Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:06:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  
Author Topic: [XMR] Monero - XMR/BTC Fiyat Takibi, Spekülasyon, Tartışma Alanı  (Read 71852 times)
Zz
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1077

View Profile
September 02, 2016, 06:42:07 PM

tamda korktuğum oldu , bir sonraki pump için elimde 65 tane xmr bulunduruyordum , onlar ufak hareketlerle milleti kandırayım derken bende ufaktan kar alayım pump ta tekrar alırım dedim , bugun kar aldım elimde 30 adet kalınca pump geldi şansıma sıçayım. Sad
Şimdi nasıl alacaz tekrar 0.013 seviyelerinden

elinde olanı olabildiğince tepeden satmaya bakacaksın. Yada benim gibi koleksiyon amaçlı yaklaşacaksın Smiley
ben 2 ay önce 10 tane almıştım. %10 kar yakalayınca 9 unu sattım 1 tane tutuyorum elimde.

way arkadaş %20 oldu. artsın vala bu günlerde konu dışında pusuya yatmak lazım. yükselişten kar yapanlar tip dağıtabilir.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 02, 2016, 06:54:49 PM

tamda korktuğum oldu , bir sonraki pump için elimde 65 tane xmr bulunduruyordum , onlar ufak hareketlerle milleti kandırayım derken bende ufaktan kar alayım pump ta tekrar alırım dedim , bugun kar aldım elimde 30 adet kalınca pump geldi şansıma sıçayım. Sad

Ben şöyle yaptım demin  145 ten alım girdim birkaç saat içinde aşağıya doğru  uzun kırmızı bir çubuk göreceğimize inanıyorum  145 veya civarına kadar inecektir düşüncem.  ve ardından gelen birkaç saat  sonra  yine yükselecek.   28-29 ağustos  tarihleri arasındakine  benzer bir grafik çıkacak ortaya diye düşünüyorum

Penguen
Hero Member

Activity: 714
Merit: 500

View Profile
September 02, 2016, 06:57:40 PM

düşükten alım girmek mantıklı biri kar realize etmek için çizebilir.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
September 02, 2016, 07:10:21 PM

Bu coin 300'ü görecek! Tarihe kısa bir not düşün.

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 02, 2016, 07:17:43 PM

Önemli olan ne  zaman görecek?  Onu da söylersen  ben cerçeveletip duvara asarım  Wink
ibrhmsny
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

View Profile
September 02, 2016, 07:18:53 PM

0.6 yı 0.1 e düşürdü tek başına
Şimdi de her hareketi korkutuyor.
164 ten satıp 166 dan tekrar aldım  Cheesy
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
September 02, 2016, 07:41:44 PM

Monero uçtu gitti, 0.02 gelebilir belki hiç belli olmaz. Kimse inanmamaya başlar ve uçuş başlar, neden olmasın.
böyle yazmıştım, demiştim ben !! Smiley uçuşa geçti bakalım neler olacak.

Keşke 3 mbtc seviyelerinden az da olsa almış olsaydık. Uçuşa geçmeden önce normal seyirindeyken şöyle düşünüyordum "ulan monero aldın diyelim, düşmüyor ki pek. düşse de ne kadar düşecek en fazla %5 zarar edersin. al unut ya.." ama almamıştım nedense. keşke alsaymışım diyorum
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 02, 2016, 07:48:37 PM

Monero uçtu gitti, 0.02 gelebilir belki hiç belli olmaz. Kimse inanmamaya başlar ve uçuş başlar, neden olmasın.

Keşke 3 mbtc seviyelerinden az da olsa almış olsaydık. Uçuşa geçmeden önce normal seyirindeyken şöyle düşünüyordum "ulan monero aldın diyelim, düşmüyor ki pek. düşse de ne kadar düşecek en fazla %5 zarar edersin. al unut ya.." ama almamıştım nedense. keşke alsaymışım diyorum

olcaytu2005'in dediği gibi birkaç günlük silkme ve akümüle aşamasına girdiği belliydi. Ancak yine de kar marjı küçük yatırım yapabilecekler için (mesela ben) pek bir şey ifade etmiyor. Şu akümüle aşamasında eli titremeyip satmak yerine maliyetini düşürmeye çalışanlar şimdi aldıkları mükafattan eminim memnundurlar.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█                           █
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
September 02, 2016, 07:51:12 PM

olcaytu2005'in dediği gibi birkaç günlük silkme ve akümüle aşamasına girdiği belliydi. Ancak yine de kar marjı küçük yatırım yapabilecekler için (mesela ben) pek bir şey ifade etmiyor. Şu akümüle aşamasında eli titremeyip satmak yerine maliyetini düşürmeye çalışanlar şimdi aldıkları mükafattan eminim memnundurlar.

Netekim mükafatını %20 ile aldım. Allah bin bereket versin.

Pumpsx
Sr. Member

Activity: 280
Merit: 250

View Profile
September 02, 2016, 07:57:55 PM

Ben şöyle yaptım demin  145 ten alım girdim birkaç saat içinde aşağıya doğru  uzun kırmızı bir çubuk göreceğimize inanıyorum  145 veya civarına kadar inecektir düşüncem.  ve ardından gelen birkaç saat  sonra  yine yükselecek.   28-29 ağustos  tarihleri arasındakine  benzer bir grafik çıkacak ortaya diye düşünüyorum

boyle olabilir evet. cunku su an herkes moneroya yapilan diger pumplar gibi bir pump geldigini dusunuyor. hakli da olabilirler. ama grafiklere baktigimizda moneroda cok saglam dususler var ve bu birden olmus. cok kisa bir sure icinde cakilmis yani. o yuzden alim yapiyorsaniz surekli ekrani izleyin. birden cakilabilir tekrar.
1melyun
Hero Member

Activity: 546
Merit: 501

View Profile
September 02, 2016, 08:00:44 PM

way arkadaş polo dondu işlemlerden Smiley
sadece bende mi ping yüksek , işlem yapamıyorum site donuyor. sadece bu yüzden 0.1 btc kazançtan oldum.
ibrhmsny
Full Member

View Profile
September 02, 2016, 08:04:08 PM

boyle olabilir evet. cunku su an herkes moneroya yapilan diger pumplar gibi bir pump geldigini dusunuyor. hakli da olabilirler. ama grafiklere baktigimizda moneroda cok saglam dususler var ve bu birden olmus. cok kisa bir sure icinde cakilmis yani. o yuzden alim yapiyorsaniz surekli ekrani izleyin. birden cakilabilir tekrar.
monerodaki o çok sağlam düşüşler nerede bi gösterirmisiniz???
Ben de tam tersine düşmeden sürekli çıkan bir grafik görüyorum.
ibrhmsny
Full Member

View Profile
September 02, 2016, 08:06:09 PM

180 e 200 btc duvarı çaktılar yine off
1melyun
Hero Member

View Profile
September 02, 2016, 08:10:02 PM

şimdi dump layacaklar kardeş , alımların çoğu marginden yapılıyor , btc faiz oranına bak Smiley  uzun süreli tutuyorsan tut bende tutuyorum ama birazdan dump gelecek Smiley
nasituygun
Legendary
*

Activity: 952
Merit: 1006

View Profile WWW
September 02, 2016, 08:13:20 PM

şimdi dump layacaklar kardeş , alımların çoğu marginden yapılıyor , btc faiz oranına bak Smiley  uzun süreli tutuyorsan tut bende tutuyorum ama birazdan dump gelecek Smiley

Bir yukarıdaki arkadaş gibi ben de 140-150 bandına inebileceğini düşünüyorum. Dün gece çok kararsız kaldım, almadım 138'i gördüğünde. Dikkatli olmakta fayda var. Ve acaip takılıyor şu anda bende polo. Fiyat yukarıda farklı al sat defterleri farklı. Bir anda ne olduğu şaşabilir. Ben gece boyu takipteyim.

▄▄███████████▄▄
     ▄██▀▀           ▀▀██▄
   ▄█▀   ▄▄█████████▄▄   ▀█▄
  █▀  ▄███████▌ █▌ █████▄  ▀█
 █▀  ██  ██         ▀█████  ▀█
▐█  ██▀▀█████   ▄▄▄   █████  █▌
█▌ ▐██▄▄████▌  ████   █████▌ ▐█
█  ███  ████        ▄███████  █
█▌ ▐█▀▀████▌   ▄▄▄  ▀██████▌ ▐█
▐█  █▄▄████   ████   ▐█████  █▌
 █▄  ████           ▄█████  ▄█
  █▄  ▀████  ███  ██████▀  ▄█
   ▀█▄   ▀▀█████████▀▀   ▄█▀
     ▀██▄▄           ▄▄██▀
        ▀▀███████████▀▀
bitcore.
...The Future Is Now...
▄▄▄▄▄▄▄▄    ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄     ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄

██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
                 ▄▄██
 ▄██████████████████████▄
█▀         ▄▄██▀▀   ██  ▀█
█▄     ▄▄██▀▀        ██  █
█▀█████████████████████████▄
█                          ▀█
█              ▄████▄       █
█             ██▀  ▀██      █
█            ▐█▌    ▐████████
█             ██▄  ▄██      █
█              ▀████▀       █
█▄                         ▄█
 ▀█████████████████████████▀
.
iOs
Android

██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████
        ██
██████
        ██
        ██████

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███               ███
▐██   ▐█▄   ▄███▄   ██▌
██▌    ███▄██████▀  ▐██
██▌    ▐████████    ▐██
▐██     ▐██████     ██▌
 ███   ▀█████▀     ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███       ▄███    ███
▐██       █████     ██▌
██▌       ███       ▐██
██▌     ███████     ▐██
▐██       ███       ██▌
 ███      ███      ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀

▄▄█████████▄▄
   ▄███▀▀     ▀▀███▄
  ███             ███
 ███         ▄▄█▌  ███
▐██      ▄▄█████    ██▌
██▌   ▄████████     ▐██
██▌  ▐████████      ▐██
▐██    ▀▀████       ██▌
 ███     ▀██       ███
  ███             ███
   ▀███▄▄     ▄▄███▀
     ▀▀█████████▀▀
Website
ANN
Block Explorer
1melyun
Hero Member

View Profile
September 02, 2016, 08:20:13 PM

Bir yukarıdaki arkadaş gibi ben de 140-150 bandına inebileceğini düşünüyorum. Dün gece çok kararsız kaldım, almadım 138'i gördüğünde. Dikkatli olmakta fayda var. Ve acaip takılıyor şu anda bende polo. Fiyat yukarıda farklı al sat defterleri farklı. Bir anda ne olduğu şaşabilir. Ben gece boyu takipteyim.
o kadar düşeceğini hiç sanmıyorum bugün 0.016  seviyelerine çekilebilir , olurda 0.02 bandını aşarsa of off !
onu bunu bırakın da ben margin de işlem yapamıyorum şu lanet ha bire dönüp duruyor
ibrhmsny
Full Member

View Profile
September 02, 2016, 08:25:20 PM

@1melyun
sağlam düşüşler ne zaman oldu ben onu soruyorum.
Ayrıca mum grafikte çekiç oluşmaya başladı, dump yerine yeni alım dalgası geleceğine işaret bu.
Daha önce dediğim gibi 180 e duvar koydular, saha önce 170 e ve 160 a koymuşlardı. Her biri geçildi, şimdi sıra burda.
motors
Sr. Member

Activity: 459
Merit: 258

🌟 Blockchain Expert, Miner.

View Profile
September 02, 2016, 08:31:16 PM

Önemli olan ne  zaman görecek?  Onu da söylersen  ben cerçeveletip duvara asarım  Wink

Bayramdan önce.. 300 u vuracak. Daha sonrasında ile çok geçmeden 1 aya kalmaz misli misline katlayacak. Duvara as ama Smiley)

One day, all people will use crypto money instead of paper money.
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3150
Merit: 1516

View Profile WWW
September 02, 2016, 08:43:33 PM

Bayramdan önce.. 300 u vuracak. Daha sonrasında ile çok geçmeden 1 aya kalmaz misli misline katlayacak. Duvara as ama Smiley)

godaddy nin monero ile ödeme kabul etmeye başlaması lazım bunun için. bence fazla iddialı yaklaşmışsınız.
Ama tabi kripto para dünyası bu. olur mu olur.
1melyun
Hero Member

View Profile
September 02, 2016, 08:44:44 PM

@1melyun
sağlam düşüşler ne zaman oldu ben onu soruyorum.
Ayrıca mum grafikte çekiç oluşmaya başladı, dump yerine yeni alım dalgası geleceğine işaret bu.
Daha önce dediğim gibi 180 e duvar koydular, saha önce 170 e ve 160 a koymuşlardı. Her biri geçildi, şimdi sıra burda.
bu piyasada tek bir oyuncu yok , btc de lending e bak yeter bu adamlar ya kar görünce alacak ya da eriyip gidince dump a katılmak zorunda kalacaklar.Deli gibi btc çekilmiş , xmr ye laf atmıyorum en başından beri tüm tahminlerim tuttu zaten.
Grafikte atabilsem güzel olacakta resepsiyonistim şu an çalışıyorum Smiley " birazdan polis raporu falan Tongue "
zaten şu ana kadar elinizde xmr bulundurmuş olmanız lazım aşağıdan almış olduğunuz.Yoksa size önerim aşağılara alım emri bırakın ve bekleyin.Ben öyle yaptım şahsen , trende kaptırmayın kendinizi boğulursunuz.Ben işlem yapmakta bile zorlanıyorum
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 »
  Print  

Jump to: