Bitcoin Forum
June 22, 2024, 01:32:43 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Hellas Coin ΜΟΝΟ για ΛΙΓΟΥΣ...Απίστευτο και όμως ΕΛΛΗΝΙΚΟ...  (Read 9937 times)
Aristos
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
July 26, 2014, 02:55:45 PM
 #41

Γιατί κύριε Alani123, όταν κάποιοι νέοι στο mining όπως εγώ, προσπαθούν με τα λίγα ή αρκετά K~Mhs που διαθέτει ο καθένας, γίνονται έρμαιο του κάθε κυρίου, που θεωρεί αστείο να υποδαυλίζει τους άλλους για να "σπάσει πλάκα", θα πρέπει να έχει και την απάντηση του, όπου αυτός Kοκορεύεται.

Με Εκτίμηση.
District45
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
July 26, 2014, 07:03:15 PM
 #42

Καλησπέρα,
όσον αφορά την ισοτιμία του νομίσματος στα 8.5 Euro να ξεκαθαρίσω στον Κύριο dimafiora που έχει 100mhash/s δύναμη αλλα δεν έχει ιδέα από ηλεκτρονικά νομίσματα, είναι απλά ένας χρήστης και τίποτα παραπέρα.
Ότι το pool που ονομάζεται MPOS τραβάει αυτόματα την ισοτιμία βάση του litecoin, κοινός έχουμε να κάνουμε με ένα script το οποίο ΔΕΝ ΕΙΧΕ αφαιρεθεί κατά τη διάρκεια του Video από το pool.
Αντί να προσπαθείτε να βγάλετε ψηλούς από τα άχυρα κύριε μου και να κατηγορείται μια προσπάθεια Ελλήνων, οι οποίοι σας έκοψαν από το pool για να μπορέσουν να βγάλουν οι αδύναμοι χρήστες νομίσματα, θα μπορούσατε να το εκτιμήσετε,αλλά από ότι βλέπω είστε ακόμα ένας που θέλει απλά να οικονομήσει.
Τίποτα περισσότερο τίποτα λιγότερο, αυτά τα λίγα.
Ευχαριστώ πολύ.
Aristos
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
July 26, 2014, 07:34:19 PM
 #43

Και γιατί τα πάντα είναι ποσοστά ....
Πρέπει να καταλάβουμε ότι από τα 6Mhs έως τα  105Mhs που χτύπαγε κατόπιν..
και με τη δυσκολία από το 0,9 στο 25++ που έφτασε κάποια στιγμή
πρακτικά αυτό σημαίνει 2,700%++ ((Δυο Χιλιάδες Επτακόσια συν)) ΑΝΟΔΟ σε 2 ώρες.
(και οι άλλοι είναι μασόνοι?)

νομίζω πως όλοι έχουμε εικόνα πόσο έχουν τα Μhs όταν δεν είναι δικά μας
FawkesChrysis
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 0


View Profile
July 26, 2014, 09:13:24 PM
 #44

Προτεινω ο τιτλος να γινει απο  Hellas Coin ΜΟΝΟ για ΛΙΓΟΥΣ...Απίστευτο και όμως ΕΛΛΗΝΙΚΟ... σε --->  Hellas Coin ΜΟΝΟ για ΠΟΛΛΟΥΣ...Το Πρωτο ΕΛΛΗΝΙΚΟ ψηφιακο νομισμα...
Ο τυπος το τερματισε και τωρα ουτε καν που απανταει...Με πορδες (ψεματα) δεν βαφεις αυγα ....
chek2fire
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3416
Merit: 1142


Ιntergalactic Conciliator


View Profile
July 26, 2014, 10:24:19 PM
 #45

Εγώ νομίζω ότι αυτά τα θέματα πρέπει να μεταφέρονται στο altcoin subforum. Δεν έχουν θέση τα altcoin στο κυρίως bitcoin θέμα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ο mod δεν το έχει μεταφέρει ακόμα. Σε κανένα νήμα αυτού του forum δεν υπάρχουν θέματα που μιλάνε για altcoin χωρίς να μεταφερθούν. Και εδώ έτσι πρέπει να γίνετε asap. To forum είναι ξεκάθαρα bitcointalk.org και όχι altcointalk η οτιδήποτε άλλο.
Το ότι το φτιάχνουν Ελληνες, πακιναστανοί αριανοί η οτιδήποτε άλλο δεν του δίνει καμία απολύτως παραπάνω αξία από το bitcoin που όλοι εδώ σε αυτό πιστεύουμε και με αυτό ασχολούμαστε.

http://www.bitcoin-gr.org
4411 804B 0181 F444 ADBD 01D4 0664 00E4 37E7 228E
Aristos
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
July 27, 2014, 07:23:39 AM
 #46




http://www.youtube.com/watch?v=E8REgWWqPz4&feature=youtu.be&t=1m34s

....Έτσι για να ευθυμήσουμε για τουλάχιστον 10 δευτερόλεπτα κυρίες και κύριοι....


Με εκτίμηση!
FawkesChrysis
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 0


View Profile
July 28, 2014, 04:22:43 PM
 #47

Προτεινω στον Mod ..Εφωσον αποδειχθηκε πως ο dimafiora καθεται και συκοφαντει και προσβαλει ανθρωπους με ψευδεις ισχυρισμους και τελικα το τοπικ ειναι μια φουσκα ....ας κλειδωθει το τοπικ . Το αν κανει ban την ip του ειναι δικο του θεμα .
chek2fire
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3416
Merit: 1142


Ιntergalactic Conciliator


View Profile
July 28, 2014, 04:24:09 PM
 #48

Εγώ δεν λέω να κλειδωθεί αλλά να μεταφερθεί στο νήμα που πρέπει να βρισκόταν εξαρχής δλδ στα altcoin. Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο ανοίξατε θέμα στο bitcoin section για ένα altcoin νόμισμα.

http://www.bitcoin-gr.org
4411 804B 0181 F444 ADBD 01D4 0664 00E4 37E7 228E
FawkesChrysis
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 21
Merit: 0


View Profile
July 28, 2014, 05:25:02 PM
 #49

Εγώ δεν λέω να κλειδωθεί αλλά να μεταφερθεί στο νήμα που πρέπει να βρισκόταν εξαρχής δλδ στα altcoin. Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο ανοίξατε θέμα στο bitcoin section για ένα altcoin νόμισμα.
Φιλε να κλειδωθει . Ο ανθρωπος καθεται και συκοφαντει εμενα και οσα ατομα ειμαστε απο πισω . Δεν ξερω αν εσενα σου αρεσει να σε αποκαλουν μασωνο και λοποδητη φιλε μου εμενα δεν μου αρεσει .  Εδω δεν βγαινει καν να πει μια συγνωμη αφου δειξαμε ολη την πραγματικοτητα....
mitzie
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 975
Merit: 1003



View Profile
July 28, 2014, 08:25:52 PM
Last edit: July 29, 2014, 02:07:47 AM by mitzie
 #50

Εγώ δεν λέω να κλειδωθεί αλλά να μεταφερθεί στο νήμα που πρέπει να βρισκόταν εξαρχής δλδ στα altcoin. Δεν μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο ανοίξατε θέμα στο bitcoin section για ένα altcoin νόμισμα.

Στην αρχή δεν είχα πρόβλημα με altcoin discussion topics να είναι στο main board και να είναι τα ANNs στο alt board, αλλά από τότε έχουν ανοίξει περισσότερα topic. Μεταφέρω όσα alt topics υπάρχουν εδώ στο altcoin child board, και θα ήθελα πια όσα topic για αλτ, να ανοίγουν στο altcoin child board, και το βασικό board να είναι μόνο για bitcoin (αφού και το φόρουμ λέγετε bitcoin talk).

Σχετικά με αυτό το topic, όσοι διαβάζετε και το υπόλοιπο φόρουμ θα ξέρετε ότι οι moderators (και γενικότερα όλο το staff) δεν ασχολείται με scams, etc. Ούτε πρόκειται να κάνει ban ένα μέλος επειδή δεν απαντάει πια. Αν και δεν βρίσκω λόγο να το κλειδωσω, θα το κάνω επειδή το ζητάτε όλοι. (μου έχουν στείλει άτομα και PM)
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!