Bitcoin Forum
July 05, 2024, 04:18:05 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC ile işlem yapabilen webtasarımdan anlayan arkadaşlar  (Read 720 times)
medoka (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
June 02, 2014, 07:15:37 PM

BTC ile işlem yapabilen webtasarımdan anlayan arkadaşlar,
coinpayments.net bu site gibi btc'yi önce oraya yatırıp sonra,
kendi kullanıcı hesabınızdaki btc ler ile vote yapabileceğiniz benzer ama içeriği farklı olan bir
proje var aklımda, coinpayments.net'i yapabiliyosanız gerisi zaten aynı bilgiler ile olacak, bu sebeple
çok fazla deteya girmiyorum, yapabilecek arkadaşlar pm atsınlar, masraflar bana ait
kar eşit bölünecek.
aliser
Hero Member

Activity: 826
Merit: 1000

View Profile
June 03, 2014, 07:51:17 AM

BTC ile işlem yapabilen webtasarımdan anlayan arkadaşlar,
coinpayments.net bu site gibi btc'yi önce oraya yatırıp sonra,
kendi kullanıcı hesabınızdaki btc ler ile vote yapabileceğiniz benzer ama içeriği farklı olan bir
proje var aklımda, coinpayments.net'i yapabiliyosanız gerisi zaten aynı bilgiler ile olacak, bu sebeple
çok fazla deteya girmiyorum, yapabilecek arkadaşlar pm atsınlar, masraflar bana ait
kar eşit bölünecek.

Ortaklık yerine iş olarak düşünürseniz ben yapabilirim. Uygun bir ücrete istediğiniz projeyi yazarım. BTC olarak da ödeyebilirsiniz ücreti.
medoka (OP)
Full Member

Activity: 154
Merit: 100

View Profile
June 03, 2014, 10:20:14 AM

O şekilde çok sorun yaşarım, sistemi yazan kişinin denetimi altında olması gerekiyor. Bir seferde yaptırdım satın aldım la bitmediği için, dediğiniz şekilde yapamayız.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: