Bitcoin Forum
May 10, 2024, 08:43:54 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Satılık 90 Mhs Scrypt Miner - 9250 TL Istanbul - Fiyat Güncellendi K.Kartı Geçer  (Read 5628 times)
coinistanbul (OP)
Newbie
*

Activity: 35
Merit: 0

View Profile
July 08, 2014, 11:40:43 AM
Last edit: August 07, 2014, 10:58:06 AM by coinistanbul

700 Watt elektirik tüketimi
Stabil 90 Mhs Hash Rate
Cihaz istanbulda almak isteyen ciddi arkadaşlar PM gönderebilir.

Fiyat : 9250TL
1715373834
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715373834
Reply with quote  #2

1715373834
Report to moderator
The forum was founded in 2009 by Satoshi and Sirius. It replaced a SourceForge forum.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
mustafa92
Newbie
*

Activity: 29

View Profile
July 10, 2014, 04:36:58 PM

Son fiyatın ne hocam hayırlı satışlar...
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
July 16, 2014, 06:20:49 AM

Özelden yazdım hocam.

Evleneceğim için acil paraya ihtiyacım var. Zararıına satıyorum. Ciddi alıcı arkadaşlar ile ufak bir pazarlığımız daha olur.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
July 16, 2014, 07:02:11 AM

140 ve 280 Mh/s lerin çıktığı bu günlerde bu fiyata satabilmeniz çok zor görünüyor, allah kolaylık versin.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
sawgiray
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
July 16, 2014, 07:45:51 AM

140 ve 280 Mh/s lerin çıktığı bu günlerde bu fiyata satabilmeniz çok zor görünüyor, allah kolaylık versin.

500 MH/S çıksa ne olacak önemli olan fiyatı onların fiyatlarını yazda herkes aydınlansın.
Altin_Kadir
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
July 16, 2014, 08:28:20 AM

Bu yorum bence çok saçma.
Diğer arkadaşında dediği gibi 1 th miner yapan makinalar çıksa bile önemli olan eldekiyle idare etmektir.
Bu makinayı alan arkadaş hesaplamama göre aylık 1129 $ kazanıcak.Eğer zorluktatada büyük bir oynama olmazsa 1 yıl sonra toplamda 13 bin $ olmuş olucak.Yani makina 1 senede kendinin 2 mislisini amorti edecek duruma geliyor.
Eğer sizin 1 th lik makina alıcak kadar bütçeniz varsa, 1 th ' yi beklemenizi öneririm Smiley
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
July 16, 2014, 08:35:20 AM

Yorum saçma değil çünkü madencilikte en önemli kural "eskiyi sat yenisini al"dır. Eğer profesyonel anlamda madencilik yapıyorsanız hep en son teknoloji makinelerle üretiminizi sürdürmelisiniz.
wallet
Full Member

Activity: 420
Merit: 125

LIVENpay.io

View Profile
July 16, 2014, 08:46:06 AM

Diğer arkadaşında dediği gibi 1 th miner yapan makinalar çıksa bile önemli olan eldekiyle idare etmektir.
Bu makinayı alan arkadaş hesaplamama göre aylık 1129 $ kazanıcak.Eğer zorluktatada büyük bir oynama olmazsa 1 yıl sonra toplamda 13 bin $ olmuş olucak.Yani makina 1 senede kendinin 2 mislisini amorti edecek duruma geliyor.
Eğer sizin 1 th lik makina alıcak kadar bütçeniz varsa, 1 th ' yi beklemenizi öneririm Smiley
Buradaki en acemi madenci bile bu makinanın 1 yıl içinde bu parayı çıkartamıyacağını bilirken, bu nasıl bir acemiliktir onu merak ediyorum.

L I V E N pay | [  WHITEPAPE  ]                            The WORLD FIRST GLOBAL             Apply for
GET the APP     ◥ Google Play  ◥ App Store                                 FOOD ECONOMY - for Everyday         the LVN ICO
FOLLOW US    ◾TELEGRAM  ◾MEDIUM  ◾GITHUB  ◾TWITTER           use by  E v e r y   d a y   P e o p l e          Presale Now
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
July 16, 2014, 09:40:40 AM

scrypt alt-coinlerle uğraşacak olan varsa bence fiyat da iyi ki daha bi pazarlık da edilir hani

Altin_Kadir
Full Member

Activity: 126

View Profile
July 16, 2014, 09:46:43 AM

Buradaki en acemi madenci bile bu makinanın 1 yıl içinde bu parayı çıkartamıyacağını bilirken, bu nasıl bir acemiliktir onu merak ediyorum.

1 Senede çıkartıp çıkartamayacağı zamana bağlı.Litecoin gibi scrypt coinlerin ne olacağı belli değil.Farklı coinler üzerindende mining yapıp illa kendini amorti edebilir.
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
July 16, 2014, 11:08:39 AM

Arkadaşlar,

Ben cihazımı genelde kiraya veriyorum. Kira fiyatları genelde multi pool'lara göre %20 civarı daha fazla kazandırıyor.

Bu cihazı kiralayan insanlar aptal değil. Farklı şeyleri düşünerek daha fazlasını kazanmasa neden benim cihazımı kiralasın ??

Sizinde bildiğiniz gibi mining biraz sabır işi. Cihaz orta vadede kendini ücretini çıkartacak. Ben cihazı 10.500$ almıştım.

Tabi ki herkes yeni teknolojiyi almak ister ama birazda bütçe işi.

Yukarda da belirttiğim gibi evleneceğim bir sürü giderim oluyor ve nakit paraya ihtiyacım var.

Yoksa cihazımı gerçekten satmayı düşünmüyordum. Herkese bol kazançlar...
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
July 21, 2014, 08:46:56 AM

Selam Arkdaşlar,

200 $ lık bir indirim yaptım.
mustafa92
Newbie
*

View Profile
July 22, 2014, 12:50:27 AM

Senin yorumun daha da saçma sen hiç bugüne kadar difficult değerinin aynı kaldığını gördünmü ben bu işe girdiğim günden beri sabit göremedim bir yılda parasını iki mislini çıkaramaz çünkü sen önündeki bir yılı bugünün şartlarına göre hesaplıyorsun ki gerçekten bu işi bilerek yapan madenci bu değerin 1 yıl sonrakiyle şimdiki arasında dağlar kadar fark olacağını bilir kanıt istersende en basitini söyleyim örnek olarak git litecoinin 2014 difficult değerine bak ocak ayından bu yana kaç kat olmuş bu diğer coinler içinde geçerli birilerine sataşmadan önce git madenciliği öğrende gel
mustafa92
Newbie
*

View Profile
July 22, 2014, 12:53:29 AM

hocam sende kusura bakma satış yaptığın sayfada bunları yazmak istemezdim ama arkadaş forumdakilere yanlış bilgi veriyor ve sataşıyor bunun için yazdım. Düğünün şimdiden hayırlı olsun inşallah satarsın fazla zarar etmeden hayırlı satışlar..
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
July 22, 2014, 08:20:49 AM

hocam sende kusura bakma satış yaptığın sayfada bunları yazmak istemezdim ama arkadaş forumdakilere yanlış bilgi veriyor ve sataşıyor bunun için yazdım. Düğünün şimdiden hayırlı olsun inşallah satarsın fazla zarar etmeden hayırlı satışlar..

Teşekkürler Dostum. Hayırlısı olsun Smiley

Almayı düşünen ciddi arkadaşlar pm göndersin lütfen. Burda yeni bir tartışma açmayalım ve mümküse almayı düşünmüyorsak diğer arkadaşlarada mani olmayalım. Gereksiz yorum yapmayalım  Cheesy Cheesy: Wink
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
July 26, 2014, 06:39:36 PM
Last edit: July 27, 2014, 02:40:26 PM by coinistanbul

Merhaba Arkadaslar cihazin guncel fiyati 11.500 TL.
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
August 03, 2014, 06:51:06 PM

YENİ FİYAT 10,999 TL  Smiley Smiley
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
August 03, 2014, 09:29:17 PM

İşte piyasaya yakışır bir ilan. Gayet volatil. Hayırlı satışlar dilerim Smiley
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
August 04, 2014, 06:14:27 AM

İşte piyasaya yakışır bir ilan. Gayet volatil. Hayırlı satışlar dilerim Smiley
Tesekkur ederim Smiley
coinistanbul (OP)
Newbie
*

View Profile
August 04, 2014, 10:24:58 AM

Şu anda güncel olarak günlük kaç BTC karşılığı kiraya veriyorsunuz? Alıcı çıkıyor mu piyasa fiyatının üstünde bir fiyattan kiraya verdiğinizde?
Merhaba
Asagida link ten betarigs teki profilimi inceleyebilirsin.
Yaklasik 60 defa kiralandi. Oy ortalamasi 9.94 / 10
Burda insanlar guvenilir ve fazla kiralanmis cihazlari tercih ediyorlar.
Cihazi alan arkadasa betarigs account'umu da verecegim.

https://www.betarigs.com/rig/6850
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: