Bitcoin Forum
May 11, 2024, 06:30:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Maaşını Sanal Para İle Alan İlk Türk  (Read 4229 times)
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
September 03, 2014, 09:27:33 AM

Haberlerin birbirinden alındığının farkındayım çünkü basın bülteni ve resim yayınladık bunun üzerine haber yapıldı, çoğunu bende duymadım desem yeridir Smiley İnternetten haberi paylaşanları burda paylaştım fakat size söylediğim 4-5 tane siteyi duymamanız cidden garip ayrıca Dünya gazetesi bence oldukça önemli olmuş Yenigün gazetesi çok önemli değil. Sonuç olarak Bitcoin ile alakalı bir haber gazeteye çıktı, dediğiniz gibi BTCTurk açıldığında gazeteye çıktı mı ya da bu kadar medyada haber oldu mu ondan bile emin değilim..

1715452244
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715452244
Reply with quote  #2

1715452244
Report to moderator
The Bitcoin network protocol was designed to be extremely flexible. It can be used to create timed transactions, escrow transactions, multi-signature transactions, etc. The current features of the client only hint at what will be possible in the future.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715452244
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715452244
Reply with quote  #2

1715452244
Report to moderator
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 03, 2014, 09:34:49 AM

Haberlerin birbirinden alındığının farkındayım çünkü basın bülteni ve resim yayınladık bunun üzerine haber yapıldı, çoğunu bende duymadım desem yeridir Smiley İnternetten haberi paylaşanları burda paylaştım fakat size söylediğim 4-5 tane siteyi duymamanız cidden garip ayrıca Dünya gazetesi bence oldukça önemli olmuş Yenigün gazetesi çok önemli değil. Sonuç olarak Bitcoin ile alakalı bir haber gazeteye çıktı, dediğiniz gibi BTCTurk açıldığında gazeteye çıktı mı ya da bu kadar medyada haber oldu mu ondan bile emin değilim..

Harcadiginiz emegin ve zamanin ceyregini youtube ve diger sosyal medyaya ayirsaniz cok kisa surede hem ulusal basinda hemde bilisim bloglarinda yer alirsiniz. seve sevede reklamlariniza tiklarim.

Bu arada dip not, kamerayi kullanabilen daha iyi bir arkadas bulun lutfen, mumkunse oto degil manuel focus kullansin ve video icinde zirt pirt foto cekmesin. Birde kamera modunu manuel yapip shutter speedi frame rate in 2 kati yapsin, daha cinematic bir cekim olur.
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 03, 2014, 09:49:50 AM

Şahsi Youtube kanalım

http://www.youtube.com/user/isikalp91

Burada bitcoin ve 3 boyutlu yazıcılar ile ilgili kendi çektiğim videoları paylaşıyorum.

@appleuzmani @BitcoinTR diğer twitter hesaplarım, elimden geldiğince şahsi olarak uğraşıyorum zaten Smiley

Edit: Kamera için dediklerinizi dikkate alacağız, teşekkürler.

Sadece tavsiye,

Bitcoin icin ayri bir kanal olusturun
Facebookta yerli ve yabanci ciddi gruplar var, videolarinizi orada paylasin ve  paylasirken hashtag kullanin.
Instagramda da video yayinlayabiliyorsunuz, gerekli hash tagleri kullanin daha fazla izleyiciye ulasin.
Twitterda haber disinda video ve resim icin daha az kisiye ulasirsiniz.
Youtube videolarinizda kayit esnasinda kullandiginiz sesi kullanmayin, videonun uzerine daha sonra yazarak hazirladiginiz metinleri okuyun.
lewentkurt
Full Member

Activity: 218
Merit: 100

View Profile WWW
September 03, 2014, 10:58:15 AM

Alp'i yakında Bitcoin'in Türkiye'deki yüzü olarak ortaya çıkarabiliriz:) biz elimizden geldiğince Bitcoin ve kriptoları tanıtma ve yaygınlaştırma çabalarına devam ediyoruz ve edeceğiz. Bunu bitcoin'e inandığımız için yapıyoruz, Alp'in yaptıkları ortada ve bu tür haberler çok önemli, kendisine sisteme yaptığı katkılarından dolayı hem kendi adıma hemde coin-turk olarak teşekkür ediyorum.
techman (OP)
Legendary
*

Activity: 1020
Merit: 1027

View Profile
September 03, 2014, 11:16:31 AM

Alp'i yakında Bitcoin'in Türkiye'deki yüzü olarak ortaya çıkarabiliriz:) biz elimizden geldiğince Bitcoin ve kriptoları tanıtma ve yaygınlaştırma çabalarına devam ediyoruz ve edeceğiz. Bunu bitcoin'e inandığımız için yapıyoruz, Alp'in yaptıkları ortada ve bu tür haberler çok önemli, kendisine sisteme yaptığı katkılarından dolayı hem kendi adıma hemde coin-turk olarak teşekkür ediyorum.

Yorumunuz için teşekkür ederim Levent Bey Smiley

dadas15
Sr. Member

Activity: 558
Merit: 251

View Profile
September 10, 2014, 06:58:59 PM

umarım yakın zamanda bu şekilde maaş alanlar çoğalır ve btc daha çok yer edinir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: