Bitcoin Forum
August 08, 2024, 04:27:24 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.1 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Zerowanie się liczników na bitcoin.cz  (Read 1718 times)
Mongrad (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
September 25, 2014, 05:51:17 PM
 #1

Witam

Jestem nowy na bitcoin.cz i nie wiem czy to jest normalne ale w zakładce "górnicy" gdzie są podane szczegółowe wyniki danych koparek resetują mi się statystyki dotyczące wydobycia między innymi Bieżące udziały oraz Punkty, czy to jest normalne ? lub czy ma jakiś wpływ na wynik końcowy ?

Dzięki za pomoc pozdrawiam
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
September 25, 2014, 10:01:54 PM
 #2

Witam

Jestem nowy na bitcoin.cz i nie wiem czy to jest normalne ale w zakładce "górnicy" gdzie są podane szczegółowe wyniki danych koparek resetują mi się statystyki dotyczące wydobycia między innymi Bieżące udziały oraz Punkty, czy to jest normalne ? lub czy ma jakiś wpływ na wynik końcowy ?

Dzięki za pomoc pozdrawiam

Powiem tak - dlaczego wybrałeś akurat tą kopalnie? Osobiście nie wiem czy to zerowanie to dobry znak czy nie, nigdy tam nie kopałem.

Czemu nie kopać na najstarszej polskiej kopalni albo na Ghash.io?


Ghash.io wypłaca Ci bitki automatycznie podczas kopania ... dodatkowo zarabiasz drobne ilości innych monet podczas kopania BTC.

Statystyki są widoczne cały czas  i się nie zerują Smiley wszystko jest bardzo proste i klarowne - dodatkowo mają serwer w Europie, z którym powinieneś mieć dobre pingi.

Pozdr.
Mongrad (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
September 26, 2014, 01:29:52 AM
 #3

Ghash.io brzmi interesująco ale tam to chyba trzeba mieć mega parametry skoro bolki padają co 9 min
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
September 26, 2014, 11:04:11 AM
 #4

Ghash.io brzmi interesująco ale tam to chyba trzeba mieć mega parametry skoro bolki padają co 9 min

Nie trzeba mieć mega parametrów. Ile masz hashu tyle wykopiesz.

Powiem tak, kopałem na Ghash z prędkością 1T (sprzęt nie był mój niestety) i zarobiłem dokładnie tyle ile wyliczyłem na kalkulatorze miningu.

Jak nie masz 1T tylko masz mniej, wykopiesz mniej Smiley ale ciągle tyle, ile powinieneś wykopać.
Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia.

Dobry kalkulator: https://alloscomp.com/bitcoin/calculator

tzn one wszystkie działają na tym samym prawie skrypcie Smiley I nie wiem w sumie który jest najlepszy z tych online calculatorów, ale ten z linku powyżej wyliczył mi dokładnie tyle ile zarobiłem z 1TH (per Week 0.10156379 BTC) na ghash.io .

Przynajmniej kopiąc w ghash.io nie martwisz się o to czy Twoje monety nie znikną, czy zostaną wypłacone itp...
Pierwsza wypłata dopiero po 48h od rejestracji, a kolejne możesz robić co parę godzin.


Pozdrawiam.
Mongrad (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile
September 26, 2014, 05:25:48 PM
 #5

mam jeszcze jedno pytanko dotyczące cex.io i ghash.io, jeżeli kupie akcje w postaci xxx Ghash na cex.io one automatyczne zaczynają pracować (wydobywać BTC) na ghash.io ?
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
September 26, 2014, 05:42:12 PM
 #6

mam jeszcze jedno pytanko dotyczące cex.io i ghash.io, jeżeli kupie akcje w postaci xxx Ghash na cex.io one automatyczne zaczynają pracować (wydobywać BTC) na ghash.io ?

Cytując ich FAQ:


Question: I've just bought some GHS, what do I do to start mining?

Answer: As soon as you bought your first GHS from CEX.IO, it will start mining right away. No additional actions are needed. You can check GHash.IO and see the mining stats. Mind that the stats can be delayed if the hash-rate is lower than 1 GHS.

Czyli po naszemu : za raz po tym jak kupisz jakieś GHS na Cex'ie, same automatycznie od kopa zaczynają kopać Smiley Nie musisz robić nic więcej, możesz od raz wejść na Ghash.io i sprawdzić statsy Smiley Zwróć również uwagę na to, że jeżeli posiadasz mniej niż 1 GHS to statystyki mogą pokazywać się z opóźnieniem.. Smiley

Pozdrawiam.

kotwica666
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1035



View Profile
September 27, 2014, 04:44:54 PM
 #7

mam jeszcze jedno pytanko dotyczące cex.io i ghash.io, jeżeli kupie akcje w postaci xxx Ghash na cex.io one automatyczne zaczynają pracować (wydobywać BTC) na ghash.io ?

Cytując ich FAQ:


Question: I've just bought some GHS, what do I do to start mining?

Answer: As soon as you bought your first GHS from CEX.IO, it will start mining right away. No additional actions are needed. You can check GHash.IO and see the mining stats. Mind that the stats can be delayed if the hash-rate is lower than 1 GHS.

Czyli po naszemu : za raz po tym jak kupisz jakieś GHS na Cex'ie, same automatycznie od kopa zaczynają kopać Smiley Nie musisz robić nic więcej, możesz od raz wejść na Ghash.io i sprawdzić statsy Smiley Zwróć również uwagę na to, że jeżeli posiadasz mniej niż 1 GHS to statystyki mogą pokazywać się z opóźnieniem.. Smiley

Pozdrawiam.



Dokładnie jak klega pisze. Tylko, że kupowanie teraz GHS na CEX.IO po tym jak dowalili prowizje od WSZYSTKIEGO wydaje się mało opłacalne. Prowizje są takie, że nie wiem jak to się dzieje ale w zeszłym tygodniu, po tym jak za ukopane btc dokupiłem ghs spadłem na minus (stan btc) i utrzymywałem się tak przez kilka dni!?!?! Dziwne, ale cóż. Trzeba przyznać, że wygodne to CEX.IO Smiley i co jak co ale najbardziej wiarygodne na rynku. Polecam spróbować. Ref - gdyby ktoś chciał zainwestować w przyszłość: https://cex.io/r/0/KOCUR/0/

.
..........
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
.....I AM BLACKJACK.FUN.....
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
..........
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!