazısına veya geniş bilgi yazısına tıklayarak işlem yapmanız gerekiyor.
Elinize geçmesi 2 ayı bulmayacaktır merak etmeyin.
Saygılarımızla.
marqha
Newbie
*

View Profile
April 28, 2014, 01:39:20 PM

Site de gezinirken en üstteki menuye tıkladığında sitenin sayfa boyutu değişiyor. Sitenin açıklaması gereken(hakkımızda, kullanıcı sözleşmesi vb.) yerler ingilizce basit bölümler türkçe. Şimdi Türk girişimcileri yazdıysanız eğer bunun mantık hatası olduğunu fark etmemeniz olası değil. Bunun dışında eğer bir çok iş yaptıysanız bunu bir kaç örnekle kanıtlayabilir misiniz ? (web site, şirket yada bunun benzeri).
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 28, 2014, 03:23:14 PM

Site de gezinirken en üstteki menuye tıkladığında sitenin sayfa boyutu değişiyor. Sitenin açıklaması gereken(hakkımızda, kullanıcı sözleşmesi vb.) yerler ingilizce basit bölümler türkçe. Şimdi Türk girişimcileri yazdıysanız eğer bunun mantık hatası olduğunu fark etmemeniz olası değil. Bunun dışında eğer bir çok iş yaptıysanız bunu bir kaç örnekle kanıtlayabilir misiniz ? (web site, şirket yada bunun benzeri).
Sayin Marqha,

Şirketimizin kayıtlı olduğu ülkenin kuralları gereği Hakkımızda (About us) sayfasını İngilizce yapmak zorunda kaldık, ama sizlerin değerli tenkitleriyle onu da iki dilde yapmaya çalışıyoruz. Bir Üniversitemiz var edu.gen.tr den bakabilirsiniz. Gold NoticeBank, 2009 senesinin başından bu yana çalışıyor, özellikle Avrupadaki Türkçe konuşan insana hitab ediyor ve Altın ticareti ile uğraşıyor, üyelerine bilgi bankası sunuyor. Şirketimizin adı : Gold NoticeBank Ltd. Yeni Zelandada kayıtlı. Ortaklar Almanya'da bildiğiniz yurdum insanı işçileriz. Arzu edene telefon numaramı PM atabilirim.
http://www.business.govt.nz/companies/welcome-to-the-companies-office-online/

adresinde sağ üste Bu şirket adını yazınız, kaydı göreceksiniz. O sayfada açık adresim de var. NPAY e kaydolanlara kendi şahsi telefonumu da gönderiyorum.
Saygılarımla.
marqha
Newbie
*

View Profile
April 28, 2014, 03:38:31 PM

Bunları daha önceki post larınızdan okudum, araştırdım. Eğer yeni bir girişim yapılıyorsa en ince ayrıntısına kadar düşünülmek zorundadır. Benim ilk dikkatimi çeken sitedir ardından şirketin bilgileridir. Açıkcası siteniz çok kötü bir an önce siteyle ilgili ciddi çalışma yapmanız gerekiyor. Genel olarak söylüyorum bunu; herkese sitenin nasıl olduğu hakkında bir anket yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
isyet (OP)
Sr. Member

View Profile
April 28, 2014, 07:34:28 PM

Bunları daha önceki post larınızdan okudum, araştırdım. Eğer yeni bir girişim yapılıyorsa en ince ayrıntısına kadar düşünülmek zorundadır. Benim ilk dikkatimi çeken sitedir ardından şirketin bilgileridir. Açıkcası siteniz çok kötü bir an önce siteyle ilgili ciddi çalışma yapmanız gerekiyor. Genel olarak söylüyorum bunu; herkese sitenin nasıl olduğu hakkında bir anket yaparsanız ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
iyi niyetli ikazlarınız için minnettarız.
Şu anda yoğun bir şekilde site üzerinde çalışıyoruz.
Bu eleştirilerinizde haklısınız.
Ankete de gerek yok, bizim için bu forumdaki uyarılar yeterli.
Tekrar teşekkürler.
Siteyi düzenletince hemen burada size bildirip tekrar görüşlerinizi almak isterim.
2005_baba2
Newbie
*

Activity: 54

View Profile
April 30, 2014, 08:45:48 AM

Bence hic bir turk sitesinde al sat yapmak mantikli degil.ilerde cok farkli sikintilar cikabilir...
Pages: [1] 2 3 4 »  All
  Print  

Jump to: