Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:16:28 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: En dinamik altcoin borsası  (Read 1188 times)
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232
Merit: 1001

View Profile
June 29, 2014, 11:34:17 PM

8 aydır crytpsydeydim, 2 haftadır da mintpal kullanıyorum
ancak mintpal sandığım kadar yeni altcoinleri eklemede hızlı değil, böyle olmayınca da stabil coinlerden çok kar etme şansı da olmuyor,
altcoinlerin ilk eklendiği, hızlı güvenilir bir borsa öneriniz var mı?

teşekkürler

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
June 29, 2014, 11:39:38 PM

ancak mintpal sandığım kadar yeni altcoinleri eklemede hızlı değil, böyle olmayınca da stabil coinlerden çok kar etme şansı da olmuyor,

teşekkürler

en cok coin cryptsyde, ama cok sorunlu, en hizli coin eklenen bittrex ama derinlik pek yok, mintpal zamani dogru yakaladiginizda en karlisi bence.
bobmarley650 (OP)
Legendary
*

Activity: 1232

View Profile
June 29, 2014, 11:46:30 PM

teşekkürler

en cok coin cryptsyde, ama cok sorunlu, en hizli coin eklenen bittrex ama derinlik pek yok, mintpal zamani dogru yakaladiginizda en karlisi bence.

poloniex hakkında ne dersiniz

bobbtc@protonmail.com / Working day and night
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036

View Profile
June 29, 2014, 11:49:26 PM

teşekkürler

poloniex hakkında ne dersiniz
Poloniex i ben daha cok referans olarak kullaniyorum, oradaki duruma gore digerlerindeki hareketleri kestirebilmek daha kolay oluyor.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
June 30, 2014, 02:10:33 AM

Poloniex ve Bittrex kullaniyorum, özellikle yeni cikan coinlar bu iki siteye hizli bir sekilde ekleniyor ve güzel de islem görüyor...
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
June 30, 2014, 12:58:01 PM

c-cex,bittrex ve poloniex.Mintpal a coin eklenene kadar değerlenmiş oluyor genelde.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: