Bitcoin Forum
May 10, 2024, 06:56:47 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
Author Topic: BTCGreece.com  (Read 38253 times)
BTCGR (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile WWW
October 07, 2014, 09:03:46 PM
 #81

Καλησπερα σε ολους παιδια,
Απλα να ενημερωσω πως τα  στοιχεια της εταιριας ειναι αναρτημενα πλεον , απο τις 20.09 συγκεριμενα,
σαν μια κινηση που την αξιωσαν αρκετοι απο τους πελατες μας .
Το ιδιο εχει γινει και οταν μας φιλοξενησαν το deasy.gr , ο αντεννα, το news247.gr και αλλα μμε.

Οπως ειχαμε πει εξαρχης , ουτε να γινουμε πλουσιοι περιμενουμε , ουτε προσπαθουμε να αυτοπροβληθουμε
χρησιμοποιωντας το μπιτκοιν και την κοινοτητα που το περιβαλλει στην Ελλαδα.

Απο την πρωτη στιγμη που δραστηριοποιηθηκαμε, κοντα 4μηνες πριν , ειπαμε και συνεχιζουμε να λεμε:
Ειμαστε εδω για να προωθησουμε το μπιτκοιν, σαν νομισμα , σαν πρωτοκολλο , σαν νεο τροπο θεωρησης των πραγματων και σαν καταλυτης σε πολλες απο τις εκφανσεις της καθημερινοτητας μας.
Μας αρεσει η καλοπιστη κριτικη , και μας κανει καλυτερους: Ακουμε τους πελατες μας, που πληρωνονται και πληρωνουν μεσα σε 24ωρες , ετοιμαζουμε καινουργια πραγματα σε σχεση με το μπιτκοιν στην Ελλαδα, και πρπχωραμε μπροστα.

Τελη του μηνα θα γινει μια ανακοινωση σχετικα με κατι νεο στην αγορα του μπιτκοιν στην Ελλαδα,

Once a transaction has 6 confirmations, it is extremely unlikely that an attacker without at least 50% of the network's computation power would be able to reverse it.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715367407
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715367407

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715367407
Reply with quote  #2

1715367407
Report to moderator
chek2fire
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3416
Merit: 1142


Ιntergalactic Conciliator


View Profile
October 07, 2014, 09:06:01 PM
 #82

Μπράβο συνεχίστε έτσι. Χρειάζεται να ειναι legit η πρώτη επιχείρηση στην Ελλάδα γιατί έχουμε αρνητική παράδοση στις οικονομικές συναλλαγές σαν χώρα. Βλέπε χρηματιστήριο, οικονομικά προγράμματα και ο κατάλογος δεν έχει τελειωμό. Μπορείτε να καταλαβετε ότι σε ένα τέτοιο περιβάλλον τα ΜΜΕ περιμένουν σαν τα κοράκια να κατασπαράξουν το επόμενο οικονομικό σκάνδαλο που θα προκύψει

http://www.bitcoin-gr.org
4411 804B 0181 F444 ADBD 01D4 0664 00E4 37E7 228E
Thracian
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100


View Profile
October 07, 2014, 09:50:24 PM
 #83

To ΑΦΜ που αναφέρεται ανήκει σε φυσικό πρόσωπο, όχι σε εταιρεία,
αν και είναι γραμμένος στο ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
δηλαδή έχει έναρξη επαγγέλματος.

Μπορείτε να βάλετε το ΑΦΜ εδώ για επαλήθευση
https://www.businessregistry.gr/Publicity.aspx


Οι ΚΑΔ του είναι
1    61104100    Βασικές υπηρεσίες διαδίκτυου    
2    63113000    Διάθεση διαφημιστικού χώρου ή χρόνου στο διαδίκτυο    
3    73121300    Πώληση διαφημιστικού χώρου ή χρόνου στο διαδίκτυο με αμοιβή ή βάσει σύμβασης    
4    70221305    Υπηρεσίες συμβούλου σε θέματα προώθησης πωλήσεων

BTCGR (OP)
Member
**
Offline Offline

Activity: 63
Merit: 10


View Profile WWW
October 08, 2014, 10:35:51 AM
 #84

Thacian ,
 Καλο μεσημερι.
Εχουμε κανει γνωστο απο την αρχη οτι ειμαστε ατομικη επιχειρηση
και οπως μπορεις να δεις ο διακριτικος τιτλος της επιχειρησης ειναι Μ2 .
Στο ΚΑΔ δεν υπαρχει ´ανταλλακτηριο μπιτκοιν¨(ακομα), θα το προσθεταμε αν υπηρχε.

Σε οτι αφορα το btcgreece.com βασιζομαστε στα μελη μας και αυτα βασιζονται σε εμας.
Αν θελαμε να κανουμε κατι dodgy , ουτε εταιρια θα καναμε, ουτε το ονοματεπωνυμο μας θα εκθεταμε, ουτε θα απανταγαμε σε καλοπιστες και μη κριτικες.
Αυτο που θα ηταν δοκιμο πιστευω ειναι να υπαρχει ελεγχος απο τα μελη μας και μη , σε οτι αφορα την αξιοπιστια μας και το level of trust που μπορουν να αναπτυξουν μαζι μας.Κριτικη , οπως εχω πει αρκετες φορες, ειναι δεκτη εφοσον πηγαζει απο γονιμη αναζητηση και οχι απο το κλασσικο ελληνικο γνωρισμα "να πεθανει η κατσικα του γειτονα και ας πεινασουμε ολοι απο γαλα!".

Οπως εχω επισης πει, ειμαι διαθεσιμος προσωπικα για συναντηση με οποιονδηποτε θελει να μαθει περισσοτερα για το τι κανουμε και τι εχουμε προετοιμασει να κανουμε στο εγγυς μελλον.

Φιλικα
Onestopbrokers Directory
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 49
Merit: 0


View Profile WWW
October 09, 2014, 11:07:00 AM
 #85

Καλή αρχή και καλή επιτυχία και από εμάς παιδιά.
Χαιρόμαστε να βλέπουμε νέες εταιρείες να δημιουργούνται στην Ελλάδα ιδιαίτερα σε νέουςτομείς.
Καλή επιτυχία και πάλι,
Με εκτίμηση,
www.onestopbrokers.com
ganstaz361
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 6
Merit: 0


View Profile
October 10, 2014, 06:47:13 PM
 #86

Αγόρασα, πούλησα και μια φορά έκανα και ανάληψη σε ευρώ. Αν και αργούν λίγο για μένα όλα είναι μια χαρά με την συγκεκριμένη εταιρία. Δεν ξέρω γιατί σας ενοχλεί τόσο αν είναι ατομική ή εταιρική επιχείριση.  Ρωτήσατε ή ψάξατε αν η κάθε κινέζικη,γερμανική εταιρία που πουλά bitcoins τι αφμ έχει? Τι παραπάνω έχουν τα ξένα ανταλλακτήρια? Μπορεί να έχετε δίκιο ρε παιδιά αλλα πείτε μου γιατί να μην τους εμπιστεύομαι?
Thracian
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 140
Merit: 100


View Profile
October 10, 2014, 10:13:28 PM
 #87

Κανείς δεν είπε να μην τους εμπιστεύεσαι.
Και για μένα δεν έχει σημασία αν είναι ατομική η επιχείρηση (αν και για την Τράπεζα της Ελλάδος έχει).
Και μπράβο του που δίνει ΑΦΜ (ελπίζω να έχει μιλήσει με τον λογιστή του για το πώς δηλώνει τις πράξεις αυτές, αν και αυτό είναι δικό του θέμα, όχι των χρηστών).

Ελπίζω να μην του χτυπήσει την πόρτα η Τράπεζα της Ελλάδος και ζητήσει της παναγιάς τα μάτια επειδή τον θεωρεί Ιδρυμα πληρωμών
http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Supervision/LegalF/debitinstitutions/payments.aspx
ή ίδρυμα Ηλεκτρονικού χρήματος
http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/Supervision/LegalF/debitinstitutions/emoney.aspx

Απλά επεσήμανα σε προηγούμενο ποστ ότι η αναφορά
Quote
πως τα  στοιχεια της εταιριας ειναι αναρτημενα πλεον , απο τις 20.09 συγκεριμενα
δεν είναι ακριβής, αφού δεν είναι εταιρεία.
Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο.

Αγόρασα, πούλησα και μια φορά έκανα και ανάληψη σε ευρώ. Αν και αργούν λίγο για μένα όλα είναι μια χαρά με την συγκεκριμένη εταιρία. Δεν ξέρω γιατί σας ενοχλεί τόσο αν είναι ατομική ή εταιρική επιχείριση.  Ρωτήσατε ή ψάξατε αν η κάθε κινέζικη,γερμανική εταιρία που πουλά bitcoins τι αφμ έχει? Τι παραπάνω έχουν τα ξένα ανταλλακτήρια? Μπορεί να έχετε δίκιο ρε παιδιά αλλα πείτε μου γιατί να μην τους εμπιστεύομαι?
SZZT
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 273
Merit: 250


View Profile
October 24, 2014, 03:16:04 PM
 #88

πείτε μου γιατί να μην τους εμπιστεύομαι?

Aν πρεπει να ρωτησεις αυτη την ερωτηση, you are doing it wrong.

Δηλαδη, γιατι να τους εμπιστευτεις, επειδη ειναι ελληνες? Αυτο για σενα ειναι κριτηριο εμπιστοσυνης, καϋμενε μου?

Ηδη απο οτι φαινεται, αδεια δεν υπαρχει. Οπως και εταιρεια δεν υπαρχει.

Υπαρχει ενα αφμ, το οποιο ομωςΔΕΝ ειναι εταιρικο, και  ΔΕΝ καλυπτει τους χρηστες σε περιπτωση που το site εξαφανιστει,
ή στην περιπτωση που η εφορια παρει αναποδες γιατι η εν λογω σελιδα δεν εχει νομιμες αδειες για τις υπηρεσιες που παρεχει.

Υπαρχουν αρκετα ανταλλακτηρια στην ευρωπη, στις ηπα, στην ασια και την ωκεανια τα οποια ειναι νομιμες αδειοδοτημενες επιχειρησεις με αδεια να εμπορευονται ηλεκτρονικο κεφαλαιο καθως και fiat.

Το αεναο ελληνικο καραγκιοζιλικι να θεωρει τα "ελληνικα" ψηφιακα προτζεκτ "καλυτερα" απο τα "ξενα" δε χωραει στον κυβερνοχωρο.

Caveat Emptor

1HceYnNAUv5zBjJUhEncmmvxU1C7yjWoX8
LiQuidx
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 546
Merit: 500



View Profile
October 31, 2014, 12:28:10 PM
 #89

πείτε μου γιατί να μην τους εμπιστεύομαι?

Aν πρεπει να ρωτησεις αυτη την ερωτηση, you are doing it wrong.

Δηλαδη, γιατι να τους εμπιστευτεις, επειδη ειναι ελληνες? Αυτο για σενα ειναι κριτηριο εμπιστοσυνης, καϋμενε μου?

Ηδη απο οτι φαινεται, αδεια δεν υπαρχει. Οπως και εταιρεια δεν υπαρχει.

Υπαρχει ενα αφμ, το οποιο ομωςΔΕΝ ειναι εταιρικο, και  ΔΕΝ καλυπτει τους χρηστες σε περιπτωση που το site εξαφανιστει,
ή στην περιπτωση που η εφορια παρει αναποδες γιατι η εν λογω σελιδα δεν εχει νομιμες αδειες για τις υπηρεσιες που παρεχει.

Υπαρχουν αρκετα ανταλλακτηρια στην ευρωπη, στις ηπα, στην ασια και την ωκεανια τα οποια ειναι νομιμες αδειοδοτημενες επιχειρησεις με αδεια να εμπορευονται ηλεκτρονικο κεφαλαιο καθως και fiat.

Το αεναο ελληνικο καραγκιοζιλικι να θεωρει τα "ελληνικα" ψηφιακα προτζεκτ "καλυτερα" απο τα "ξενα" δε χωραει στον κυβερνοχωρο.

Caveat Emptor

Συμφωνώ με όσα έχεις πει. Από την στιγμή που δεν υπάρχουν τα προ απαιτούμενα έγγραφα/άδειες μπορεί ανά πάσα στιγμή να κλείσει αφού θεωρείτε "παράνομο"

 

██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
 
Get Free Bitcoin Now!
  ¦¯¦¦¯¦    ¦¯¦¦¯¦    ¦¯¦¦¯¦    ¦¯¦¦¯¦   
0.8%-1% House Edge
[/
Justaguy
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 19
Merit: 0


View Profile
February 03, 2015, 01:25:26 PM
 #90

kapetanιο να σου πω τυχαία τι συνέβη σήμερα.

χτυπάει το σταθερό σπίτι και μου βγαίνει ένα αυτόματο μήνυμα που μου λέει ότι έχω κερδίσει ένα ταξίδι κλπ και να πατήσω το 1.

Πατάω το 1 μόνο και μόνο για να μάθω ποιος είναι αυτός που παρανομεί.
Ρωτάω που βρήκατε το τηλέφωνο; Μου λέει δεν ξέρω που κάλεσα - το σύστημα καλεί τυχαία νούμερα. Σε ενημερώνω ότι αυτό απαγορεύεται εαν δεν το γνωρίζεις.
Ρωτάω πως λέγεται η εταιρία και μου λέει ένα όνομα κουκουρούκου που δεν κατάλαβα τι ήταν.
Της λεω πες μου το ΑΦΜ της εταιρίας και μου λέει - εσείς έτσι δίνετε το ΑΦΜ σας και μου το κλείνει.

Τα ΑΦΜ των εταιριών καθώς τα συνδεδεμένα στοιχεία (διεύθυνση, τηλέφωνο) δεν είναι κάτι που είναι απόρρητο για μια εταιρία σοβαρή.
Υπάρχει κιόλας εφαρμογή και API του υπουργείου οικονομικών που βάζεις το ΑΦΜ και σου λέει τα πλήρη στοιχεία της εταιρίας.

Δηλαδή εαν πάρω εγώ τον ΟΤΕ και του πω δώσε μου το ΑΦΜ σου θα μου πει είναι απόρρητο; Δεν μπορώ να κάνω κάτι εγώ με το ΑΦΜ του άλλου - πέρα από το να διασταυρώσω ότι αυτός είναι πραγματικά.

Τώρα όσο αφορά την coinbase να στείλω mailάκι εαν θέλεις να ρωτήσω σε ποια χωρά είναι registered και το VAT τους. Εαν αρνηθούν να το δώσουν και αυτοί τότε μακρυά.

Πάμε τώρα στο πρακτικό. Με όποιον συναλλάσσεσαι πρέπει να ξέρεις πως τον λένε και τα πλήρη στοιχεία του. Βάλε μου 50 BTC σε μια διεύθυνση που θα σου δώσω και θα φτιάξω μια ωραία σελίδα και θα σου δώσω πίσω 200 σε 2 ημέρες π.χ. Δεν το κάνεις. Γιατί; Γιατί δεν έχεις καμία κάλυψη. Όταν θα πας στο δικηγόρο το πρώτο πράγμα που θα σου πει είναι να του κάνουμε μήνυση/αγωγή κλπ.
Θα σου πει ποια είναι η εταιρία; Θα του πεις έχει ένα website (που μπορεί και να έχει κλείσει). Σου ζητάει ΑΦΜ ή όνομα εταιρίας για να το ψάξει μετά αυτός. Εαν έχεις όνομα εταιρίας είναι άχρηστο. Η εταιρία μπορεί να λέγεται Foufoutos.com αλλά πραγματικά το ΑΦΜ να ανήκει στην "Παπαδάοπουλος εξόρυξη νομισμάτων ΕΠΕ". Άρα τι θα βρει ο δικηγόρος; Τίποτα...

Ακριβώς
7dogs
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 36
Merit: 0


View Profile
February 26, 2015, 04:52:00 PM
 #91

Νεκρό το BTCgreece μέχρι νεωτέρας; (... άφαντα τα btc μουWink Μοιάζει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα σήμερα, ας ελπίζουμε να λυθεί άμεσα!
Bitcoin Greece
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 3
Merit: 0


View Profile WWW
February 26, 2015, 11:14:38 PM
 #92

Ακόμα ζωντανοί είμαστε…χαχαχα

Ας είμαστε λιγο προσεκτικοί στα σχολια , ειδικά οταν ήδη υπάρχουν πολλοί πελάτες που χρησιμοποιούν την πλατφόρμα
και δεν έχει υπάρξει κανένα θέμα απολύτως εως τώρα.Σε κάθε περίπτωση προφανώς και είναι μεμονομένο θέμα που απο οτι
με πληροφόρησαν απο το τεχνικό τμήμα δεν έχει να κάνει με την πλατφόρμα και η συναλλαγή έχει ολοκληρωθει οπως ειναι εμφανές στο blockchain.
Επίσης καθως, απο όσο είδα απο το ιστορικό σου , οχι μόνο δεν είχες πρόβλημα εως σήμερα αλλά το αντίθετο έχεις συγχαρεί το btcgreece για την ταχύτητα στις αναλήψεις ευρώ , εχω ήδη ενημερώσει το τεχνικό τμήμα να κάνει εις βάθος έλεγχο και να επικοινωνησει το τμημα εξυπηρέτησης πελατών μαζί σου.
Σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε την εξάπλωση του μπιτκόιν , και αυτό θα συνεχίσουμε να κάνουμε.

Φιλικά
BTCGreece
hroub
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 107

BCH Wallet: 1PmR3k4cA4YVy7r7RVgYdSjnon2A1aJSLk


View Profile WWW
June 15, 2015, 11:14:23 PM
 #93

Ακόμα ζωντανοί είμαστε…χαχαχα

Ας είμαστε λιγο προσεκτικοί στα σχολια , ειδικά οταν ήδη υπάρχουν πολλοί πελάτες που χρησιμοποιούν την πλατφόρμα
και δεν έχει υπάρξει κανένα θέμα απολύτως εως τώρα.Σε κάθε περίπτωση προφανώς και είναι μεμονομένο θέμα που απο οτι
με πληροφόρησαν απο το τεχνικό τμήμα δεν έχει να κάνει με την πλατφόρμα και η συναλλαγή έχει ολοκληρωθει οπως ειναι εμφανές στο blockchain.
Επίσης καθως, απο όσο είδα απο το ιστορικό σου , οχι μόνο δεν είχες πρόβλημα εως σήμερα αλλά το αντίθετο έχεις συγχαρεί το btcgreece για την ταχύτητα στις αναλήψεις ευρώ , εχω ήδη ενημερώσει το τεχνικό τμήμα να κάνει εις βάθος έλεγχο και να επικοινωνησει το τμημα εξυπηρέτησης πελατών μαζί σου.
Σκοπός μας είναι να βοηθήσουμε την εξάπλωση του μπιτκόιν , και αυτό θα συνεχίσουμε να κάνουμε.

Φιλικά
BTCGreece

I just sent 300 Euros to my BTCGreece wallet. It arrived about an hour later because I used my Eurobank account. Now I placed an "Advanced" order to buy BTCs. Lets see if everything works out. So far so good. Smiley

hroub
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 107

BCH Wallet: 1PmR3k4cA4YVy7r7RVgYdSjnon2A1aJSLk


View Profile WWW
June 18, 2015, 11:04:20 PM
 #94

Καλησπέρα. Έκανα μερικές καταθέσεις (300, 200, και 86,90 €) και όλα πήγαν ρολόι και οι καταθέσεις μου (απο EuroBank) εμφανιζοντουσαν στο BTC wallet μου σε 1-3 ώρες. Όμως, πριν 12 ώρες περίπου, έκανα κατάθεση 3€, αλλά δεν εμφανίστηκαν ακόμα, γιατί; Υπάρχει κάποιο ελάχιστο όριο για καταθέσεις; Γιατί τα μεγαλύτερα ποσά μπήκαν γριγορα, ενώ τα 3€ αργούν, και δεν μπήκαν ακόμα;

hroub
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 107

BCH Wallet: 1PmR3k4cA4YVy7r7RVgYdSjnon2A1aJSLk


View Profile WWW
June 19, 2015, 01:53:43 PM
 #95

Καλησπέρα. Έκανα μερικές καταθέσεις (300, 200, και 86,90 €) και όλα πήγαν ρολόι και οι καταθέσεις μου (απο EuroBank) εμφανιζοντουσαν στο BTC wallet μου σε 1-3 ώρες. Όμως, πριν 12 ώρες περίπου, έκανα κατάθεση 3€, αλλά δεν εμφανίστηκαν ακόμα, γιατί; Υπάρχει κάποιο ελάχιστο όριο για καταθέσεις; Γιατί τα μεγαλύτερα ποσά μπήκαν γριγορα, ενώ τα 3€ αργούν, και δεν μπήκαν ακόμα;

Τελικά δεν μπορώ να βρω κάποιο pattern. Τα 3€ κάνανε 22 ώρες να μπουν στο BTCGreece wallet μου. Άμεσος μετα έκανα κατάθεση 27€ και μπήκαν μέσα σε 30 λεπτά. Μετα έκανα κατάθεση 30€, πριν 3,5 ώρες και ακόμα να μπουν. Για κάποιο λόγο είπα υπαρχει ένα random χρονικό διάστημα για κατάθεση 30 λεπτά ως 22 ώρες... Ενώ θα έπρεπε να ειναι στιγμιαίο επείδη οι καταθέσεις μου γίνονται απο το λογαριασμό EuroBank μου, και οι μεταφορές απο EuroBank σε Eurobank ειναι στιγμιαίες.

chek2fire
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3416
Merit: 1142


Ιntergalactic Conciliator


View Profile
June 19, 2015, 10:06:44 PM
 #96

Οι μεταφορές από τράπεζα σε τράπεζα δεν είναι στιγμιαίες αλλά γίνονται πάντα τις εργάσιμες ώρες και εργάσιμες μέρες. Δεν ξέρω αν η Eurobank έχει δημιουργήσει κάποια άλλο σύστημα αλλά ο γενικός κανόνας αυτός είναι.

http://www.bitcoin-gr.org
4411 804B 0181 F444 ADBD 01D4 0664 00E4 37E7 228E
kapetan
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 165
Merit: 100


View Profile WWW
June 19, 2015, 11:05:43 PM
 #97

οι πιο γρήγορες μεταφορές είναι μέσω Internet banking , αν αναφέρεσαι σε αυτό λέγοντας στιγμιαίες
και σαφώς από λογαριασμό σε λογαριασμό εντός της ιδίας τράπεζας πχ eurobank

1. BTCjam: Mining and trading loan #4 https://goo.gl/rwj84u , 2. Scrypt.cc Cloud Mining with 120 Days ROI http://goo.gl/LXomWh ,
3. Haas Bot Trade your Cryptos http://goo.gl/unM0TF , 4. Bitgold Invest to BTC & Gold http://goo.gl/7T3K6O
hroub
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 378
Merit: 107

BCH Wallet: 1PmR3k4cA4YVy7r7RVgYdSjnon2A1aJSLk


View Profile WWW
June 21, 2015, 03:09:55 PM
 #98

οι πιο γρήγορες μεταφορές είναι μέσω Internet banking , αν αναφέρεσαι σε αυτό λέγοντας στιγμιαίες
και σαφώς από λογαριασμό σε λογαριασμό εντός της ιδίας τράπεζας πχ eurobank

Auto akrivos ennoousa. Meso online banking, nomizw oti apo EuroBank se Eurobank einai stigmees oi metafores. Apla den katalavainw, giati alles fores kanei 30 lepta to deposit na mpei sto BTCGreece wallet, kai alles fores kanei 24 wres... Pantos olla ta deposit mou exoun mpei kai den exasa oute satoshi Smiley

tzortz
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 728
Merit: 500



View Profile
June 23, 2015, 11:47:48 PM
 #99

Τελικα εχει αδεια λειτουργιας του καταστημα ή οχι?

All is Mine!

1H7LUdfx9AFTMSXPsCBror3RDk57zgnc2R
zoro1
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 1000


View Profile
June 24, 2015, 06:18:10 AM
 #100

Τελικα εχει αδεια λειτουργιας του καταστημα ή οχι?

tzortz, αρχιζω να πιστευω οτι εισαι undercover εφοριακος Cheesy

https://storjtalk.org/index.php
storj:decentralized cloud and much more!
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!