Bitcoin Forum
May 24, 2024, 04:49:49 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Türkiyenin Artık Yeni Bir Exchange Yüzü Olucak !  (Read 18344 times)
Altin_Kadir (OP)
Full Member

Activity: 126
Merit: 100

View Profile
July 16, 2014, 09:26:53 PM
Last edit: August 24, 2014, 12:28:46 PM by Altin_Kadir

Merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandır faliyete sokmak istediğimiz projemizde yolun sonuna gelmiş bulunuyoruz.
Türkiyenin yeni exchange platformu yakında aktif olucak ( önümüzde tahminimizce 1-2 ay süre daha var )
Projemizin özelliklerini anlatıcak olursak ;

- > İşlemlerden herhangi bir ücret alınmayacak.Yani sistemde kayıtlı banka hesaplarına yatırdığınız ücret eft, banka kesintisine uğramış olsa dahi yatırdığınız miktar baz alınır.
- > BTC, LTC Dışında farklı coinlerdede alım satım yapılabilecek..
- > Proje diğer farklı exchange platformlarına göre en iyi fiyatı sunucaktır.Misal örnek vermek gerekirse 100 $lık bir satış gerçekleştiğini düşünürsek hesabınıza gecicek ortalama miktar 120-130 $ olucaktır.Bu oran piyasaya göre değişiklik göstericektir.Yani bugünün satım fiyatıyla yarının satım fiyatı aynı olamaz..

Şimdilik yapabileceğimiz şeyler bunlar.Yakında istanbulda ofis kiralanıcak, size göstermelik adres vermek yerine direk çay borçu yazıyoruz Smiley

Önerilere açığım arkadaşlar.Eleştiridede bulunabilirsiniz tabikide.

Teşekkürler.
dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
July 16, 2014, 10:08:05 PM

öncelikle hayırlı olsun diyelim.
mümkünse yaklaşık %50 lik kar finansı nasıl sağlanacak ve komisyon/masraf almadan siz ne kazanacaksınız.
eğer bunlara mantıklı bir cevabınız varsa sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 16, 2014, 10:22:49 PM

öncelikle hayırlı olsun diyelim.
mümkünse yaklaşık %50 lik kar finansı nasıl sağlanacak ve komisyon/masraf almadan siz ne kazanacaksınız.
eğer bunlara mantıklı bir cevabınız varsa sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Merhaba.
%50 bir kar söz konusu değil. kar ' ın yüksek olucağı kesin ancak onu piyasanın belirleyeceğini belirtmek isterim
Proje üzerinden tabikide kar bekliyoruz.Kar ' ı işlem ücretlerinde aramak yanlış.Misal Faliyete gireceğimiz ilk yıl türkiyede farm kurulumunu hedefliyoruz.Daha sonrasında çeşitli üni / liselerde konferanslar yapıp bitcoinin geleceğini anlatmaya çalışacağız.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
July 16, 2014, 10:24:31 PM

heyecanlandıran bir haber gibi geldi şimdiden hayırlı olsun ve başarılar ama ben de @dadas15'in sorularına katılıyorum ve cevap bekliyorum.

exchange platformu benim bildiğim al-sat aracı sitesi...
işlemlerden bir ücret alınmayacak ayrıca eft kesintileri de benim hesabıma eklenecek. 1000TL yatırdım diyelim. 15TL banka kesti. size 985TL gelmiş olacak ama siz benim sitedeki hesabımda 1000TL mi göstereceksiniz?
diğer exchange platformlarına göre nasıl fiyatı farklı sunabilirsiniz ki? ben 0,00000050den DOGE satıcam ama siz bana 75den satmışım gibi mi. anlamadım bu noktaları ben.

dadas15
Sr. Member

View Profile
July 16, 2014, 10:26:23 PM

sanırım bir süre merakla bekleyip göreceğiz ne olduğunu, umarım dediğiniz gibi olur ve süper yeni bir sitemiz olur.
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 16, 2014, 10:33:19 PM

heyecanlandıran bir haber gibi geldi şimdiden hayırlı olsun ve başarılar ama ben de @dadas15'in sorularına katılıyorum ve cevap bekliyorum.

exchange platformu benim bildiğim al-sat aracı sitesi...
işlemlerden bir ücret alınmayacak ayrıca eft kesintileri de benim hesabıma eklenecek. 1000TL yatırdım diyelim. 15TL banka kesti. size 985TL gelmiş olacak ama siz benim sitedeki hesabımda 1000TL mi göstereceksiniz?
diğer exchange platformlarına göre nasıl fiyatı farklı sunabilirsiniz ki? ben 0,00000050den DOGE satıcam ama siz bana 75den satmışım gibi mi. anlamadım bu noktaları ben.

Merhaba.
Örnekte verdiğiniz gibi 1000 tl yatırdığınızı varsayalım.15 TL Banka kesti diyelim.
985 TL Bize gelen ücret.Sistemdeki hesabınıza geçen ücret 1000 TL Olarak yansır.
Dogecoin için kabataslak şöle bir hesaplama yapalım

1000 dogecoin ücretini 0.2 $ olarak düşünelim. ( şuanki piyasa fiyatı varsayalım )
Proje üzerinden satıldığı zaman ortalama 0.3-0.4 $ a eşit satılabilecek.Ancak şunu belirtmek isterim dogecoinin projede yer alıp almayacağı belli değil.

@dadas15 değerli yorumun için teşekkürler.
ferman
Full Member

Activity: 238

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
July 16, 2014, 10:39:09 PM

tabi coinler anlatımı güçlendirmek için örnek. hadi hayırlısı bakalım ilk cümlede dediğim gibi heyecanlandıran bir haber. bu arada takaskoin diye bi TR site daha girdi piyasaya sizle birlikte 4 olacak ekonomik site sayımız. başarılar tekrardan.

Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 16, 2014, 10:41:34 PM

tabi coinler anlatımı güçlendirmek için örnek. hadi hayırlısı bakalım ilk cümlede dediğim gibi heyecanlandıran bir haber. bu arada takaskoin diye bi TR site daha girdi piyasaya sizle birlikte 4 olacak ekonomik site sayımız. başarılar tekrardan.

Rekabet ortamı herzaman iyidir.Nerde hareket orda bereket demiş atalarımız Smiley
dadas15
Sr. Member

View Profile
July 16, 2014, 10:44:50 PM

tam bir tarih varmı aklınızda yoksa 2 ay'ı bulurmu açılmanız
ona göre hazırlık yapalım bizde
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 16, 2014, 10:46:08 PM

tam bir tarih varmı aklınızda yoksa 2 ay'ı bulurmu açılmanız
ona göre hazırlık yapalım bizde

2 ay banko bir süre.Ramazandan sonra ofis açılışı olucak.Ofis acıldıktan sonra muhtemelen açılış.Ancak net bir tarih veremem.
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 17, 2014, 06:13:16 AM

Hepinize merhaba arkadaşlar.

Uzun zamandır faliyete sokmak istediğimiz projemizde yolun sonuna gelmiş bulunuyoruz.
Türkiyenin yeni exchange platformu yakında aktif olucak ( önümüzde tahminimizce 1-2 ay süre daha var )
Projemizin özelliklerini anlatıcak olursak ;

- > İşlemlerden herhangi bir ücret alınmayacak.Yani sistemde kayıtlı banka hesaplarına yatırdığınız ücret eft, banka kesintisine uğramış olsa dahi yatırdığınız miktar baz alınır.
- > BTC, LTC Dışında farklı coinlerdede alım satım yapılabilecek..
- > Proje diğer farklı exchange platformlarına göre en iyi fiyatı sunucaktır.Misal örnek vermek gerekirse 100 $lık bir satış gerçekleştiğini düşünürsek hesabınıza gecicek ortalama miktar 150-160 $ olucaktır.Yani ortalama yarı yarıya kazanc sağlınıcak.

Şimdilik yapabileceğimiz şeyler bunlar.Yakında istanbulda ofis kiralanıcak, size göstermelik adres vermek yerine direk çay borçu yazıyoruz Smiley

Önerilere açığım arkadaşlar.Eleştiridede bulunabilirsiniz tabikide.

Teşekkürler.

Konuyu baltalamak gibi olmasın ama bu kadar bozuk Türkçe kullanan bir kişinin borsasında yatırım yapmayı düşünmüyoruz.
Okurken zorlandım yazılarınızı.
ayrıca : çay borçu Smiley

edit: bunu sosyal yönetiminizin daha iyi olması gerektiği için bir geribildirim olarak yazdım. bizim için birilerini kızdırmak kadar ilk izlenim de önemlidir Smiley

Tabikide eleştrilere açığız Smiley biyerde eleştiri olucakki orada gelişim olsun Smiley

Teşekkürler.
pandacoin
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1000

View Profile
July 17, 2014, 08:29:46 AM

Trollü besliyorsunuz. Smiley
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 17, 2014, 08:43:00 AM

Trollü besliyorsunuz. Smiley

Trollü besliyorsunuz derken nedemek istediğinizi anlamadım.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
July 17, 2014, 10:44:51 AM

"- > Proje diğer farklı exchange platformlarına göre en iyi fiyatı sunucaktır.Misal örnek vermek gerekirse 100 $lık bir satış gerçekleştiğini düşünürsek hesabınıza gecicek ortalama miktar 150-160 $ olucaktır.Yani ortalama yarı yarıya kazanc sağlınıcak."

Bunu biraz açıklayabilir misiniz?
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 17, 2014, 10:51:22 AM

"- > Proje diğer farklı exchange platformlarına göre en iyi fiyatı sunucaktır.Misal örnek vermek gerekirse 100 $lık bir satış gerçekleştiğini düşünürsek hesabınıza gecicek ortalama miktar 150-160 $ olucaktır.Yani ortalama yarı yarıya kazanc sağlınıcak."

Merhaba.Sisteme sattığınız BTC veyahud altcoinleri yatırım sistemlerinde değerlendiriyoruz.Daha sonrasında ücret doğal olarak kabarmış oluyor.
Yani şöle düşünün kaba taslak bir hesap yapalım

1 BTC ' nin 600 $ eş olduğunu düşünelim.
600 $ Üzerinden satış işlemi gerçekleştirdiğinizde ortalama olarak hesabınıza gecicek tutar 700-730 $ arası bitutar olucaktır.
mjpo
Hero Member

Activity: 1103
Merit: 500

View Profile
July 17, 2014, 11:22:07 AM

Merhaba.Sisteme sattığınız BTC veyahud altcoinleri yatırım sistemlerinde değerlendiriyoruz.Daha sonrasında ücret doğal olarak kabarmış oluyor.

600 $ Üzerinden satış işlemi gerçekleştirdiğinizde ortalama olarak hesabınıza gecicek tutar 700-730 $ arası bitutar olucaktır.

Açıklama için teşekkürler..
chorumluum
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
July 17, 2014, 11:39:37 AM

Bu yatırımın belli bir bekleme süresi yok mu anında geçecek mi hesaba?
Altin_Kadir (OP)
Full Member

View Profile
July 17, 2014, 11:41:38 AM

Bu yatırımın belli bir bekleme süresi yok mu anında geçecek mi hesaba?

Maxinum verebileceğimiz süre 1 hafta. 1 Hafta içerisinde ödemeyi geri alabileceksiniz
goraset
Legendary
*

Activity: 2338
Merit: 1070

View Profile
July 17, 2014, 12:02:14 PM

bi nevi yeni yatırım için piyasadan fon toplamış olacaksınız
ama açıkçası tam olarak anlayamadım niye insanları piyasa üzerinde fiyat verdiğinizi sizin karınız ne olacak burdan
dadas15
Sr. Member

View Profile
July 17, 2014, 12:19:50 PM

bi nevi yeni yatırım için piyasadan fon toplamış olacaksınız
ama açıkçası tam olarak anlayamadım niye insanları piyasa üzerinde fiyat verdiğinizi sizin karınız ne olacak burdan

genelde iyi düşün iyi olsun prensibini benimseyen bir kişiyim ancak buradaki durum bana pek mantıklı gelmiyor.
%50 kar verilmesi için en az %51 kar edilmesi lazım.
1 btc yatırıp 1 hafta sonra 1,5 btc alacaksam bu 1 btc yi sistem bir haftada katlamalı ki bence günümüz reel ve sanal para piyasasında bu mümkün değil.
sadece tek açıklaması olabilir o'da sistemin bir ponzi olma olasılığıdır.
ilk girenler alır bu duyulur daha çok kişi gelir ve sonunda banka kazanır.
Pages: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: