Bitcoin Forum
May 12, 2024, 08:23:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: SATILMIŞTIR Konu kilit Lütfen. ANTMINER - S1 180GH/s ~ 200GH/s -  (Read 3667 times)
azadbitcoin (OP)
Member
**

Activity: 69
Merit: 10

View Profile
May 06, 2014, 01:25:23 PM
Last edit: June 12, 2014, 07:39:16 PM by azadbitcoin

..SATILMIŞTIR Konu kilit Lütfen.
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 08, 2014, 01:17:01 PM
Last edit: May 08, 2014, 01:29:40 PM by azadbitcoin

50 $ indirim yapılmıştır.
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
May 08, 2014, 01:44:03 PM

Crypto işlerinden parayı vuranlar hardware üreticileri ve exchange siteleri oldu. yatırım yapanların hepsinin elinde patladı yazık. bu işe ilk girenler hariç tabi.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 08, 2014, 03:46:11 PM

Crypto işlerinden parayı vuranlar hardware üreticileri ve exchange siteleri oldu. yatırım yapanların hepsinin elinde patladı yazık. bu işe ilk girenler hariç tabi.

Ayni sekilde devam ediyorlar neyse bizim konumuza dönelim Wink

Satis devam etmektedir...
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 11, 2014, 08:02:50 AM

Fiyat 700$ ' a düşmüştür.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2014, 12:54:07 PM

Buyuk  indirim yapildi ...100$
sawgiray
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
May 15, 2014, 02:57:45 PM

Aylık getirisi 200-300 dolar filan değil öyle olsa zaten 2 ay kazar parasını çıkarırdınız.

+ elektrik parasını bile eklemesek 120 dolar etmiyor elektrik parasını ekleyince getirisi 75 dolar.

Aylık en fazla 70,75 dolar getiriyor ve btc şu an yüksek gerektiği kadar hep 400-440 arası gidip,geliyor.

Gerçekleri yazarsanız daha kolay alıcı bulursunuz.

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
May 15, 2014, 03:07:37 PM

Alicak adam zaten biliyordur neyin ne oldugunu kimse kimseye zorla birsey satmiyor arkadas. Isine gelen alir gelmeyen almaz. Aklini calistiran bir adam yukarida yazilandan cok daha fazlasini kazanir. Sadece bitcoin yok sha256 olan.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2014, 03:38:33 PM

Aylık getirisi 200-300 dolar filan değil öyle olsa zaten 2 ay kazar parasını çıkarırdınız.

+ elektrik parasını bile eklemesek 120 dolar etmiyor elektrik parasını ekleyince getirisi 75 dolar.

Aylık en fazla 70,75 dolar getiriyor ve btc şu an yüksek gerektiği kadar hep 400-440 arası gidip,geliyor.

Gerçekleri yazarsanız daha kolay alıcı bulursunuz.

Burada kimseyi kandırma yada aldatma gibi bir niyetim yok. Öncelikle burası pazar alanız zorla satım alanı değil. Arkadaşım kimseye ürünü zorla al diyen yok." DeepCoin "Arkadaşımızın dediği gibi...
Herkesin kendine göre bir hesabı mevcut. Ürünle ilgilenen arkadaşlar mesaj yazabilir. Şahsi fikirlerini kendine yada paylaşabileceğin diğer  konulara sakla lütfen. Konuda belirttiğim gibi.

" Lütfen gereksiz yorumlardan kaçınalım "
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554

View Profile
May 15, 2014, 05:22:33 PM

Burada kimseyi kandırma yada aldatma gibi bir niyetim yok. Öncelikle burası pazar alanız zorla satım alanı değil. Arkadaşım kimseye ürünü zorla al diyen yok." DeepCoin "Arkadaşımızın dediği gibi...
Herkesin kendine göre bir hesabı mevcut. Ürünle ilgilenen arkadaşlar mesaj yazabilir. Şahsi fikirlerini kendine yada paylaşabileceğin diğer  konulara sakla lütfen. Konuda belirttiğim gibi.

Yorumun gerekli ya da gereksiz olduğuna kim karar veriyor? Burası bir forumsa herkes görüşünü paylaşabilir. Rahatsız olan gitsin başka yerde satsın. GEREKSİZ BAŞLIKLAR AÇMASIN.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2014, 07:01:29 PM

Yorumun gerekli ya da gereksiz olduğuna kim karar veriyor? Burası bir forumsa herkes görüşünü paylaşabilir. Rahatsız olan gitsin başka yerde satsın. GEREKSİZ BAŞLIKLAR AÇMASIN.

Kimin nerede konu açacağına kendisi karar verir.(Konu Form kurallarına aykırılık teşkil etmiyorsa).Konu açan diğer arkadaşlar gibi nerde konu açılacağı sana sorulacak değil!.
konu tek başlık altında açılmış ise açılan konuya gerekli şekilde yorum yapılır. Yapılır ki bu başlık altında sadece satış için konu mevcut.
Onuda geçtim konuya yorum yapan arkadaşımız "Gerçekleri yazarsanız " gibi ifade kullanınması konuyu açan kişiye saygısızlık olmazmı ? Üzülerek söylüyorumki bu yorumundan sonra sana katıldığım bir nokta var oda Herkes görüşünü söylemekte özgürdür. Ancak yorum yapan kişi belirli standartları aşmamalı lugatını telaffuzda saygılı olmak zorundadır. Rahatsız olan konunun altına yorum yapmaz forma bu düşüncelere  sahip arkadaşlar için zaten bölüm mevcut.
pandacoin
Legendary
*

View Profile
May 15, 2014, 07:18:01 PM

İroniyi anlamamışsın. Bu forumda herkes istediği konuyu açabilir herkes istediği mesajı yazabilir. Özgürlüğe pek alışık olmadığınız için zor geliyor herhalde.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2014, 07:45:58 PM

İroniyi anlamamışsın. Bu forumda herkes istediği konuyu açabilir herkes istediği mesajı yazabilir. Özgürlüğe pek alışık olmadığınız için zor geliyor herhalde.

Haklısın anlamamışsın. Ben kimse yorum yapamaz demedim...Yapar ancak "SAYGI" çerçevesini aşmadan..
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
May 15, 2014, 08:38:04 PM

arkadaslar birakin yaw polemigi, herkez isine baksin, nedir allah askina son sozu ben diyecegim ugrasi. satan satar alan alir, iyi tamam ozgur bir ortam burasi aynen dediginiz gibi, o zaman birakin da insanlar ozgurce urunlerini satsinlar, almayacak adamda yorum yapmasin cenesine ve parmaklarina hakim olsun. Bi deli kuyuya bi tas atti 40 akilli cikaramadi misali. ozgur ortami buldunuz diye ortamin icine sicmaya gerek varmi yani.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 15, 2014, 08:56:36 PM

arkadaslar birakin yaw polemigi, herkez isine baksin, nedir allah askina son sozu ben diyecegim ugrasi. satan satar alan alir, iyi tamam ozgur bir ortam burasi aynen dediginiz gibi, o zaman birakin da insanlar ozgurce urunlerini satsinlar, almayacak adamda yorum yapmasin cenesine ve parmaklarina hakim olsun. Bi deli kuyuya bi tas atti 40 akilli cikaramadi misali. ozgur ortami buldunuz diye ortamin icine sicmaya gerek varmi yani.

Aramizda ozgurlugu farkli degerlendirenler var eee bes parmagin beside bir degil neyse konuyu uzatmanin anlami yok konu ozunden uzaklasmasin satis saygi cercevesinde devam ediyor Wink
pandacoin
Legendary
*

View Profile
May 15, 2014, 09:25:55 PM

Aksine almayacak adam da yorum yapabilir. Herkes kendi kafasını kullanıyor zaten, kişi neyin ne olduğunu kendi hür iradesiyle tartıp karar veremiyorsa zaten yapacak bir şey yok.
sawgiray
Newbie
*

Activity: 56
Merit: 0

View Profile
May 15, 2014, 09:56:20 PM

Boş konuşma ya adamın largona bak köy ağası mübarek burası forum eline koluna sahip çık küfürlü konuşma.

Herkes neyin ne olduğunu biliyor ilanda aldatma var ''bana'' göre bende gerekeni kanıtlar ile yazdım.

Yok işini bilen öyle kazanıyor yok böyle kazanıyor diye boş konuşmaya gerek yok ha kanıt varsa elinde benim gibi kanıtla yorumunu düzgün yap.
azadbitcoin (OP)
Member
**

View Profile
May 16, 2014, 05:32:35 AM

Boş konuşma ya adamın largona bak köy ağası mübarek burası forum eline koluna sahip çık küfürlü konuşma.

Herkes neyin ne olduğunu biliyor ilanda aldatma var ''bana'' göre bende gerekeni kanıtlar ile yazdım.

Yok işini bilen öyle kazanıyor yok böyle kazanıyor diye boş konuşmaya gerek yok ha kanıt varsa elinde benim gibi kanıtla yorumunu düzgün yap.

Arkadaşım bak hala aynı lafları söylüyorsun. Kimsenin kimseyi aldattığı falan yok.Buraya ürün bırakılır, satın almak isteyende hesabını yapar, uyar yada uymaz alır veya almaz problem  değil. Ürünü almak istemeyen yada kendine uymayan konu altına illa birşeyler yazma zorunluluğu hissetmesin.Yazanda adam akıllı saygı çerçevesini aşmadan yazar. Benim sana anlatmak istediğim. Snn kullandığın kelime ile ilgili. Kimseyi tanımadan etmeden      " Aldatma" Gibi kelimeler kullanman hoş değil. Kendi fikrini yazarsın ancak Eminimki kimse aldatılacak ne yaşta nede nede o ergenliktedir.
lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
May 16, 2014, 08:32:54 AM

Arkadaşlar sakin olun lütfen, bu tip işlerle uğraşan insanların belli bir seviyesi vardır yakışmaz bu tip tartışmalar. Fiyat bana göre de pahalıdır lakin sakin olmakta fayda var, insanların birbirini kırması kolay, gönlünü alması zordur.
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
May 16, 2014, 10:58:26 AM

Şu haliyle fiyat gayet makul arkadaşlar, hesaplama hatalı bile olsa fiyat adil uzatmanın anlamı yok. Bugün Cex.io 'da 200 Ghs lik üretim gücü 635 $'a tekamül ediyor.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: