Bitcoin Forum
June 19, 2024, 12:45:44 AM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: BigPara - Bitcoin, artık devlet destekli oluyor  (Read 4341 times)
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 12, 2014, 01:06:07 PM

Benim yorum gümbürtüye gitmiş tahmin edilebileceği gibi. "Hayır olmamış, yanlış yapmışsınız" eleştirisini kaldıramadığımız sürece bizden bir şey olmaz...
CoinKolik
Hero Member

Activity: 736
Merit: 504

View Profile
September 12, 2014, 01:57:32 PM

Selamlar,

Haberi ben ilk kez http://www.pchocasi.com/bitcoin-artik-devlet-destekli-oluyor/ burada görmüştüm. Hatta haberin yapılış tarzının ne kadar yanlış olduğunu ve anlatım eksiklikleri olduğunu da yorumlarda belirtmiştim. Sanırım Bigpara haberi buradan aldı.

Bu haber benim önüme Google Alert sayesnde gelmişti. Sanırım Bigpara Bitcoin sayfası da haberleri google alert ile topluyor.

Yağız / CoinKolik
eergunay
Member
**

Activity: 83
Merit: 10

View Profile
September 14, 2014, 11:57:55 PM

Selamlar,

Haberi ben ilk kez http://www.pchocasi.com/bitcoin-artik-devlet-destekli-oluyor/ burada görmüştüm. Hatta haberin yapılış tarzının ne kadar yanlış olduğunu ve anlatım eksiklikleri olduğunu da yorumlarda belirtmiştim. Sanırım Bigpara haberi buradan aldı.

Bu haber benim önüme Google Alert sayesnde gelmişti. Sanırım Bigpara Bitcoin sayfası da haberleri google alert ile topluyor.

Yağız / CoinKolik

Ve Yağız Akdil günü kurtarır... Teşekkürler Süpermen  Smiley

İşte Bunlar hep Bitcoin.
ferman
Full Member

Activity: 238
Merit: 100

Sanırım BAN 11 Nisan'a uzadı...

View Profile WWW
September 15, 2014, 11:39:29 PM

ya devlet destekli sanal para kullanmak ne kadar mantıklı ki? zaten şu anki bankalarda tamamen digital para kullanıyoruz. benim maaş bankaya yatıyor. bankadan faturalarım ödeniyor. bireysel emeklilik ödeniyor. kredi kartı ekstresi ödeniyor kalan para elma hesabına Cheesy e ne bu iş anlamadım ben al sana devlet destekli sanal para Cheesy

Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: