Bitcoin Forum
May 10, 2024, 05:01:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: DarkCoin ve Litecoin düşüşü hk.  (Read 17001 times)
Lebraam (OP)
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
July 02, 2014, 09:44:38 AM

1 haftadır Ltc ve Drk kademeli olarak ayni aynda aynı fiyatlara düşüyor. An itibariyle 0.012'lere inmiş bulunmaktalar. Bunun sebebini bilen var mı?
1715360510
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715360510
Reply with quote  #2

1715360510
Report to moderator
1715360510
Hero Member
*

Ignore
1715360510
Reply with quote  #2

1715360510
Report to moderator
1715360510
Hero Member
*

Ignore
1715360510
Reply with quote  #2

1715360510
Report to moderator
"You Asked For Change, We Gave You Coins" -- casascius
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
July 02, 2014, 09:49:41 AM

Modaları geçti.
Lebraam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 02, 2014, 04:09:42 PM

Daha ciddi bir cevap beklerdim. Litecoin için öldü diyen, 2$ seviyesine düşer diyen yabancılar var forumda. Ama yabancı dilim olmadığı için çok da iyi anlayamıyorum yazılanları.

DRK hakkındaki düşüşle ilgili ise hiç yazı göremedim.

Sadece Ltc yabancılar için artık ölü bir coin çünkü bu fiyatlara hiç düşmemişti. Drk daha 1 ay önce bu fiyatlari zaten görmüş ve geri yükselmişti.
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 02, 2014, 05:03:23 PM

dark hakkında fikrim yok ama litecoin öldü demek bu düşüşe rağmen çok iddalı olur
ingilizce forumda her gün  ltc öldü diye yeni bir başlık açılıyor ağzı olan konuşuyor yani spekülatif yorumlarla dolu ortalık
bu düşüşün bence bir kaç nedeni var bir çindeki yasaklar tüm piyasayı vurdu en çokda ltc yi vurdu
2. sebepte bence scrypt asic minerlar bu işe para yatıranlar üretimlerini nakite dönüyorlar
ama şunu unutmayalım bu düşüşe rağmen ltc  halen pazar fiyatı btc den sonra en yüksek ikinci coin biri satıyorsa birileride topluyor bence yükselecek şahsen ben bu düşüşü alım yaparak değerlendircem 0.01 e kadar inecek gibi oralardan alım yapıcam
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
July 02, 2014, 05:27:35 PM

Yönlendirmek istemem ama Litecoin'de artık gelecek göremediğim için elimdeki tüm Litecoin'leri sattım. Bu saatten sonra eski zirvelerini göreceğini hiç sanmıyorum.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
grolll
Legendary
*

Activity: 1596
Merit: 1014

View Profile
July 02, 2014, 05:31:24 PM

Ltc bence kıvılcım bekliyor kısa süre zarfında artacağını düşünüyorum.
Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
July 03, 2014, 01:00:30 AM

Bitcoin yükselirken Altcoinler düşüyor, bir süre sonra çok iyi bir oynama olacak piyasada, hissediyorum.
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
July 03, 2014, 06:26:10 AM

elimde 40 civarı LTC var, zamanında 27-30 aralığında alınmış olanlar var. bu düşüş kötü oldu ama toparlar diye düşünüyorum, satanlar var ama toplayanda var, bence BTC deki yükselişi görenler LTC den BTC ye geçti, btc düşüşünde tekrar dönerler diye düşünüyorum Smiley
grolll
Legendary
*

View Profile
July 03, 2014, 10:56:14 AM

Ltc artacak bozmayın hatta alın.
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
July 03, 2014, 11:00:38 AM

Ltc artacak bozmayın hatta alın.

Böyle iddialı konuşmalar iyi değildir. Ltc yavaş yavaş ölürken kaç kişiyi yanlış yatırıma teşvik edebileceğinizin farkında mısınız?
grolll
Legendary
*

View Profile
July 03, 2014, 11:11:09 AM

Haklısın benim öngürüm sadece,bir Çinli düşünür der ki ''Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.''  Grin
tibolt
Full Member

Activity: 138
Merit: 100

View Profile
July 14, 2014, 02:17:53 PM

darkcoin de rc4 bekleniyor bu ay sonunda. eğer problemsiz olursa yükseliş kaçınılmaz. daha önce denenen 2 rc3 geçişinde de fork sorunu yaşandığı için insanlar biraz çekimser. ben tekrar yükseleceğini düşünüyorum. şu anda biraz ayı piyasası var ortamda.
7vpo
Hero Member

Activity: 503
Merit: 500

Na Zdorovie!

View Profile
July 20, 2014, 08:53:08 AM

Şurada bir açıklama yaptım. İçiniz rahat olsun arkadaşlar...
yussuf89
Legendary
*

Activity: 1792
Merit: 1030

View Profile
July 20, 2014, 08:57:07 AM

Yatırım tavsiyesidir diyeni gördüm ama bu kadarını görmedim, ne diyeyim helal olsun Smiley
Bayağı ısrar ettin be hocam Smiley
7vpo
Hero Member

Na Zdorovie!

View Profile
July 20, 2014, 02:16:24 PM

Yatırım tavsiyesidir diyeni gördüm ama bu kadarını görmedim, ne diyeyim helal olsun Smiley
Bayağı ısrar ettin be hocam Smiley

250 gram altınım var bankada. Geriye kalan tüm yatırımımın % 90' ı Darkcoin' dir. Pis yanılırsam en kötü ihtimalle yatırımımı amorti ederim. Masternode kurulum sürecinden sonra hatrı sayılır koin kazanımım oldu.

Hiç aklım yoksa, onca insan ve balinalar ile birlikte salak durumuna düşersem bile paramı en az 2' ye katlamış olurum. Emin olmadığım bir konuda hiç yorum yapmadım.

Çalışmalar ortada, komünitenin arkasında duran insanlar ortada. Görünen köy klavuz istemez. 31 Temmuz' dan önce en azından "kaybedersek üzülmeyeceğiniz oranda" alım yapınız.

Saygılarımla.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
July 20, 2014, 02:37:16 PM

Darkcoin icin ciddi derecede hemde hic azimsanmayacak rakamlarda gizli yatirimci var.
Genellikle Black Market yada Underground Economy olarak bilinen bu karaborsada kendisi illegal olsada orada satilan her urun her zaman illegal olmayabiliyor. Bu karaborsada herkezin bildigi uzere yasadisi ilaclar, uyusturucu, kadin ticareti,silah, organ gibi seylerin satilmasinin yaninda devletlerin yuksek vergilerle sattigi alkol, tutun, petrol gibi urunlerde satiliyor. Bunun yani sira paraniz olsa bile ulkelerin getirdigi bazi ambargolar yuzunden yasal ilaclar, ucak ve otomobil yedek parcalari gibi seylerinde satildigi bu uluslararasi karaborsa ekonomisi hicte azimsanmayacak olcude. Darkcoinin bu borsada gecerli ana para olma yolunda vaatleri var ve karaborsaya dusen her seyin fiyati nasil misli artiyorsa DRK tam olarak oturdugunda degeri ister istemez oldukca artacak. Etik yada degil, uzun vadede Dark vaatlerini yerine getirrise ciddi anlamda kullanim yeri bulacak.
Lebraam (OP)
Sr. Member

View Profile
July 21, 2014, 12:55:29 AM

Ben de yükseleceğine inandığım için 0,0090'a düştüğünde bile satmadım. Bekliyorum, nakit ihtiyacım olmadıkça da satmam bu fiyatlardan.

Dediğin gibi 300 dolarları görmez bence ama 15-20 doları görebilir. Ama inşallah ben yanılırım Smiley)
7vpo
Hero Member

Na Zdorovie!

View Profile
July 21, 2014, 03:56:16 AM

Ben de yükseleceğine inandığım için 0,0090'a düştüğünde bile satmadım. Bekliyorum, nakit ihtiyacım olmadıkça da satmam bu fiyatlardan.

Dediğin gibi 300 dolarları görmez bence ama 15-20 doları görebilir. Ama inşallah ben yanılırım Smiley)

Şu an toplam kapasitesinin yaklaşık % 16' sı bir daha satılmamak üzere tutulan bir dijital para' dan bahsediyoruz. (Şurada yazmış olduğum rehberde belirtildiği gibi her bir masternode kurulumu için 1000 DRK gereklidir.)

2 yukarıda arkadaşımızın yazdığı yorumu da okuyun. Gayrimeşru iş koşturan insanların bu parayı kullanması durumunda ortaya çıkacak potansiyeli de düşünün. İzi sürülemez para transferi bazıları için paha biçilemez bir olgu.

Talep karşılıksız kalacak ve senaryo belli.

Burada masum yatırımcının DarkCoin ile kar ederek olmasının sebebi evet üzülerek söylüyoruz etik/yasal değil.

Auroracoin' i düşünün. Hiç bir hedefi, amacı olmamasına rağmen sadece "ilk ülke coini" olması sebebiyle 120 dolara kadar tırmanmıştı. Sonradan sönen bir balondu ama karı eden etti.

Darkcoin' i inceledikçe siz de 20 dolar seviyesinde takılmayacağını anlayacaksınız. Sönecek defolu bir balon olmadığını da...
Lebraam (OP)
Sr. Member

View Profile
August 07, 2014, 11:27:45 AM

Darkcoin RC4 güncellemesi olumsuz mu geçti? Yerinde sayıyor uzun zamandır
needmoney
Legendary
*

Activity: 1848
Merit: 1023

I am a good bro

View Profile
August 07, 2014, 11:38:54 AM

Şu an toplam kapasitesinin yaklaşık % 16' sı bir daha satılmamak üzere tutulan bir dijital para' dan bahsediyoruz. (Şurada yazmış olduğum rehberde belirtildiği gibi her bir masternode kurulumu için 1000 DRK gereklidir.)

2 yukarıda arkadaşımızın yazdığı yorumu da okuyun. Gayrimeşru iş koşturan insanların bu parayı kullanması durumunda ortaya çıkacak potansiyeli de düşünün. İzi sürülemez para transferi bazıları için paha biçilemez bir olgu.

Talep karşılıksız kalacak ve senaryo belli.

Burada masum yatırımcının DarkCoin ile kar ederek olmasının sebebi evet üzülerek söylüyoruz etik/yasal değil.

Auroracoin' i düşünün. Hiç bir hedefi, amacı olmamasına rağmen sadece "ilk ülke coini" olması sebebiyle 120 dolara kadar tırmanmıştı. Sonradan sönen bir balondu ama karı eden etti.

Darkcoin' i inceledikçe siz de 20 dolar seviyesinde takılmayacağını anlayacaksınız. Sönecek defolu bir balon olmadığını da...

Masternode nedir?
İnsanlar neden bunu oluşturmak için 1000 DRK ödüyorlar.(yanlış anlamadıysam)

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀