Bitcoin Forum
August 11, 2024, 04:41:32 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: WinWsl - Bitcoin Loto 5/40  (Read 4869 times)
canary
Full Member

Activity: 210
Merit: 100

View Profile
December 17, 2014, 07:57:25 PM

Geçenlerde genel başlıklarında yazmıştım bir anda hesabımdaki 0.09 BTC buhar olmuştu, meğerse haber vermeden tüm hesaplardaki paraları güvenlik eklentileri tamamlanana kadar korumaya almışlar. Haber vermeden bunu yaptığı için WinWSL yönetimi özür mahiyetinde bana yüklü miktarda free play vermişti, ben de ekstra 0.05 BTC bilet almıştım onlarla 0.30 BTC kazanmak keyifli oldu Smiley

Son zamanlarda Bitcoin'le oynadığım tek şans oyunu halini aldı WinWSL lotosu. Son çekilişte tek kazanan olduktan sonra, bu akşam da en az 3/5 bekliyorum, hadi bakalım rastgele...

Bu arada siteye 2FA özelliği gelmesi güvenlik açısından gayet olumlu oldu, doğru yolda olduğunu düşünüyorum WinWSL ekibinin...

en az kaç numara bilmek lazım?

Jackpot mesela bugün çekiliş için 7.3 BTC;

5 numaradan 3'ünü bilenler %5'ini,
5 numaradan 4'ünü bilenler %10'unu,
5 numaradan 5'ini bilenler %85'ini paylaşıyor.

Ben şu zamana kadar şanslıydım 3/5 bildiğim 2 seferde tek bilen bendim, ikisinde de 0.30 küsur aldım sırrım bu Smiley

Ayrıca yakın zamanda referral sistemi gelecekmiş; referansla üye olanlar hem kendileri daha fazla bedava bilet kazanma, hem de referanslarına kazandırma şansı yakalayacaklarmış. Yakında... Smiley

canary
Full Member

View Profile
December 17, 2014, 08:02:44 PM

Bana bilgilendirme maili atmışlar WSL'den saolsunlar referans konusunda. Yakında bu referans konusunu da geliştireceklerini belirtmişler.

Şu an için yeni üye olmak isteyen arkadaşlar şuradan kaydolabilirler: https://winwsl.com/sign-up
'Promo Code' kısmına '928' yazarsanız benim referansımla kayıt olmuş olacaksınız, yazıp yazmamak tamamen size kalmış. Herkese bol şanslar Smiley

Çekilişler her Çarşamba ve Cumartesi gece yarısında(00:00) yapılıyor, bilginize...
canary
Full Member

View Profile
December 17, 2014, 08:11:16 PM

Bana bilgilendirme maili atmışlar WSL'den saolsunlar referans konusunda. Yakında bu referans konusunu da geliştireceklerini belirtmişler.

Şu an için yeni üye olmak isteyen arkadaşlar şuradan kaydolabilirler: https://winwsl.com/sign-up
'Promo Code' kısmına '928' yazarsanız benim referansımla kayıt olmuş olacaksınız, yazıp yazmamak tamamen size kalmış. Herkese bol şanslar Smiley

Çekilişler her Çarşamba ve Cumartesi gece yarısında(00:00) yapılıyor, bilginize...

Ekleme yapayım azıcık eksik okumuşum yazılanları, referansla kayıt olan ve bilet satın alan herkese 5 bedava bilet veriliyor. İlk biletinizi aldıktan sonra wsl@winwsl.com adresine mail atıp süreci hızlandırabilirsiniz. Gerçekten şimdiye kadar sitedekilerin iletişimden çok memnun kaldım mail üzerinden. Ayrıca hatırlatmak gerekirse her aldığınız 5 bilete 1 bilet veriliyor, zaman zaman 1 alana 1 bedava kampanyası da olabiliyor asıl o çekilişlerde bilet sayınızı artırıp 4/5 ya da 5/5 bilme ihtimalinizi artırabilirsiniz.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: