Bitcoin Forum
May 10, 2024, 07:27:04 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they strongly believe that the creator of this topic is a scammer. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Knc Miner Neptune 3+ Ths 2. Parti  (Read 4902 times)
xsentus (OP)
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 05, 2014, 06:31:49 AM

Satici arkadas neden zoruna gidiyor? 90mhs scrypt satan bir satici vardi 12bin 11bin lerden 5500 dustu alicisi yok su anda. Simdi o scrypt bu sha-256 dedigini duyar gibiyim. Ama birsey degismiyor durum yine ayni.

Sana mantikli aciklama yapmislar polemik demissin. Istersen sen zamaninda 10bin dolar degil 100bin dolardan siparis vermis ol.

Kimse parasini donanima yatirip 9 ay bekleyecek kadar saf degil. Yeter artik birakin su isleri.

Madde madde gunluk fiyattan aciklamislar 27 btc alip kenara koyulabiliyor diye. BTC fiyati dussede ciksada her zaman btc almak pesin para ile miner alip 9 ay sonra elimize gececek btc leri beklemekten cok daha mantikli (degisime ugrayacak zorluk seviyesini hic saymiyorum o sure cok rahat 1 seneyi bile gecer.)

Kayip ve zararda olman uzucu fakat zararini/yanlis hesabini hincini uzuntunu ne dersen de insanlarin uzerinden cikarabilecegini sana ne dusunduruyor? Eminim baslik acarken kendin dahi inanmiyorsun ama Nasrettin Hoca'nin yogurt hikayesi gibi ya tutarsa diyip yaziyorsun birseyler. Fiyat 13bin$ degil 10bin hatta 8bin olsa bile satamayacagina bahse varim.

Daha once yazdiklarim forumda duruyor. Yanilmadigim ortada. Bu sebeple benim disimda yorum yazanlarin yorumlari hic zoruna gitmesin. Kimse saf degil burada. Herkes ama her kullanici en az senin kadar en az benim kadar en az! akilli ve hesap kitap biliyor.

Herseye ragmen kaybin gercekten uzucu. Umarim kisa surede zararlarini insanlara pahali fiyattan birseyler satmaya calismadan karsilayabilirsin.

Oscar kendini cain mi sanıyorsun.. Ben öyle yazdım bakın gördünüz mü ben bilirim falan diye ? Aylardır doğruyu ben yazıyorum diye. Bunları bu başlıkta yazmak sana ne kazandırıyor? Polemik olan konu aldığım fiyatları sanki manipule edip söylemem gibidir(Yalancı yerine konmamdır).. Satış konusunu zarar ettin kar ettin diye niye egolarınızın paylaşımı haline getirdiniz anlamış değilim. Burayı bunları yazanların hepsi zararda sanırım kendini burada yazarak akıllı sanarak rahatlıyorlar. bu fiyatlar çıkar çıkmaz zarar ettin kar ettin..
Gidip bunu yazsanıza public bir ortam göreyim sizi. Yaptığınız ayıptan başka hiçbirşey değil.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
1715326024
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715326024
Reply with quote  #2

1715326024
Report to moderator
1715326024
Hero Member
*

Ignore
1715326024
Reply with quote  #2

1715326024
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715326024
Hero Member
*

Ignore
1715326024
Reply with quote  #2

1715326024
Report to moderator
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 05, 2014, 06:35:12 AM

Bu fiyattan satmak imkansız, yapacak bir şey yok. Makine elinize geçtiği andan itibaren hiç kapatmamak üzere çalıştırmanızı öneririm. Elinizdeki Bitcoinleri sıradaki yükselişe kadar tutarsanız zararınızın bir bölümünü karşılayacaktır.

Yorumun için teşekkürler fakat ürün satılır mı satılmazmızında değilim. Satış konusundada ürün elime geçtikten sonra satmayı düşünmüyorum(kutusunu açtıktan sonra).. Yukarıda resmen yatırım tavsiyesi gibi yazmışsın. Yükseleceğini nereden biliyorsun belki 10 $'a düşecek ? Üretmeye başlar başlamaz elimdeki BTC'leri satmam belki karlı bundan nasıl eminsin ki ? Bu kadar net yazabiliyorsunuz ?

DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
September 05, 2014, 06:49:38 AM

Yukselicek cunku
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
September 05, 2014, 06:52:32 AM
Last edit: September 05, 2014, 10:16:24 AM by MorpheWQ

Bu fiyattan satmak imkansız, yapacak bir şey yok. Makine elinize geçtiği andan itibaren hiç kapatmamak üzere çalıştırmanızı öneririm. Elinizdeki Bitcoinleri sıradaki yükselişe kadar tutarsanız zararınızın bir bölümünü karşılayacaktır.

Yorumun için teşekkürler fakat ürün satılır mı satılmazmızında değilim. Satış konusundada ürün elime geçtikten sonra satmayı düşünmüyorum(kutusunu açtıktan sonra).. Yukarıda resmen yatırım tavsiyesi gibi yazmışsın. Yükseleceğini nereden biliyorsun belki 10 $'a düşecek ? Üretmeye başlar başlamaz elimdeki BTC'leri satmam belki karlı bundan nasıl eminsin ki ? Bu kadar net yazabiliyorsunuz ?

Kimse herhangi bir şeyden emin değil. İnsanlar burada tecrübelerini aktarıyorlar. 10 dolara da düşebilir, 100 bin dolara da çıkabilir. Eğer bunlardan herhangi birinin olacağının garantisi olsa piyasa böyle olabilir miydi? KNC size 300 dolar maliyetli makineyi 6000 dolara satabilir miydi? Siz 6000 dolarlık makine için 13500 dolar isteyebilir miydiniz?

Sizin sattığınız bu makinenin fiyatı bana göre çok ucuz. Keza benim BTC için güncel kurum 1000 dolar, gelecekteki beklentim 1 milyon dolar. Bu makineyi alırsam her durumda karlıyım ben. Ama öte taraftan arkadaşların söylediği şey ise şu, bak bu makineyi almak yerine o makineden beklentin olan, atıyorum 10 BTC yi 4850 dolara alabiliyorsun, hem de şu anda. Neden 3 kat fazla ödeyesin, neden o makineyi işletmekle uğraşasın, neden üstüne de elektrik parası ödeyesin?

İşte bu bir tecrübe paylaşımı. Yatırım tavsiyesi değil. Mantıklı gelmiyor mu?

Mining yerine satın alma yöntemini tercih ettiğinizde üstünüzde taşıdığınız tek risk BTC'nin değeri oluyor. Mining yaptığınızda ise üzerinize aldığınız risk miktarı ve çeşidi artıyor.

Bence yorumları iyi niyetli olarak düşünmekte fayda var. Emin olun buradaki herhangi bir alıcı bu yorumları okuyarak bu ürünü almaktan vazgeçmez. Bu forumun takipçi kitlesini bildiğim için söylüyorum bunları. Herkes kendi hesabını yapabilecek kadar yeterliliğe sahip burada. Ebay ile karıştırmamak gerekli burayı.

Burada bu makineyi satabileceğiniz tek bir fiyat var. O da 30-60 gün arası maliyeti çıkabilecek olan fiyat.

Tüm bunların ötesinde yazdıklarınızdan anlayabildiğim kadarıyla siz tüm bunları görebilecek ve düşünebiliecek durumdasınız. Öngöremediğiniz tek bir şey olmuş. O da bu minerı Türkiye'de çalıştırma heyecanıyla yaptığınız hesabı geleceğe düşünerek yapmamış olmanız. İşte heyecan ve hırs da böyle bir şey malesef. Ve inanın bu çok da doğal.

Şu andaki tavrınız da çok doğal. Bunu anlayışla karşılamak gerekli. Ama sizin de kendi durumunuzu kabullenmeniz gerekli.

Aynı hesabı ben de yaptım. Hatta sipariş aşamasına kadar geldim. Satın alacağım firma Amerika'da kuzenimin komşusuydu. 20-30 arası sipariş için hazırlık yaptım ve firmadan şunu istedim. Bana makineleri yarın teslim eder ve çalışır hale getirirsen alım yapacağım. Her ay da kapasiteyi %50 arttıracağım. Ama tek şartım hemen teslim.

Yapmadılar tabi. Ben de bugün yaşayabileceğim durumu düşünerek vazgeçtim. Oysa ki kağıt üzerindeki rakamlar çok cazipti. Aynı sizin siparişi verirken yaptığınız hesaplar gibiydi.
oscarftw
Sr. Member

Activity: 573
Merit: 250

View Profile
September 05, 2014, 10:17:39 AM

Arkadasim ne egosu ne kahini? Neyden bahsediyorsun? Ben daha once scrypt satmaya calisan arkadasin da ayni sey basina geldi satamadi diye belirttim 3 ay once yazinca insanlar guldu ama soyledigime geldiler. Simdi sana da aynisini yazdim ki direkt tepki vermeden once bi bak rastgele mi yaziyorum yoksa gercekten soylediklerimi arastirip inceleyerek mi?

Ikinci olarak sana hakaret etmedim. Hakaret buysa ayni hakareti kendime de ettim. En az bizim kadar akillilar dedim.  Alindigin kisim nedir?

Siparis verdigin zaman ki fiyat kimseyi ilgilendirmez herkes guncel piyasa kosullari ve fiyat cizelgelerine bakar alim yaparken. Bu durumda senin istedigin fiyat %100 den bile fazla. Hala soyledigimin arkasindayim. Zarar etmis olman bu gercegi degistirmiyor. Hic saldirganlasmana gerek yok. Sen eger burda %100 den fazla fiyat koyarsan insanlarda gelir yorum yapar. Bu is bu kadar basit.

Ayrica public ortamla ne demek istedigini tam olarak anlamadim. Burada forum kimliklerimizin arkasina siginarak olur olmaz seyler yazdigimizi mi? Dusunuyorsun?
xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 05, 2014, 05:58:42 PM

Kimse herhangi bir şeyden emin değil. İnsanlar burada tecrübelerini aktarıyorlar. 10 dolara da düşebilir, 100 bin dolara da çıkabilir. Eğer bunlardan herhangi birinin olacağının garantisi olsa piyasa böyle olabilir miydi? KNC size 300 dolar maliyetli makineyi 6000 dolara satabilir miydi? Siz 6000 dolarlık makine için 13500 dolar isteyebilir miydiniz?

Sizin sattığınız bu makinenin fiyatı bana göre çok ucuz. Keza benim BTC için güncel kurum 1000 dolar, gelecekteki beklentim 1 milyon dolar. Bu makineyi alırsam her durumda karlıyım ben. Ama öte taraftan arkadaşların söylediği şey ise şu, bak bu makineyi almak yerine o makineden beklentin olan, atıyorum 10 BTC yi 4850 dolara alabiliyorsun, hem de şu anda. Neden 3 kat fazla ödeyesin, neden o makineyi işletmekle uğraşasın, neden üstüne de elektrik parası ödeyesin?

İşte bu bir tecrübe paylaşımı. Yatırım tavsiyesi değil. Mantıklı gelmiyor mu?

Mining yerine satın alma yöntemini tercih ettiğinizde üstünüzde taşıdığınız tek risk BTC'nin değeri oluyor. Mining yaptığınızda ise üzerinize aldığınız risk miktarı ve çeşidi artıyor.

Bence yorumları iyi niyetli olarak düşünmekte fayda var. Emin olun buradaki herhangi bir alıcı bu yorumları okuyarak bu ürünü almaktan vazgeçmez. Bu forumun takipçi kitlesini bildiğim için söylüyorum bunları. Herkes kendi hesabını yapabilecek kadar yeterliliğe sahip burada. Ebay ile karıştırmamak gerekli burayı.

Burada bu makineyi satabileceğiniz tek bir fiyat var. O da 30-60 gün arası maliyeti çıkabilecek olan fiyat.

Tüm bunların ötesinde yazdıklarınızdan anlayabildiğim kadarıyla siz tüm bunları görebilecek ve düşünebiliecek durumdasınız. Öngöremediğiniz tek bir şey olmuş. O da bu minerı Türkiye'de çalıştırma heyecanıyla yaptığınız hesabı geleceğe düşünerek yapmamış olmanız. İşte heyecan ve hırs da böyle bir şey malesef. Ve inanın bu çok da doğal.

Şu andaki tavrınız da çok doğal. Bunu anlayışla karşılamak gerekli. Ama sizin de kendi durumunuzu kabullenmeniz gerekli.

Aynı hesabı ben de yaptım. Hatta sipariş aşamasına kadar geldim. Satın alacağım firma Amerika'da kuzenimin komşusuydu. 20-30 arası sipariş için hazırlık yaptım ve firmadan şunu istedim. Bana makineleri yarın teslim eder ve çalışır hale getirirsen alım yapacağım. Her ay da kapasiteyi %50 arttıracağım. Ama tek şartım hemen teslim.

Yapmadılar tabi. Ben de bugün yaşayabileceğim durumu düşünerek vazgeçtim. Oysa ki kağıt üzerindeki rakamlar çok cazipti. Aynı sizin siparişi verirken yaptığınız hesaplar gibiydi.

Morphe bir gazete köşe yazarı mısın ? Yoksa senarist ? Yukarıda benim adıma bir düşünce atıp o düşünce üzerinde yukarı aşağıya yazmışsın. Tebrikler.

xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 05, 2014, 06:03:00 PM

Arkadasim ne egosu ne kahini? Neyden bahsediyorsun? Ben daha once scrypt satmaya calisan arkadasin da ayni sey basina geldi satamadi diye belirttim 3 ay once yazinca insanlar guldu ama soyledigime geldiler. Simdi sana da aynisini yazdim ki direkt tepki vermeden once bi bak rastgele mi yaziyorum yoksa gercekten soylediklerimi arastirip inceleyerek mi?

Ikinci olarak sana hakaret etmedim. Hakaret buysa ayni hakareti kendime de ettim. En az bizim kadar akillilar dedim.  Alindigin kisim nedir?

Siparis verdigin zaman ki fiyat kimseyi ilgilendirmez herkes guncel piyasa kosullari ve fiyat cizelgelerine bakar alim yaparken. Bu durumda senin istedigin fiyat %100 den bile fazla. Hala soyledigimin arkasindayim. Zarar etmis olman bu gercegi degistirmiyor. Hic saldirganlasmana gerek yok. Sen eger burda %100 den fazla fiyat koyarsan insanlarda gelir yorum yapar. Bu is bu kadar basit.

Ayrica public ortamla ne demek istedigini tam olarak anlamadim. Burada forum kimliklerimizin arkasina siginarak olur olmaz seyler yazdigimizi mi? Dusunuyorsun?

Zarar ettiğimi nasıl bu kadar net yazıyorsunuz hala anlamış değilim. Neyse yorumlarınıza açığım. aşağıya yine 2-3 aylık matematik hesabı yazmayın lütfen(zarar ettin gör diye).
Public ortamda demek istediğim, dışarıda bir dükkanda bu satışı yapıyor olsaydım. Dükkanın önünde bunları bu konuşacaktın ? yoksa böyle mi yapıyorsun insanların dükkanı önünde tellallık mı yapıyorsun? Bir şeyden dilin yandıysa onu bağırma noktan burası olmamalı. Ucuz pahalı herkezin kendi hesapları var.

FromSmyrna
Full Member

Activity: 275
Merit: 100

View Profile
September 05, 2014, 06:08:14 PM

Hayırlı satışlar Knc Miner Neptune 3Th/s için teklifim 5000 TL ...

Sizin istediğiniz rakamdan baya uzak ama ben teklifte bulunayım belki değerlendirmek istersiniz...

oscarftw
Sr. Member

View Profile
September 05, 2014, 06:16:33 PM

Zarar ettiğimi nasıl bu kadar net yazıyorsunuz hala anlamış değilim. Neyse yorumlarınıza açığım. aşağıya yine 2-3 aylık matematik hesabı yazmayın lütfen(zarar ettin gör diye).
Public ortamda demek istediğim, dışarıda bir dükkanda bu satışı yapıyor olsaydım. Dükkanın önünde bunları bu konuşacaktın ? yoksa böyle mi yapıyorsun insanların dükkanı önünde tellallık mı yapıyorsun? Bir şeyden dilin yandıysa onu bağırma noktan burası olmamalı. Ucuz pahalı herkezin kendi hesapları var.

Problem zaten burada basliyor. Dukkanda satilacak bir urun olmadigi icin burada herkes ozgurce istedigini yazabiliyor. Size hakaret ediliyorsa ya da iftira atiliyorsa sikayet edersiniz kural disi hareketlerde gorevli moderator islem yapar.

Ayrica ben zarar ettiginizi savumuyorum ki. Eger BTC yarin %100 artarsa yine direkt olarak miner degil BTC alan kisi daha fazla kar etmis olacak %300 duserse yine sonuc degismeyecek. Eger urunuzuzu gercekten satmak istiyorsaniz alicilar icin cazip bir hale sokmaniz gerekiyor. Sokmazsiniz o sizin bileceginiz is o zaman da gelip herkes fiyat hakkinda istedigi yorumu yapar buna acik ve hazir olmaniz gerekiyor. Kimse size bedava urun satin demiyor zaten sadece sizin istediginiz fiyata su su su yapilirsa kisa ve uzun vadede daha karli olur diye yaziyorlar. Kimse benim elimde ayni urunden var ben 12900$a veriyorum diye birsey yazmamis.

Anlatmaya calistigim sey bu buradaki yatirimcilar en az bizim kadar kafasi calisan arastiran okuyan nedir ne degildir bilen insanlar.
oscarftw
Sr. Member

View Profile
September 05, 2014, 06:17:36 PM

Belirtmekte fayda goruyorum kesinlikle miner almayi dusunmuyorum. Elimde hali hazirda ya da siparis ettigim bir miner yok satis yapmayi dusunmuyorum. Mining yapmiyorum. Tesekkurler.
pitkoyin
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
September 05, 2014, 06:43:57 PM

Hayırlı satışlar Knc Miner Neptune 3Th/s için teklifim 5000 TL ...

Sizin istediğiniz rakamdan baya uzak ama ben teklifte bulunayım belki değerlendirmek istersiniz...

Arkadaşım fiyat yüksek dediysek öldür de sat demedik. Nasil satarken mantıklı fiyatlar bekliyorsak alırken de biraz mantıklı olalım.

Bu ürünün BEDAVA fiyatı 6000$dır..
oscarftw
Sr. Member

View Profile
September 05, 2014, 11:42:48 PM

free market baby  Grin

teklifim 5001 tl.

Umarım sen de aynı duruma dusersin de birileri de gelip sana "free market baby" ceker. Akliniz sira cok egleniyorsunuz degil mi?
batido
Newbie
*

Activity: 53
Merit: 0

View Profile
September 06, 2014, 12:04:47 AM

Satış fiyatı verirkende alış fiyatı verirkende mantıklı ve makul olmakta fayda var sonuçta burda insanların "Karşı tarafı gıcık edeyim" "Dur biraz dalga geçeyim" mantığında olmadığını düşünüyorum arkadaş alış maliyetlerini yazmış haklı olarak ürün daha sıfır bir ürün olduğu için bugun almaya kalkılsa 6000 dolara alınabiliyor kargo masrafları ve gümrük masraflarının sabit olduğunu var sayarsak alınan ürün kaç gün sonra elinize geçeçek bu esnada kazı yapamayacaksınız gibi seyleride göz önüne alarak bir fiyat teklif edilmesi cok daha mantıklı ve makul olacaktır

xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 06, 2014, 02:19:35 AM

Satış fiyatı verirkende alış fiyatı verirkende mantıklı ve makul olmakta fayda var sonuçta burda insanların "Karşı tarafı gıcık edeyim" "Dur biraz dalga geçeyim" mantığında olmadığını düşünüyorum arkadaş alış maliyetlerini yazmış haklı olarak ürün daha sıfır bir ürün olduğu için bugun almaya kalkılsa 6000 dolara alınabiliyor kargo masrafları ve gümrük masraflarının sabit olduğunu var sayarsak alınan ürün kaç gün sonra elinize geçeçek bu esnada kazı yapamayacaksınız gibi seyleride göz önüne alarak bir fiyat teklif edilmesi cok daha mantıklı ve makul olacaktır

6.000 $ alacağın ürün yarın elinde olmayacak Smiley

xsentus (OP)
Legendary
*

📌 peerguess.com 📌

View Profile
September 06, 2014, 02:34:21 AM

Problem zaten burada basliyor. Dukkanda satilacak bir urun olmadigi icin burada herkes ozgurce istedigini yazabiliyor. Size hakaret ediliyorsa ya da iftira atiliyorsa sikayet edersiniz kural disi hareketlerde gorevli moderator islem yapar.

Ayrica ben zarar ettiginizi savumuyorum ki. Eger BTC yarin %100 artarsa yine direkt olarak miner degil BTC alan kisi daha fazla kar etmis olacak %300 duserse yine sonuc degismeyecek. Eger urunuzuzu gercekten satmak istiyorsaniz alicilar icin cazip bir hale sokmaniz gerekiyor. Sokmazsiniz o sizin bileceginiz is o zaman da gelip herkes fiyat hakkinda istedigi yorumu yapar buna acik ve hazir olmaniz gerekiyor. Kimse size bedava urun satin demiyor zaten sadece sizin istediginiz fiyata su su su yapilirsa kisa ve uzun vadede daha karli olur diye yaziyorlar. Kimse benim elimde ayni urunden var ben 12900$a veriyorum diye birsey yazmamis.

Anlatmaya calistigim sey bu buradaki yatirimcilar en az bizim kadar kafasi calisan arastiran okuyan nedir ne degildir bilen insanlar.

Oscar ben pazar alanına biraz vakit ayırıp bu akşam baktım.. Pazar alanı şu hale gelmiş, bir hızla girip zarar ettiğini düşünüpte ucuzculara ürünlerini kaptıran insanlarla dolu.. Dilim yandı diyip kurtulmaya çalışırlarken burada fiyatların nasıl kırıldığını diğer birçok topic'te gördüm. Burada aslında alanda satanda bir şekilde razı ama her zaman kazanan manipulasyon..

Kar zarar hesaplarınıza gelince şunu mutlaka bilmeniz gerekir.. Bugün 1 TL'den 1000 $ alın.. Yarın 1.5 TL olsun bu kar ettiğiniz anlamına asla gelmez. Yada bugün 1 TL'den 1000 $ alın yarın 0.5 TL'ye düşsün buda zarar ettiğin anlamına gelmez.. Aldığın malı, emtia'yı yada herneyse elinde tuttuğun sürece karıda yoktur zararıda yoktur. Ne zaman çıkarsın o zaman hesaplama yapmalısın.. Sizin mantıkınız senede 1.000 tl ganyan kuponu yapıp  bir gün 2 tl'lik kupona 500 TL çıkıp sevinme gibi bir mantıktır..

Tarla alırsın 1.000 TL'den değeri olur 10.000 TL kar ettim dersin hesap yaparsın 9.000 TL.. aslında onu satıp elinde nakte geçene kadar yine kar yoktur. Ne zaman satar eline paranı alırsın o zaman bunu net olarak söyleyebilirsin, çünkü tarlanı sattığın kişi seni dolandırabilir buda elinde hiç para yok demektir. 1.000 TL zararın oldu demektir. Tarlan 10.000 etse ne fayda..

Benim alış satış fiyatlarıma yorum yapıyorsunuz.. Şu anki piyasa ucuz olabilir fakat ürettim, 2 yıl tuttum sonra nakte geçtim belki kar yazar belkide zarar.. Bunuda kimse net söylemeyez. O yüzden bu kar zarar işlerini bırakın lütfen.. Bana tecrübeliyiz biz sen zarar ettin biliyoruz gibi cümleler yazmanız gerçekten mantıksız. Alacak kişi, bu nakti burada tutabileceği süre ve bu süre zarfındaki btc'nin hareketi çok önemlidir.. Bir malın fiyatın düşerkende kar eden olur, çıkarkende zarar eden olur.

lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
September 06, 2014, 07:29:12 AM

Dün cumaydı, ürün eline geçti, ürünü açtın ve toplamaya başladın, söylediğin gibi açtıktan sonra da satmayacaksın zaten, hayırlısı olsun bol kazançlar.
oscarftw
Sr. Member

View Profile
September 06, 2014, 07:47:29 AM

@xsentus

Farklı frekanslardan bahsediyoruz. Forumun 2. el konusunda soylediklerinde ayrica haklisin. Iyi satislar.
Professor James Moriarty
aka TheTortoise
Sr. Member

Activity: 434

View Profile
September 06, 2014, 11:58:30 AM

Ya isteyen istediği fiyattan satış yapar ona hadi karışmıyorum ama hiç bir zaman break even olamayacak kendini çıkartamayacak bir fiyattan ürünü satmaya kalkıp sonra fiyatı çok pahalı bulanlara laf etmekte harbiden terbiyesizlik olmuş. Burda kimse fiyat öldürmeye çalışmıyor , aletin şuan ederi belli ne kazdığı belli ne kadar çıkardığı belli , 13500$ edebilir sana gelişi ama şuan bu aletten 13500$ çıkarmaya imkan yok ondan eminiz , he fiyat artar bitcoin için diyorsan o zaman aleti niye aliim bitcoin alırım diyoruz ona da ayrı laf.

Yukarıda eal kocaman paylaşmış , sen çok yüksek fiyat çekersen milletle dalga geçer gibi , insanlarda buraya gelir sana cevabını böyle güzel verir. Resmen ayıp şu yapılan adam 3th makinaya 13500$ fiyat biçmiş utanmadan bi de pahalı diyenlere laf ediyor.
oscarftw
Sr. Member

View Profile
September 06, 2014, 12:12:58 PM

Ya isteyen istediği fiyattan satış yapar ona hadi karışmıyorum ama hiç bir zaman break even olamayacak kendini çıkartamayacak bir fiyattan ürünü satmaya kalkıp sonra fiyatı çok pahalı bulanlara laf etmekte harbiden terbiyesizlik olmuş. Burda kimse fiyat öldürmeye çalışmıyor , aletin şuan ederi belli ne kazdığı belli ne kadar çıkardığı belli , 13500$ edebilir sana gelişi ama şuan bu aletten 13500$ çıkarmaya imkan yok ondan eminiz , he fiyat artar bitcoin için diyorsan o zaman aleti niye aliim bitcoin alırım diyoruz ona da ayrı laf.

Yukarıda eal kocaman paylaşmış , sen çok yüksek fiyat çekersen milletle dalga geçer gibi , insanlarda buraya gelir sana cevabını böyle güzel verir. Resmen ayıp şu yapılan adam 3th makinaya 13500$ fiyat biçmiş utanmadan bi de pahalı diyenlere laf ediyor.

Sadece pahali desem iyi en az 10/15dk imi ayirip detayli aciklama yaptim fakat nafile. Demek ki bazi uslup bazi insanlarda ise yaramiyor. Free Market Baby yazan kullanici gibi olmak lazim belkide.
lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
September 06, 2014, 12:40:05 PM

Sadece pahali desem iyi en az 10/15dk imi ayirip detayli aciklama yaptim fakat nafile. Demek ki bazi uslup bazi insanlarda ise yaramiyor. Free Market Baby yazan kullanici gibi olmak lazim belkide.
6 Th/s lar beşbin küsur dolardan satıldı eylül 20 teslim.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: