Bitcoin Forum
May 04, 2024, 03:31:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: Cex.io Ghash ile ilgili Bir Soru  (Read 3847 times)
jackjones53 (OP)
Full Member

Activity: 294
Merit: 100

View Profile
May 09, 2014, 08:28:52 PM

Arkadaşlar merhaba,

Ben üniv. öğrenciyim bilgisayar programcılıgı okuyorum bu işe'de merak saldım ufak ufak vakit geçirmek ıcın Freebtc veren sitelerde takılıyorum  daha sonra cex.io'da toplayıp Gh/s alıyorum bir forum Yada blog'du tam hatırlayamıyorum bir yazı okumustum Bu Cex.io nun mu yada ortakmı calısıyolar bılgım yok kendı hesabımız a mı yada o grubamı ne katılıp destek olabılıyomuşuz kazı yaparak , zaten ghash.io ya gırınce orda bazı bilgiler var link tarzı baglanmak ıcın sanırım bu tarz bi yazı okumustum şimdi soruma gelıyım

1- Bu Doğrumu yanı gerçekten destek olabılıyomuyuz kazı yaparak azda olsa
Evetse
2- hangı programı ındırıp nasıl bağlanmam lazım o havuz denıyor sanırım havuza. ?

edit :he bide ek olarak şunu eklıyım

3-okula gıttıgımde 10-20 pc ye ındırırım ufak bir programsa hepsı 1-2 saat kazı yapar öyle birşey mumkunmu
1714793466
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714793466
Reply with quote  #2

1714793466
Report to moderator
1714793466
Hero Member
*

Ignore
1714793466
Reply with quote  #2

1714793466
Report to moderator
Each block is stacked on top of the previous one. Adding another block to the top makes all lower blocks more difficult to remove: there is more "weight" above each block. A transaction in a block 6 blocks deep (6 confirmations) will be very difficult to remove.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714793466
Hero Member
*

Ignore
1714793466
Reply with quote  #2

1714793466
Report to moderator
1714793466
Hero Member
*

Ignore
1714793466
Reply with quote  #2

1714793466
Report to moderator
1714793466
Hero Member
*

Ignore
1714793466
Reply with quote  #2

1714793466
Report to moderator
cakir
Legendary
*

Activity: 1274
Merit: 1000

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
May 09, 2014, 09:14:26 PM

bizim üni'de mining ve wallet için kullanılan portlar yasaklı Grin eğer yasaklı olmasaydı 80+ pc ile deneyecektim o işi ben Grin

cex.io ile birlikte ghash.io evet ortak çalışmaktadır.

cex.io'da sağ üstte ghash.io butonu var. ona tıklayınca ghash.io'da otomatik oturum açmış olursun (eğer cex.io'da oturumun açıksa).

daha sonra Multipool yazan sekmeye geç. Linki bu: https://ghash.io/MULTI

bu konudaki uygun cpuminer'ı indir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=55038.0

cpuminer'ı bir dizine çıkart

cmd'yi açıp "cd Dizin" komutuyla cpuminer'ın (minerd.exe'nin) olduğu konuma git.

sonra komut olarak:

(cex.io'daki kullanıcı adın mahmut olsun)

minerd.exe -o stratum+tcp://multi.ghash.io:3333 -O mahmut.1:x
komutunu gir.

bu şekilde ghash.io'daki multipool'da kazı yapmaya başlarsın. kazandığın btc'ler cex.io hesabına aktarılır.

kaç farklı miner çalıştıracaksan oradaki mahmut.1'i ikinci işçi için mahmut.2 vb gibi isimlendirmen gerekiyor.

(Not: Neden multipool'da kaz dedim:
çünkü kazı yaptıracağın pc'ler direkt btc kazmak için yeterli değil. o yüzden scrypt algoritmalı altcoinlerde sen en yüksek parayı vereni otomatik kazacaksın ve takas işini vs ghash.io halledip sana paranı verecek).

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 09, 2014, 09:35:49 PM
Last edit: May 09, 2014, 10:42:14 PM by jackjones53

bizim üni'de mining ve wallet için kullanılan portlar yasaklı Grin eğer yasaklı olmasaydı 80+ pc ile deneyecektim o işi ben Grin

cex.io ile birlikte ghash.io evet ortak çalışmaktadır.

cex.io'da sağ üstte ghash.io butonu var. ona tıklayınca ghash.io'da otomatik oturum açmış olursun (eğer cex.io'da oturumun açıksa).

daha sonra Multipool yazan sekmeye geç. Linki bu: https://ghash.io/MULTI

bu konudaki uygun cpuminer'ı indir: https://bitcointalk.org/index.php?topic=55038.0

cpuminer'ı bir dizine çıkart

cmd'yi açıp "cd Dizin" komutuyla cpuminer'ın (minerd.exe'nin) olduğu konuma git.

sonra komut olarak:

(cex.io'daki kullanıcı adın mahmut olsun)

minerd.exe -o stratum+tcp://multi.ghash.io:3333 -O mahmut.1:x
komutunu gir.

bu şekilde ghash.io'daki multipool'da kazı yapmaya başlarsın. kazandığın btc'ler cex.io hesabına aktarılır.

kaç farklı miner çalıştıracaksan oradaki mahmut.1'i ikinci işçi için mahmut.2 vb gibi isimlendirmen gerekiyor.

(Not: Neden multipool'da kaz dedim:
çünkü kazı yaptıracağın pc'ler direkt btc kazmak için yeterli değil. o yüzden scrypt algoritmalı altcoinlerde sen en yüksek parayı vereni otomatik kazacaksın ve takas işini vs ghash.io halledip sana paranı verecek).
Harıkasın p.tesi Denicem Cheesy Eğer Olursa Azda Olsa 3-5 Bişeyler Gelsin Cheesy  
Okul Tarafından Anlasılma durumu Falan Varmıdır Sıkıntı Olmaz Dimi Cheesy Alt Tarafı Ufacıcık Program Cheesy:D

EDIT :

Burdaki thread 0 -1 mevzusu  ve accepted nedir ? bir sorum daha var kendı bılgısayarımdan kazdıgım btclerin ne kadar oldugunu nerden gorebılırım ?
ve ayrıca ben burdan kazı yaptıgımda kendımemi çalısmıs oluyorum yoksa havuza katılıp herkes ıcınmı kazmıs oluyorum
cakir
Legendary
*

Activity: 1274

★ BitClave ICO: 15/09/17 ★

View Profile WWW
May 09, 2014, 11:51:18 PM

Harıkasın p.tesi Denicem Cheesy Eğer Olursa Azda Olsa 3-5 Bişeyler Gelsin Cheesy  
Okul Tarafından Anlasılma durumu Falan Varmıdır Sıkıntı Olmaz Dimi Cheesy Alt Tarafı Ufacıcık Program Cheesy:D

EDIT :

Burdaki thread 0 -1 mevzusu  ve accepted nedir ? bir sorum daha var kendı bılgısayarımdan kazdıgım btclerin ne kadar oldugunu nerden gorebılırım ?
ve ayrıca ben burdan kazı yaptıgımda kendımemi çalısmıs oluyorum yoksa havuza katılıp herkes ıcınmı kazmıs oluyorum

eğer üniversitenin internet altyapısını kullanacaksa internet muhtemelen stratum portu yasaklı olacak o yüzden mining yapamayacaksın/wallet'ı sync edemezsin. (ama denemekte fayda var).
üniversite internetleri genelde takip edildiği için fark edilir ancak ne olduğu anlaşılmaz muhtemelen Grin

thread 0,1 mevzusu şu: bilgisayarında 2 adet cpu bu iş üzerinde çalışıyor demek.

accepted'lar sana pool'dan share (pay) kazandırıyor. ne kadar çok accepted o kadar çok pay demek; o kadar çok kazanç demek.

kazdığın btc miktarını kazılan coin satıldıktan sonra cex.io hesabında göreceksin.
cex.io hesabına gidip sol üstte Balance sekmesine gel. Sayfada aşağı doğru çek Mining tab'ına tıkla
Hangi coin'i kazdıysan onun adı ve payın kadar kazandığın btc miktarı şu şekilde görünecek:
http://imgim.com/7980incin3363450.png

Pool'da herkesle beraber kazıyorsun; accepted sayın kadar btc kazanıyorsun. yani bir başkasına değil kendine çalışıyorsun.

,'#██+:                 
              ,█████████████'             
            +██████████████████           
          ;██████████████████████         
         ███████:         .███████`       
        ██████               ;█████'      
      `█████                   #████#     
      ████+                     `████+    
     ████:                        ████,   
    ████:    .#              █     ████   
   ;███+     ██             ███     ████  
   ████     ███'            ███.    '███, 
  +███     #████           ,████     ████ 
  ████     █████ .+██████: █████+    `███.
 ,███     ███████████████████████     ████
 ████     ███████████████████████'    :███
 ███:    +████████████████████████     ███`
 ███     █████████████████████████`    ███+
,███     ██████████████████████████    #███
'███    '██████████████████████████    ;███
#███    ███████████████████████████    ,███
████    ███████████████████████████.   .███
████    ███████████████████████████'   .███
+███    ███████████████████████████+   :███
:███    ███████████████████████████'   +███
 ███    ███████████████████████████.   ███#
 ███.   #██████████████████████████    ███,
 ████    █████████████████████████+   `███
 '███    '████████████████████████    ████
  ███;    ███████████████████████     ███;
  ████     #████████████████████     ████ 
   ███#     .██████████████████     `███+ 
   ████`      ;██████████████       ████  
    ████         '███████#.        ████.  
    .████                         █████   
     '████                       █████    
      #████'                    █████     
       +█████`                ██████      
        ,██████:           `███████       
          ████████#;,..:+████████.        
           ,███████████████████+          
             .███████████████;            
                `+███████#,               
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 10, 2014, 10:41:32 AM

EDIT :

Burdaki thread 0 -1 mevzusu  ve accepted nedir ? bir sorum daha var kendı bılgısayarımdan kazdıgım btclerin ne kadar oldugunu nerden gorebılırım ?

eğer üniversitenin internet altyapısını kullanacaksa internet muhtemelen stratum portu yasaklı olacak o yüzden mining yapamayacaksın/wallet'ı sync edemezsin. (ama denemekte fayda var).
üniversite internetleri genelde takip edildiği için fark edilir ancak ne olduğu anlaşılmaz muhtemelen Grin

thread 0,1 mevzusu şu: bilgisayarında 2 adet cpu bu iş üzerinde çalışıyor demek.

accepted'lar sana pool'dan share (pay) kazandırıyor. ne kadar çok accepted o kadar çok pay demek; o kadar çok kazanç demek.

kazdığın btc miktarını kazılan coin satıldıktan sonra cex.io hesabında göreceksin.
cex.io hesabına gidip sol üstte Balance sekmesine gel. Sayfada aşağı doğru çek Mining tab'ına tıkla
Hangi coin'i kazdıysan onun adı ve payın kadar kazandığın btc miktarı şu şekilde görünecek:
http://imgim.com/7980incin3363450.png

Pool'da herkesle beraber kazıyorsun; accepted sayın kadar btc kazanıyorsun. yani bir başkasına değil kendine çalışıyorsun.

eywallah sağolasın pazartesi denicez artık Smiley
evden çalıştırsam cok elektrık harcar dımı
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
May 10, 2014, 10:46:15 AM

• Hiçbir şey kazanamazsın.
  • Okuldan atılırsın.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 10, 2014, 10:48:03 AM

• Okuldan atılırsın.

okuldan nıye atılıyorum ki sonucta bilgisayarı biraz daha fazla kullanan program ayrıca ha photoshop after effects calısmışız derste ha bu program acık durmus Cheesy hepsıne yapmasam bile 5 tane yaparım yan yana Cheesy
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
May 10, 2014, 01:24:06 PM

• Okuldan atılırsın.

Katılıyorum, 15 kh/s ile kazanılmaz.
CarnageTR
Full Member

Activity: 150

View Profile
May 10, 2014, 01:56:26 PM

Okul bilgisayarlarında deep freeze gibi bişey varsa köşeyi dönme planlarınız suya düşebilir. Bi de forumda defalarca belirttiğimiz gibi cpu mining ile bitcoin kazmak şu an imkansız scryptler için de bikaç BİN bilgisayarla anca elle tutulur bişeyler kazanırsın. x11 algoritması ile belki bişeyler olur ama yinede attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değmeyecektir
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 10, 2014, 02:34:11 PM

Okul bilgisayarlarında deep freeze gibi bişey varsa köşeyi dönme planlarınız suya düşebilir. Bi de forumda defalarca belirttiğimiz gibi cpu mining ile bitcoin kazmak şu an imkansız scryptler için de bikaç BİN bilgisayarla anca elle tutulur bişeyler kazanırsın. x11 algoritması ile belki bişeyler olur ama yinede attığınız taş ürküttüğünüz kurbağaya değmeyecektir

bakın benım amacım sızın kafanızda ne tarz bır rakam var bılmıyorum ama cok fazla bıseyler kazanmak ıstemıyorum

örnegın benım suan cex.io daki gh/s değerim cok dusuk yavas yavas bos vakıtlerımde freebtc sıtelerıyle gh/s kasıyorum
bana bu ghs nın getırdıgı rakam
10-20 dakıkada bir :  0.00000033 BTC Geliyo
Benımde Amacım Okulda Yaklasık 2 Saat Boyunca Pc lerı kullanıp bunu  0.00000033 BTC değilde  0.00000090-100 BTC yapmak öyle uçuk rakamlar dusunmeye gerek yok cok mınımum dusunun Smiley
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
May 10, 2014, 03:55:18 PM

yaw simdi baktimda benim istatistiklere, o dedigin 100 satoshiyi ben 0.25 saniyede kazaniyormusum ortalama olarak, evet saniyede yaklasik 400 satoshi yani 0.00000400 kazi hizim varmis,

sen neyin pesindesin onu anlayamadik biz, o dedigin ghs degeri ile gunde 5 kurus ancak kazanirsin, oraya buraya yazmaya harcadigin vakte degmez..
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
May 10, 2014, 04:32:01 PM

yaw simdi baktimda benim istatistiklere, o dedigin 100 satoshiyi ben 0.25 saniyede kazaniyormusum ortalama olarak, evet saniyede yaklasik 400 satoshi yani 0.00000400 kazi hizim varmis,

sen neyin pesindesin onu anlayamadik biz, o dedigin ghs degeri ile gunde 5 kurus ancak kazanirsin, oraya buraya yazmaya harcadigin vakte degmez..
Özet: Damlaya damlaya göl olur ama, o kadar da değil yani :)
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
May 10, 2014, 05:34:25 PM

adam günde 1 satoshi kazanmayı bile kar olarak görüyorsa dostlar bence yapıcı eleştrilerde bulunun. kendisi demiş 90-100 sato kazansam yeter diye. gidip adama "ben o dediğin parayı 2 salisede kazıyorum" "bişiy kazanamazsın" falan diyip hevesini kırmayın. tamam biz büyük gelirler dşünüyor olabiliriz ama bu arkadaş şu an 90-100 sato peşinde.

neyse ben şu na cevap vermek istiyorum. evde bilgisayarın torrent gibi ıvır zıvırlar için açık kalıyorsa arkaada bu programı çalıştırıp bilgisayarı kullanmadığın zamanlarda kazı yapman elektrik faturana aylık çok fazla etki etmez. sonuçta o bilgisayar açıkken işlemciler %0 - %10 çalışıyorken %100 çalışacak. ekstra bir fan elektriği. sabaha kadar salonun ışığını açık bırakmısın bigi bir fark eder. daha teknik bilgiyi arkadaşlardan umarım öğrenebilirsin. ben genelde kiralık riglerden kazım yapıyorum. evde tek laptop açık gece. USB antminer ile günde 0,0001 kazıyorum. bende şu an cex.io da elle tutulur bir GH/s biriktirmeye çalışıyorum. yeni rigler alıp çalıştıracağım ayrıca.

jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 10, 2014, 10:53:51 PM

adam günde 1 satoshi kazanmayı bile kar olarak görüyorsa dostlar bence yapıcı eleştrilerde bulunun. kendisi demiş 90-100 sato kazansam yeter diye. gidip adama "ben o dediğin parayı 2 salisede kazıyorum" "bişiy kazanamazsın" falan diyip hevesini kırmayın. tamam biz büyük gelirler dşünüyor olabiliriz ama bu arkadaş şu an 90-100 sato peşinde.

neyse ben şu na cevap vermek istiyorum. evde bilgisayarın torrent gibi ıvır zıvırlar için açık kalıyorsa arkaada bu programı çalıştırıp bilgisayarı kullanmadığın zamanlarda kazı yapman elektrik faturana aylık çok fazla etki etmez. sonuçta o bilgisayar açıkken işlemciler %0 - %10 çalışıyorken %100 çalışacak. ekstra bir fan elektriği. sabaha kadar salonun ışığını açık bırakmısın bigi bir fark eder. daha teknik bilgiyi arkadaşlardan umarım öğrenebilirsin. ben genelde kiralık riglerden kazım yapıyorum. evde tek laptop açık gece. USB antminer ile günde 0,0001 kazıyorum. bende şu an cex.io da elle tutulur bir GH/s biriktirmeye çalışıyorum. yeni rigler alıp çalıştıracağım ayrıca.

babacım cok sagol gerçekten bı sen anlamıssın benı amacım yukseklerde değil yavaş yavaş kendı capımda bişeyler yapmaya calısıyorum cok sagol Smiley
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 11, 2014, 07:21:19 AM

babacım cok sagol gerçekten bı sen anlamıssın benı amacım yukseklerde değil yavaş yavaş kendı capımda bişeyler yapmaya calısıyorum cok sagol Smiley
dostum bende böyle başladım çünkü. biz asic miner ile doğmadık bu alemde free faucetlerden geldik bu durumlara Cheesy

ballot
Hero Member

Activity: 969

View Profile
May 11, 2014, 11:13:51 AM

cpu ile scrypt değil x11 kazmak en az 10 kat daha karlı
jackjones53 (OP)
Full Member

View Profile
May 13, 2014, 12:17:58 PM

Bu arada okulda denedım portlar açık kazı yapıyo Cheesy bılgısayarları hoca cıktıktan snra işgal ettim cocuklar sasırdı manyak gıbı nıye dadandın bılgısayarımıza dıye Cheesy

cpu ile scrypt değil x11 kazmak en az 10 kat daha karlı
biraz daha açarmısın ?
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 13, 2014, 01:25:46 PM
Last edit: May 13, 2014, 02:14:45 PM by MorpheWQ

bakın benım amacım sızın kafanızda ne tarz bır rakam var bılmıyorum ama cok fazla bıseyler kazanmak ıstemıyorum

örnegın benım suan cex.io daki gh/s değerim cok dusuk yavas yavas bos vakıtlerımde freebtc sıtelerıyle gh/s kasıyorum
10-20 dakıkada bir :  0.00000033 BTC Geliyo
Benımde Amacım Okulda Yaklasık 2 Saat Boyunca Pc lerı kullanıp bunu  0.00000033 BTC değilde  0.00000090-100 BTC yapmak öyle uçuk rakamlar dusunmeye gerek yok cok mınımum dusunun Smiley

100 liralık btc edinip belirttiğiniz kadar kazanacağınız şekilde trade yapabilirsiniz çok rahat bir şekilde.

0,11 BTC gibi bir tutar eder.

100-1000 satoshi arasında sinüs grafiği sergileyen, sıfıra doğru gitmeyecek herhangi bir coini atıyorum 0,00000500 den alıp 0,00000505’ten satsanız %1 kar demek. Üçte birini masraf olarak düşseniz %0,66 olur. Bir işlem sonrasında 0,00072600 BTC kazanırsınız. Bu da 2200 adet 20 dakikada kazandığınızı bir işlemde kazanmak demek.

Ayda bir kere bunu başaramamak pek mümkün değil. Ayrıca önemli olan yapabilmek değil yaptığınız işin efektif olması...

FYI: Sizin beklentinizi bu hesapla 10 TL.'lık BTC de karşılıyor bu hesapla. Eğer bunu edinecek imkanınız yoksa okuduğunuz üniversitenin bilgisayarlarını kurtarmak adına seve seve size gönderebilirim. Tekrar bu konuya dönüp okur muyum bilmiyorum. PM gönderebilirsiniz.

Şöyle bir deneme yaptım gözünüzle görebilmeniz için. Bir trade sitesinden 50 adet WC'yi 0.00000460BTC'den sattım, aynı anda başka bir trade sitesinden 0.00000455BTC'ye aldım.

0,00022966-0,00022750=0,00000216BTC=216 satoshi kar etmem yaklaşık 2 saniyemi aldı, iki buttona bastım, iki de onay verdim.
Yanlış hatırlamıyorsam 20 dakikada bir 33 satoshi'den bahsediyordunuz.

Umarım anlatabilmişimdir, gençliğinize yazık, pırıl pırıl zekanıza yazık, 40 yıl sonra yana yakıla arayacağınız vaktinize yazık...

Sevgiler,
M.
ferman
Full Member

View Profile WWW
May 13, 2014, 06:31:43 PM

10-20 dakıkada bir :  0.00000033 BTC Geliyo
Benımde Amacım Okulda Yaklasık 2 Saat Boyunca Pc lerı kullanıp bunu  0.00000033 BTC değilde  0.00000090-100 BTC yapmak öyle uçuk rakamlar dusunmeye gerek yok cok mınımum dusunun Smiley

100 liralık btc edinip belirttiğiniz kadar kazanacağınız şekilde trade yapabilirsiniz çok rahat bir şekilde.

0,11 BTC gibi bir tutar eder.

100-1000 satoshi arasında sinüs grafiği sergileyen, sıfıra doğru gitmeyecek herhangi bir coini atıyorum 0,00000500 den alıp 0,00000505’ten satsanız %1 kar demek. Üçte birini masraf olarak düşseniz %0,66 olur. Bir işlem sonrasında 0,00072600 BTC kazanırsınız. Bu da 2200 adet 20 dakikada kazandığınızı bir işlemde kazanmak demek.

Ayda bir kere bunu başaramamak pek mümkün değil. Ayrıca önemli olan yapabilmek değil yaptığınız işin efektif olması...

FYI: Sizin beklentinizi bu hesapla 10 TL.'lık BTC de karşılıyor bu hesapla. Eğer bunu edinecek imkanınız yoksa okuduğunuz üniversitenin bilgisayarlarını kurtarmak adına seve seve size gönderebilirim. Tekrar bu konuya dönüp okur muyum bilmiyorum. PM gönderebilirsiniz.

Şöyle bir deneme yaptım gözünüzle görebilmeniz için. Bir trade sitesinden 50 adet WC'yi 0.00000460BTC'den sattım, aynı anda başka bir trade sitesinden 0.00000455BTC'ye aldım.

0,00022966-0,00022750=0,00000216BTC=216 satoshi kar etmem yaklaşık 2 saniyemi aldı, iki buttona bastım, iki de onay verdim.
Yanlış hatırlamıyorsam 20 dakikada bir 33 satoshi'den bahsediyordunuz.

Umarım anlatabilmişimdir, gençliğinize yazık, pırıl pırıl zekanıza yazık, 40 yıl sonra yana yakıla arayacağınız vaktinize yazık...

Sevgiler,
M.
sinüs grafik nedir? coin örnek vermeniz gerekirse? teşekkürler.

MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
May 13, 2014, 07:51:26 PM

https://www.google.com.tr/search?q=sin%C3%BCs+e%C4%9Frisi&client=safari&rls=en&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=qndyU-z6DInA7Aa0zIDIAQ&ved=0CCwQsAQ&biw=1440&bih=780
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: