Bitcoin Forum
July 04, 2024, 05:18:18 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: gönderilen mesaj metnini düzgün ingilizceye cevirebilirmisiniz ?  (Read 1441 times)
MiskinComez (OP)
Newbie
*

Activity: 57
Merit: 0

View Profile
July 14, 2014, 09:09:48 AM

Merhabalar ebaydan bir ürün aldım satıçı sayfasını silmiş bununla ilgili ebaya mesaj atmak istiyorum aşagıdaki 2 metni ingilizceye cevirmenizi rica ediyorum

1 temmuz 2014 te ebaydan bitmain.antminer kullanıcısından
12 adet  (Antminer S3 478 GH ASIC Bitcoin Miner) - ships direct from the factory ürün almıştım. 15 iş günü içersinde kargoya verileceği söylenmişti  ürün temmuz sonu ups ile elime gececekti. yanlız  bitmain.antminer kullanıcısı ebay sayfasını kapatmış iletişime gecemiyorum
bu konuda endişe duyuyorum ne yapmalıyım ve ayrıca eğer ürün kargoya verildi ise kargo takip numarasını nasıl öğreneceğim kullanıcı sayfasını kapatmış ise.

veya

1 temmuz 2014 tarihinde ödeme kredi kartımdan kesildi ve ürün aldığıma dair ebay dan onay geldi yanlız satıcı ebay sayfasını silmiş ve iletişim kuramıyorum nasıl bir yol izlemeliyim.
ürünlerim nerede olduğunu bulamıyorum ups ile gonderileceği söylenmişti varsa kargo takip numarasını göndermeniz rica ediyorum eğer magdur olmuş isem para iadesini nasıl alabilirim ?

Deathwing
Legendary
*

Activity: 1638
Merit: 1328

Stultorum infinitus est numerus

View Profile WWW
July 14, 2014, 11:54:36 PM

Greetings, i bought 12 ANTMiner S3 478 GH ASIC Bitcoin Miner from user bitmain.antminer back in July 1st 2014, i have been informed that they'll be shipped in maximum 15 business days, according to that. I should've received the products at the end of July through UPS. But, user (bitmain.antminer) have closed his/her ebay page and stopped selling any products, therefore i can't contact with them at all. If product is shipped, where can i learn the tracking code?

Sincerely,

[EbayKullanıcııAdın vs.]

---------------------------

I've been charged in July 1st 2014 through my credit card, and received a confirmation about that i bought a product through Ebay but the seller has closed the account and products, i can't find the products that i have bought. I've been told that they will be shipped with UPS, if they are. Please send me the tracking code, if they aren't please refund the amount that I've been charged.

Sincerely.

[EbayKullanııcıAdın vs.]
MiskinComez (OP)
Newbie
*

View Profile
July 15, 2014, 06:53:41 AM

Tesekkürler
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
July 16, 2014, 08:41:55 AM

hocam banka ile irtibata geçip durumu anlattımı?
ben zamanında ebaydan bir mp3 çalar aldım ve ürün geldiğinde bozuktu, banka ile irtibata geçtim ve paranın iade edilmesini sağladım.
yaklaşık üzerinden 1 ay falan geçmişti.
sende dene istersen, eğer para paypal aracılığı ile karttan çekildi ise paypalda bir dispute aç ve durumu anlat onlar para iadesini yapar
MiskinComez (OP)
Newbie
*

View Profile
July 16, 2014, 09:49:39 PM

hocam banka ile irtibata geçip durumu anlattımı?
ben zamanında ebaydan bir mp3 çalar aldım ve ürün geldiğinde bozuktu, banka ile irtibata geçtim ve paranın iade edilmesini sağladım.
yaklaşık üzerinden 1 ay falan geçmişti.
sende dene istersen, eğer para paypal aracılığı ile karttan çekildi ise paypalda bir dispute aç ve durumu anlat onlar para iadesini yapar

Merhaba
aslında düşündüm öyle bir şey yapmayı ama, şimdi benimle beraber yaklaşık olarak 50 den fazla alıcı var ürünü alırken kaç adet satılmış diye bakınca orada gördüm 50 den fazla idi forumda da şimdilik kimsede ses seda yok siparis geceli 17 gün oldu sayfası kapalı olduğundan ups bilgilerini gönderemiyor dur düşüncesi ile ay sonuna kadar bekleyip ona göre bir çözüm arayışı içersine geçeceğim sanirım
ebay a ticket atınca para iadesi için kasa acın dediler yanlız 1 ay beklemek gerekiyormus sağlıklı olarak dava açmak ve para iadesi için
beklemedeyim şimdilik ay sonuna doğru zannedersem çözüm arayışına girerim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: