Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:56:45 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Turkiyedeki coin takipcileri olarak  (Read 2810 times)
vonuke (OP)
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

I'm on the moon

View Profile
May 20, 2014, 04:43:52 PM

Arkadaslar bitcoin ve altcoin olarak benim gibi yuzlerce kisiyiz neden birlesip belli coinlerde dump yada pump yapmiyoruz bu forumda reddit de bir cok beserli onarli gruplar var adamlar 20-30 btc ile hareketlenme yapiorlar Biz neden bole bir yol izlemiyorus katilan olursa bu baslik altindan hbrlesip beraber hareket edebilirizz
1715320605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715320605
Reply with quote  #2

1715320605
Report to moderator
1715320605
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715320605
Reply with quote  #2

1715320605
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
May 20, 2014, 04:52:34 PM

Ben de onu düşünüyordum bu aralar Smiley
Bizden 30-40 BTC çıkmaz herhalde, zannetmiyorum.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
May 20, 2014, 05:01:55 PM

10 btc ile bazi coinleri yerinden ziplatabilirsin.

Ama altin gunu gibi pump dump gunu neden olmasin, ayni sehirde oturanlar bir araya gelip btcleri tek bir hesapta birlestirip sonrasinda bir coin hedefler ve sununla baslarsiniz olaya.

https://www.youtube.com/watch?v=U-fO9SfKgAE

https://bitcointalk.org/index.php?topic=539958.0

vonuke (OP)
Full Member

I'm on the moon

View Profile
May 20, 2014, 05:30:55 PM

Neden olmasin İlla bir hesapta olmasina gerek yok sadece dump yada pump yapacagimiz coini belirleyelim pumpa baslasak tamam tutupta hacmi 300-400 btc olan coinleri konteol edemeyiz belki ama 50-100 btclik coinlerde olabilir bence
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
May 20, 2014, 05:37:48 PM

Neden olmasin İlla bir hesapta olmasina gerek yok sadece dump yada pump yapacagimiz coini belirleyelim pumpa baslasak tamam tutupta hacmi 300-400 btc olan coinleri konteol edemeyiz belki ama 50-100 btclik coinlerde olabilir bence

verdigim linkleri inceleseydin bu soruyu sormazdin  Wink
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
May 20, 2014, 05:50:01 PM

Keşke biraz İngilizcemiz olsa da Türkçe forum yerine yabancı konularda takılsak. Daha çok bilgi var ama yararlanamıyoruz.
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
May 20, 2014, 05:57:32 PM

Keşke biraz İngilizcemiz olsa da Türkçe forum yerine yabancı konularda takılsak. Daha çok bilgi var ama yararlanamıyoruz.

Malesef haklisiniz. Buradan o kadar cok kisi gectiki, yardim aldi isi ogrendi ne bi tesekkur ne birsey, sanki goren coca colanin formulunu buldu sanir. Iste bu yuzdende bu forumdan bir suru bilgili ve yardim sever arkadas kacti. Hic bir cikar olmadan sayfalarca yazi resim aciklama, ozel mesajlara yilmadan cevap, milyonkez sorulan ayni sorular, azicik karistirsa forumu cevabi var aslinda hemde seneler evvel yazilmis, ama bir yerden duyan hemen ziplayip arastirmadan soruyu yapistiriveriyor, cevap alamayincada bi tripler falan. Dolayisi ile forumda adam gibi adamda kalmadi.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
May 20, 2014, 06:10:10 PM

10 btc ile bazi coinleri yerinden ziplatabilirsin.

Ama altin gunu gibi pump dump gunu neden olmasin, ayni sehirde oturanlar bir araya gelip btcleri tek bir hesapta birlestirip sonrasinda bir coin hedefler ve sununla baslarsiniz olaya.

https://www.youtube.com/watch?v=U-fO9SfKgAE

https://bitcointalk.org/index.php?topic=539958.0

abi 90TL istiyor adam o excel tablosuna vay anam. maşşallah...

DeepCoin
Legendary
*

View Profile
May 20, 2014, 06:13:13 PM

O sadece bir tablo degil, trader bot. degeri bana gore paha bicilemez.  Cheesy
arbitrajda yapabiliyorsun diger exchangeler arasinda, oldukca komplike birsey, sadece bir tablo degil.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
May 20, 2014, 06:17:31 PM

O sadece bir tablo degil, trader bot. degeri bana gore paha bicilemez.  Cheesy
arbitrajda yapabiliyorsun diger exchangeler arasinda, oldukca komplike birsey, sadece bir tablo degil.
auto trader gelecek hafta geliyor demiş. sadece excel tablosunu 0,1BTCden veriyor. auto trader ile birlikte 0,2BTC
para toplayıp alsak bunu? acaba kopyaya göre bir önlem almış mıdır? yoksa 10 kişi 0,01 toplasak adam başı alırız.

vonuke (OP)
Full Member

I'm on the moon

View Profile
May 21, 2014, 07:47:08 AM

evet bence auto trader iş görür amma kaç haftadır gelecek hafta yazıyor ve onu yada bunu okumak değil olay burda ki mantık bir elin nesi iki elin sesi 100 btc hacimli bir coine 30-40 btc ile pump yaparsanız ne olur %30 kar olur sayet ki daha büyük bir balina gelip 80-90 btc ile dumplamazsa burda eli çabuk tutmak önemli ve satarkende alırkende bence misal mintde whitecoin ve vtcde bu denenebilir ama birlik olmamız önemli ben koyayım 1-2 btc sen koy zaten 20-30 btc hacimi var suanda kolayca pumplanabilir bizim forumda çok kısır bu işe bakıor arkadaşlar hmmmm dior olmaz deyip arkasını dönüyor arbitajla kazanç nereye kadar bence onemli olan dump ve pump gecenlerde izmitli bir arkadaşla konustum blackedition nickli redditte takılıor 1,5 senedir bu işte 7-8 ay önce işi bırakmış bırakmadanda banka kredisi ile bu işe dalmışki büyük risk 25000tl falan koydum dior ilk ayda yarısı elimden uçtu diyor daha doğrusu ben aldım coin dump yiyince öle düşündüm diyor bir anda çöktüm diyor aldığım coine iki hafta falan bakmadım dedi sonra yine bir özgüven geldi gectim makinanın başına diyor oturdum minti actım coine baktım inanamadım aldığımın 2 katı olmuş hemen satmak istedim falan dedim diyor buarda drkdan bahsediyor bu arkadaş şimdi yatırdığımın 3-4misli ile oynuyorum diyor benimde ilk bi kaç btcmi onun sayesinde kazandım cinnide yapmış oldukları pumpla bi kaç gün önce onada mesaj attım cvp bekliyorum bizde bu forumdan 10 kişi toplanıp bir grup olamıyorsak zaten ben ne diyebilirim ki bu iş zaten bir risk riski göze alamayanlar bu olaydan nasıl para kazanmayı düşünebilirler ki
vonuke (OP)
Full Member

I'm on the moon

View Profile
May 21, 2014, 07:57:45 AM

daha dün elimde bosta 1btc var arbitaj yapımm dedim darkı mintten izliyorum seyir 0,0149-0,0151lerde biri bir satış koydu 0,0145ten hemen hepsini aldım0,9btc falan baktım crypta 0,0153 hemen atayım oraya dedim o arada sadece ben mi varım tabiki onay alıpta pendingten kurtulana kadar oldu dark0,0140 girdi dedim kasmadım ben koydum satışımı 0,149 dan bekledim iki saat sonra ikindi saatlerinde 4-5 gibi amerika uyanmaya başlıyor tık gitti ama bu dahada dip olabilirdi önemli olan bu riski kabullenebilmek değil mi ve bu işi yapmak için zamanınızın cogunu makina basında geçirmelisiniz bence ve gece yatarken altcoinde değilde btc yada ltcde paranızı bırakın
DeepCoin
Legendary
*

View Profile
May 21, 2014, 07:58:14 AM

Buna benzer teklifler ve sohbetler cok daha evvelde yapildi, lafa gelince tamam deyip icraata gelinc ortadan kaybolan cok adam var, bu is ciddi koordine gerektirir. O yuzden hep bir araya toplanmaktan bahsettim, eskiden arkadaslarin evine bilgisayar kasalarini goturup lan party yapardik, simdide tablet ve laptoplar ile bu is cok daha kolay, inan cokta zevkli olur.  Hem eglenilir hem para kazanilir.
leonar76
Hero Member

Activity: 678
Merit: 501

View Profile
May 21, 2014, 08:42:28 AM

deneyimlerimi paylaşayım. bahsettiğiniz miktarlarda 30 btc gibi rakamla mintpalda oynuyorum, olay şu ki 30 BTC hiçbirşey değil, 25 BTC buy orderıma 1 tane balina 2 sn yede verdi, eğer birlik olup birşeyler yapmak istiyorsunuz bu 30 btc gibi rakamlarla, tavsiyem, sadece ufak exchange lerde, ve birden fazla exchangede bulunmayan coinlerde oynayın, o zaman başarılı olabilrsiniz, bide tabiki yatırım yapacagınız coin in DEV ini iyice araştırın, daha geçen ay 10 BTC WC de zarar ettim cunku devler premine ı basıp kaçtılar şimdi komite kurdular onun elinde coin., şuan coin tavsiyesi isityorsanızda, WC derim, şuan fiyat cok cazip, 300M tane coin var hepsi dışarda zaten, ilk hedef 1K sat sonra 5K ya kadar gidecek, ama özellikle dump / pump olayına lıtfen rica ediyorum mintpalda girmeyin sadece benim tanıdıgım 1 tane whale in 1400 BTC si var, zarar edersiniz. kolay gelsin.  
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
May 21, 2014, 08:59:16 AM

@leonar76 arkadaşa katılıyorum mintpalda denemeyin. O whale denen her kim ise çok keyfe keder biri. İstediği zaman istediğini yapabiliyor. Mintpalın renk köşesi o eğer düşerseniz eline renklendirir, eğer kurtulursanız elinde de kar edersiniz. Sadece 1400 civarında btc si yok. Her coinden de elinde bulunduruyor ki düşürüyor gene topluyor çıkarıyor gene topluyor ama en sonunda gene o kazanıyor. Dark'da, Bc'de ve bir kaç coinden şahit oldum.
vonuke (OP)
Full Member

I'm on the moon

View Profile
May 21, 2014, 09:46:54 AM

tamam dogru diosunuz balinalar konusunda haklısınız burda bir bütünlüğü oluşturmak çok mu zor yani mint yada crypta 50 btc ile pump yapılamaz mı istanbullu bir abi vardı bi ara bu forumdada takılıodu ama burası çok başlangıc yeri demişti burda piyasa hareketi adına bişi yok deyip gitmişti bizde pmden konuşmuştukta ben 100-150 btc arası traderım demişti ilk başlarda su koini alırım 40-50btcem var pumplarım gibi düşündüm dedi sonra benim 75 btc yatırdığım koini adamlar 1 saattte 300btc karşılığı olan koinle öle dumpladılar ki dünyam kaydı demişti o yüzden yüzdüğün yerlere dikkat etmen gerekiyor demişti haklı gibide duruyor ama oda amerikalı bir grupla hareket edip alım satım yaptıklarını söledi yoksa bir coinde 3000-5000 btc varsa bu sadece bir balina değildir üç beş hareketçi vardır diye bahsetmişti.ve şöle bişi yaptıklarından bahsetti ellerinde baya bir bc varmış iki üç yerden alım yapmaya başlayıp buda 150-200 btc civarıymıs fiyatı yükseltip sonra aynı şekilde yüksekten aşağı doğru satış veriyorlarmış.hacmi geniş olan bir coinde dump onlemek için 30ila 40 btclik duvarlar koymanız gerekiyor falan die baya bir anlattı tabi ben 2btc ile ne yapabilirim diorum anca arbitaj ama nereye kadar
vonuke (OP)
Full Member

I'm on the moon

View Profile
May 21, 2014, 12:23:01 PM

anlık kazançlar çok önemli arbitajda tabiki çok önemli oluor ve dengeler bir anda değişebiliyor.Bence bir bütünlüğü oluşturmak çok zor değil ve inanıyorum ki bir gün bizde bir ve bir kaç koinde söz sahibi olabileceğiz bir coine wall koyabileceğiz.adam 150 btclik alım emrini bir koydu fiyatı kitledi ama gözü kara bir arkadaşda 80-90 btclik alım yaptı ama adamlar wall yine sağlamladılar.Artık kafamda daha net birşeyler canlanıyor.
leonar76
Hero Member

View Profile
May 21, 2014, 04:31:18 PM

aura gibi, benzer %50 premine coin cıkartın önce pow sonra pos olacak, sonrada elinizdeki btc lerle fiyatı siz belirleyin, oynayın. size en basit tavsiyem.
Karartma1
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1422

View Profile
May 21, 2014, 07:38:36 PM

iyi güzel anlatmış arkadaş ama şöyle de bir gerçek var. Burada dediğim gibi amaç para kazanmak oyun oynamıyoruz neticesinde. Ama işin içine para girdiği zaman da güven olması gerek. Diyelim ki 10 kişi olduk misal x coinini toplamaya başladık sağdan soldan piyasadan hatt birimiz de kendini feda etti btcsini geri göndermek kaydıyla yukarıdan aldı düşükten sattı panik yaptırdı dumpladık coini ele geçirdik. Geri kalan btclerimizle de duvarları çektik ve fiyatı yükselttik o sıra yükselmeye başladığında bnm 5 btc oldu 10 ama biz hala yükseltirken ben sattım bunu size ve çıktım. Buna nasıl bir önlem alacağız ? Pump dump da yaşanacak en büyük sorun bu birbirimize güven olması gerekir ki böyle birşey olsun. Ama şuan şu ortam da sanmıyorum ki böyle bir birliktelik olabilsin. Çünkü ne kadar da olsa aç gözlülük var hep daha fazlası peşine düşerken elimizde kalma ihtimali de var. O yüzden whale denen adam kendi başına yapıyor yapacağını. Ama şöyle olsa olurdu 10 kişi aynı ilde olsak ve buluşup aynı mekan da yapsak bunu o zaman bu tür güven problemi olmazdı diye düşünüyorum.
leonar76
Hero Member

View Profile
May 21, 2014, 07:51:31 PM

iyi güzel anlatmış arkadaş ama şöyle de bir gerçek var. Burada dediğim gibi amaç para kazanmak oyun oynamıyoruz neticesinde. Ama işin içine para girdiği zaman da güven olması gerek. Diyelim ki 10 kişi olduk misal x coinini toplamaya başladık sağdan soldan piyasadan hatt birimiz de kendini feda etti btcsini geri göndermek kaydıyla yukarıdan aldı düşükten sattı panik yaptırdı dumpladık coini ele geçirdik. Geri kalan btclerimizle de duvarları çektik ve fiyatı yükselttik o sıra yükselmeye başladığında bnm 5 btc oldu 10 ama biz hala yükseltirken ben sattım bunu size ve çıktım. Buna nasıl bir önlem alacağız ? Pump dump da yaşanacak en büyük sorun bu birbirimize güven olması gerekir ki böyle birşey olsun. Ama şuan şu ortam da sanmıyorum ki böyle bir birliktelik olabilsin. Çünkü ne kadar da olsa aç gözlülük var hep daha fazlası peşine düşerken elimizde kalma ihtimali de var. O yüzden whale denen adam kendi başına yapıyor yapacağını. Ama şöyle olsa olurdu 10 kişi aynı ilde olsak ve buluşup aynı mekan da yapsak bunu o zaman bu tür güven problemi olmazdı diye düşünüyorum.

çok doğru bir yere parmak basmışsın, zaten konu bu , o yüzden ortak hareket edilmiyor. bu nedenle bu fona katılacak kişilerin tc kimlik no sundan ikametgah adreslerine kadar alınır, daha sonra ortak bir btc adresinde tüm bitcoinler toplanır, sonrada bir yönetim toplantısı yaparsınız, içinizden 2 yada 3 kişide bu fonu yönetir ve size raporlar bunun dışındaki tüm bağımsız ve bireysel oynamalar bir sonuca cıkmaz. kolay gelsin.
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: