Bitcoin Forum
May 27, 2024, 09:11:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: Cointellect.com Bulut Madencilik . Ödemeler Euro ve DogeCoin  (Read 24825 times)
FromSmyrna (OP)
Full Member

Activity: 275
Merit: 100

View Profile
November 06, 2014, 09:04:16 PM

cointellect.com için 2 aydır olumsuz çok şey söylendi ama kazandırmaya devam ediyor ... darısı yeni giren ve girmeyi düşünen arkadaşlarımızın başına...

yinede cointellect.com büyük bir risktir. Eğer risk alabilirim derseniz sisteme katılın. Hibe edebileceğiniz bir paranız yoksa katılmayın.

Camel1913
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
November 10, 2014, 01:02:14 PM

hepinize bol kazançlar. bitcoin ile yeni tanışıyorum. hiç bilgim yok. bahsedilen tabileri bilmiyorum. yıllardır ptc ile uğraşıyorum. bu siteyi buldum. site ödeme yapıyormu. yani 14.95 lik paketten alsam işe yararmı. büyük kazançlarda gözüm yok. damlasın yeter. birde doge nedir. o yükseliyo. sanıyorum oda para birimi. onu da çekebilirmuyuz. bide miner programı evdeki pcde 0.2185 bağlantı 0.008 işyerindeki bilgisayarımda açınca 0.1791 0.002 ve 0.003 oluyor. bu nedir.

yardımlarınız için şimdiden sonsuz teşekkürler.

Ödeme konusunda endişeniz olmasın hocam şu anda ben de dahil olmak üzere bir çok üye düzenli olarak ödeme alıyor. Bunlardan örnekleri şuradan bulabilirsin:

http://cointellectturkiye.com/forum-cointellect-odeme-kanitlari
asuspc
Sr. Member

Activity: 328
Merit: 250

View Profile
November 11, 2014, 08:45:43 AM

dogecoin ödemesi kaç günde geliyor hesaba veya anındamı yapılıyor?
zerog26
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
November 11, 2014, 09:05:47 AM

bende 100 euro riske girip bu sisteme dahil oldu daha odeme almadim... kendi izlenimlerimi anlatayim.. oncelikle para hergun artiyor cekme durumuna daaha girmedim.. ote yandan kendi sitesinde verdigi prograami is yerinde 4 bilgisaya kurup calistirdigimda gunde 1 euro kazanacagimi  sistem gosteriyor tabi bu dort makina hic kapanmadan bu islemi yapacak calistigim yerde cok fazla makina var Cheesy aklimdan gecmio degil hepsine kurayim zaten 7/24 calisiyorlar elektrik fatura derdide yok Cheesy seytan kanima girmio degil.... ... sistemin garantisi yok oda ayri bi konu ama
canary
Full Member

Activity: 210

View Profile
November 11, 2014, 08:13:27 PM

dogecoin ödemesi kaç günde geliyor hesaba veya anındamı yapılıyor?

Yarım saatte hesapta oluyor, yalnız son dönemde gecikme yaşayan arkadaşlar olmuş biraz uzamış olabilir süre.
canary
Full Member

View Profile
November 13, 2014, 04:42:38 PM

Dear Miners,

We are excited to announce that we are now offering instant Bitcoin payouts. The service has been made possible in collaboration with Cryptopay -- a digital payment solution provider. To withdraw via Bitcoin, simply visit your "Collect" page and select the Cryptopay tab. A one-time registration will be required.

To help celebrate, we will be hosting a one million Dogecoin lottery whereby the first 1,000 people to withdraw using Cryptopay will automatically be entered into a drawing for one million Dogecoin. A lucky shibe will randomly be selected once we have reached 1,000 withdrawals.

In light of this, we have also decided to cancel PayPal withdrawal requests which were for small amounts. We encourage you all to enjoy the benefits of Bitcoin and take advantage of this new feature. Users who still prefer to receive their payouts via PayPal can simply make another withdrawal request. Our support team will mark the request as high priority and have it processed shortly.

Feel free to contact support if you have any additional questions or concerns

Sincerely,

CoIntellect Staff

Cointellect Cryptopay üzerinden Bitcoin'le ödemelerini alan ilk 1000 kişiye bir çekiliş yapacağını ve kazanana da 1.000.000 Dogecoin (0.58 BTC=560 TL) vereceğini duyurmuş.

Ayrıca Paypal'la yapılan küçük miktar ödemelerin iptal edildiğini; bunun yerineyse Bitcoin'le ödeme almanın, böylece Bitcoin dünyasına adım atarak faydalarının keyfini çıkarmanın teşvik edildiğini belirtmişler. Hala Paypal ile ödeme seçeneğini tercih eden üyeler, başka bir para çekme isteği yapabilirler. Cointellect Destek Ekibi bu para çekme isteğini yüksek öncelikli değerlendirip, bir an önce işleme alacaktır denilmiş yazının sonunda da.

Son günlerde para çekmede sorun yaşanların bilgisine...
FromSmyrna (OP)
Full Member

Activity: 275

View Profile
November 13, 2014, 08:29:16 PM

Darısı Bütün Yatırım Yapan Arkadaşların Başına...

asuspc
Sr. Member

Activity: 328
Merit: 250

View Profile
November 13, 2014, 11:26:53 PM

darısı başımıza Smiley
canary
Full Member

View Profile
November 15, 2014, 12:53:17 AM

Az önce tecrübe ettiklerimden bazılarını paylaşmak isterim Cointellect'ten ödeme alan arkadaşlarla...

1) Cointellect Cryptopay ile direkt Bitcoin ödemesi yapmıyor, çektiğiniz parayı aynen Cryptopay hesabına geçiriyor ve yaklaşık 20 Euro daha pahalı Bitcoin alabiliyorsunuz Cryptopay hesabınızla tam bir saçmalık...

Tam da şu anki fiyatlardan gerçek bir örnek veriyorum; Kraken'de 1 BTC=323.26 Euro iken Cryptopay'de 1 BTC=342.74 Euro. Yuh arkadaş böyle bir fark da olmaz, tam bir soygunculuk!

Ben tamamen denemek için Cryptopay hesabı açmıştım, daha da buradan ödeme almayı düşünmüyorum. Dogecoin olarak ödemeleri almaya devam, en azından Dogecoin olarak gelen ödemeyi vakit kaybetmeden çevirirseniz para kaybetmiyorsunuz...
patara66
Full Member

Activity: 211

internet kazançlarının adresi

View Profile WWW
November 15, 2014, 06:34:54 AM

Dün çektiğim 41  euroyu cryptopay üzerinden aldım.Tl. ye çevirirken; kazancım euro kuruna göre 5 tl. daha azdı.Bence kabul edilebilir bir maliyet.Herkesin fikri ayrı olabilir.Elbette.

canary
Full Member

View Profile
November 15, 2014, 10:32:26 AM

Dün çektiğim 41  euroyu cryptopay üzerinden aldım.Tl. ye çevirirken; kazancım euro kuruna göre 5 tl. daha azdı.Bence kabul edilebilir bir maliyet.Herkesin fikri ayrı olabilir.Elbette.

41 Euro'da 5 TL zarar etmişsiniz ki benim hesabıma göre 6.65 TL yapıyor. 1000 Euro kazanacağınız bir pakette 162,19 TL yani 58,34 Euro Cryptopay'e havadan veriyor olacaksınız. Ne de olsa havadan gelen para diye düşünüldüğünde tabiki kabul edilebilir bir maliyet; ama ben şahsen aradaki makasın çok açık olduğunu düşünüyorum, normal marketin 19-20 Euro üstünde bir fiyattan Bitcoin satılmamalı insanlara. Ekşisözlük'ten gelen insanların çoğu Bitcoin'in gerçek değerinin ne kadar olduğunu bilmeden oradan almaya devam edecek, işin bana göre üzücü yanı da o...
hgunduzalp
Newbie
*

Activity: 5

View Profile
November 20, 2014, 12:35:47 AM

1-2 haftadır takip ediyorum şimdiye alsam 14 günü sorunsuz geçirmiş olacaktım bir türlü risk alamıyorum.....

sizi takip ediyorum
Lebraam
Sr. Member

Activity: 655
Merit: 258

View Profile
November 20, 2014, 08:59:09 PM

1-2 haftadır takip ediyorum şimdiye alsam 14 günü sorunsuz geçirmiş olacaktım bir türlü risk alamıyorum.....

sizi takip ediyorum

Aynı durumdaydık, bekle bekle nereye kadar dedik girdik. Artık uyandığımda bir bakıyorum cointellect yerinde duruyor mu diye Smiley
canary
Full Member

View Profile
November 20, 2014, 11:17:15 PM

Ben de şahsen şu fotoğraflara bakmayı yeğliyorum Smiley

hgunduzalp
Newbie
*

View Profile
November 20, 2014, 11:34:36 PM

sizi takip ediyorum

Aynı durumdaydık, bekle bekle nereye kadar dedik girdik. Artık uyandığımda bir bakıyorum cointellect yerinde duruyor mu diye Smiley

Hangi paketle başladınız ? Alalı ne kadar oldu Smiley

Eğer alırsam hergün bende bakacağım ister istemez eminim.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3738
Merit: 2106

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 20, 2014, 11:39:21 PM

Bu saatten sonra girilmez.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hgunduzalp
Newbie
*

View Profile
November 20, 2014, 11:55:09 PM

Bu saatten sonra girilmez.

Nedenini açıkayabilirmisiniz rica etsem ?

Tşk.
EFS
Moderator
Legendary
*

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 21, 2014, 12:01:31 AM

Siteye ilk girenler paralarını çıkarttı, kâra geçmeye başladılar. Site yakında kayıplara karışacak. Şimdi üye olanlar büyük ihtimalle paralarını kurtaramaz.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
hgunduzalp
Newbie
*

View Profile
November 21, 2014, 12:12:40 AM

Siteye ilk girenler paralarını çıkarttı, kâra geçmeye başladılar. Site yakında kayıplara karışacak. Şimdi üye olanlar büyük ihtimalle paralarını kurtaramaz.

Bu tür sistemlerde hep böyle mi olmuştur ? Kullanıcılar paralarını çıkartıp kâra geçmeye başladıklarından belli bir süre sonra sistem çökmüşmüdür?

Şirket Aralık ayında yatırım yaparak kapasitesini arttıracağını duyurmuş diye biliyorum.

Ben ilk defa bitcoin,dogcoin veya Cointellect gibi sistemleri inceliyorum.

Normalde yatırım yapacaksam BIST Hisse senetlerini tercih ediyordum.

3 pilot paket almayı düşünüyordum.

Yazınızdan sonra tereddüte düştüm diyebilirim.

Saygılar.
EFS
Moderator
Legendary
*

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 21, 2014, 12:17:04 AM

Risk/getiri oranına bakarsak böyle bir kumara girmek çok mantıksız olur. Bitcoin dünyasında paranızı daha verimli kullanacağınız yatırım fırsatları mevcut.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████