Bitcoin Forum
May 27, 2024, 02:57:43 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Warning: One or more bitcointalk.org users have reported that they believe that the creator of this topic displays some red flags which make them high-risk. (Login to see the detailed trust ratings.) While the bitcointalk.org administration does not verify such claims, you should proceed with extreme caution.
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Ücretli Kurulum ve işletim desteği verecek arkadaşlar aranıyor  (Read 2114 times)
gablay12 (OP)
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
September 28, 2014, 06:25:42 PM

Arkadaşlar, Yalova ve Bursa'da ASIC Makineler kurmak istiyoruz.Bu makinelerin kurulumu ve işletimleriyle ücret karşılığı ilgilenebilecek arkadaşlar arıyorum.

gablay12@gmail.com

Giray Ablay

The more I meet people, the more I like my dog.
djs34
Newbie
*

Activity: 13
Merit: 0

View Profile
September 29, 2014, 05:51:01 PM

kurulumu çok basit modemin kullandığı ip adresinden veriyorsunuz.elektriğe takıp hesap bilgilerini giriyorsunuz.zor bişey değil..uzaktan erişim ile bile yapılabilir. 2 adet arıza oluşabilir
1-power arıza verebilir(daha güçlü bir power takılır veya kablolamada eşit dağılım yapılır(aşırı yüklenmenin önüne geçmek için))
2-yazılım hata verebilir(sd karta yeniden yazılım atılır)
bukadar  basit.
hosunn
Full Member

Activity: 200
Merit: 100

View Profile WWW
September 30, 2014, 12:30:58 PM

kurulumlar basit kontrollerde kolay ancak Gaziantep düşünürsen fiziksel kontrol yapabilirim yok illa Bursa dersen benim bir kaç sunucu barınıyor veri merkezinde ayrılmış alan ile yardımcı olabilirim kontrol kısmına gelince Router ve Switch kontrolleride bende olduğundan kolay ayrıca sizde girip bakabilirsiniz (Statik IP tanımlanacak) düşünürsen Ö.M ile ulaş.

http://www.guneydc.com/ Hosting, Dedicated, VDS-VPS, Domain Checker
gablay12 (OP)
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
November 07, 2014, 03:42:14 PM

Arkadaşlar hizmet alınmıştır.Teşekkürler.

The more I meet people, the more I like my dog.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: