Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:24:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Facebook, Dogecoin Tipping Uygulamasını Onayladı  (Read 1793 times)
CoinKolik (OP)
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
June 07, 2014, 01:27:44 PM

Daha önce bahsettiğimiz ve kullanıcıların Facebook arkadaşlarına Bitcoin yollamasına olanak sağlayan Quickcoin uygulamasından sonra, bu sefer de Facebook’ta bir Dogecoin uygulaması yer alacak. Quickcoin’in aksine, Dogecoin Tipping Uygulaması tamamen onaylı bir şekilde Facebook kullanıcılarına sunuluyor.

Haberin devamı için: http://www.coinkolik.com/facebook-dogecoin-tipping-uygulamasini-onayladi/
samed1
Member
**

Activity: 62
Merit: 10

View Profile
June 07, 2014, 01:55:53 PM

Dogecoin değerlenecek gibi

BTC www. btcX2 . com - Double your BTC
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
June 07, 2014, 01:57:40 PM

Doge bu saatten sonra değerlenmez. Güzel bir şakaydı, bitti.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
June 08, 2014, 04:05:03 AM

Bence Dogecoin konusunda umudu kesmek pek doğru değil. Çünkü sağlam bir kitlesi ve artık güçlü sayılabilecek bir markası var. Ayrıca toplam 100 milyar coinin 81 milyarı da piyasada. Belki 200'leri tekrar göremeyecek olsa bile, 70-80'leri tekrar görecektir diye umuyorum.
pseudozach
Newbie
*

Activity: 36
Merit: 0

View Profile
July 15, 2014, 01:20:55 PM

Ben de kendi şahsi rig'imde doge kazıyorum. Sebebi bitcoin'e gerçek anlamda alternatif olması. Reddit'deki grup hala aktif ve yavaş yavaş yaşanan tatsızlığı üzerinden atıyor. En kısa zamanda yine bir NASCAR arabası sponsorluğu gibi bir zihni sinir projesi yapıp, popülariteyi artırırlar.
Haa hiçbir zaman çok yüksek fiyatlara gelmeyecek, ama internetde yaygın kullanılan bir altcoin olmaması için hiçbir sebep yok.
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
July 15, 2014, 01:24:06 PM

ben dogecoin rüzgarindan esinlenip 170 civarında girdim ve hepsi elimde patladı, bence parsayı toplayan gitti, gerisi bir avuç çöp kaldı elimizde
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 15, 2014, 01:28:52 PM

ben dogecoin rüzgarindan esinlenip 170 civarında girdim ve hepsi elimde patladı, bence parsayı toplayan gitti, gerisi bir avuç çöp kaldı elimizde
dogecoinin arkasında sağlam bir ekip var 2 kere bu pump-dumpı yaptılar bence yine tekrarlanacak dahada düşermi yada ne zaman olur bilmiyorum ama doge sıradan bir coin değil adamlar nascara arabasına sponsor oldular, kış olimpiyatlarında bir takıma sponsor oldular. bilinilirliği çok yüksek bence yatırım yapılabilir
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
July 15, 2014, 01:34:05 PM

dogecoinin arkasında sağlam bir ekip var 2 kere bu pump-dumpı yaptılar bence yine tekrarlanacak dahada düşermi yada ne zaman olur bilmiyorum ama doge sıradan bir coin değil adamlar nascara arabasına sponsor oldular, kış olimpiyatlarında bir takıma sponsor oldular. bilinilirliği çok yüksek bence yatırım yapılabilir

hocam inşallah senin dediğin gibi olur, en azından elimde bulunan bir miktar doge değer kazanır bende sevinirim
belli olmaz bu coin dünyası, her şeye gebe olabilir.
NetAlp
Sr. Member

Activity: 406
Merit: 250

View Profile
July 17, 2014, 11:56:16 PM

hocam inşallah senin dediğin gibi olur, en azından elimde bulunan bir miktar doge değer kazanır bende sevinirim
belli olmaz bu coin dünyası, her şeye gebe olabilir.
Aynen bu coinlerin sağı solu belli olmuyor.
Doge zamanında çok güldürdü ama şimdi ağlatıyor.
Gelecekte ne olur bilinmez ama benimde çok fazla umudum yok açıkcası.

▄▀▀▀▀▄▄
          █   █▄  ▀▀▀██▄▄
       ▄▄▀▀█  ██  ▄ ▄▀▀▀ ▀▀▄▄
 █▄▄▄██▀ ▄▄██▀▀      ▐███▄ ▀ ▀▀▄
  ▀██▄    ▀▄    ▄ ▄  ▀▀▀▀▀█    ▄██
    ▀███▄▄▄▄▄  █▌ ▀▀▄▄▄  ▄█     ▐█
   ▀▄▄ ██▀▀   ███▄▄▄▄▄▄  █▄▄    █▀
     █▌ ██    ▐████▀▀   ▄██▄▄▄▄██
      ▌ ▐█   █ ▀▄    ▄ ▐██▀    ▀
        █▀  █    ▀     ▐██
       ▄▀ ▄▀    ▄▄▄▄▄   ▀▀████
      ▄▀    ▄█▄█▀▀▀▀▀▀▄     █▀