Bitcoin Forum
May 10, 2024, 04:55:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BTC ile Gamesultan'dan karanlık madde kuponu satın almak istiyorum.  (Read 2469 times)
Arakhne (OP)
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile WWW
October 02, 2014, 06:03:26 PM

Ogame için karanlık madde alınan gamesultan sitesinden kupon almak istiyorum. BTC karşılığı satmak isteyen bir arkadaş olursa sevinirim. İlgilenen Kuru(BTC/$/tl), karı vs hesaplayıp kendisi için de %20-30 kar koyup bana kuponun karanlık madde karşılığını ve istediği BTC tutarını bildirsin.
   Niyetim alınabilen en küçük miktardan birkaç tane almak (0.01 BTC'lik civarı). Hesap 35 gün sonra inaktiviteden silinmesin diye farklı hesaplar için alacağım.

Yardım edecek bir arkadaş çıkarsa şimdiden çok teşekkür ederim.
1715316914
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715316914
Reply with quote  #2

1715316914
Report to moderator
Activity + Trust + Earned Merit == The Most Recognized Users on Bitcointalk
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
webhosting
Full Member

Activity: 120
Merit: 100

View Profile
October 03, 2014, 02:57:22 PM

Ogame için karanlık madde alınan gamesultan sitesinden kupon almak istiyorum. BTC karşılığı satmak isteyen bir arkadaş olursa sevinirim. İlgilenen Kuru(BTC/$/tl), karı vs hesaplayıp kendisi için de %20-30 kar koyup bana kuponun karanlık madde karşılığını ve istediği BTC tutarını bildirsin.
   Niyetim alınabilen en küçük miktardan birkaç tane almak (0.01 BTC'lik civarı). Hesap 35 gün sonra inaktiviteden silinmesin diye farklı hesaplar için alacağım.

pm gönderildi

SEMUX   -   An innovative high-performance blockchain platform  
▬▬▬▬▬      Powered by Semux BFT consensus algorithm      ▬▬▬▬▬
Github    -    Discord    -    Twitter    -    Telegram    -    Get Free Airdrop Now!
Arakhne (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 06, 2014, 11:37:42 AM

pm gönderildi

Valla erken mi bilemiyorum ama gerçekten sinirlerim bozulmaya başladı. 4-5 ay önce yine bu tarz şeylere kızıp bayağı bir süre girmemiştim foruma. Arkadaşa 0.012 BTC gönderdim yani yaklaşık ederiyle 4$, tamam bi dakka vs gibi bir mesajı (pm) sonrası offline'a döndü. Umarım ben yanılıyorumdur ama adına soyadına kadar ulaşılabilen, biraz uğraşsam adresini bulabileceğim (ki ben bayağı acemi sayılırım) biri 4$ için hırsızlık gibi bir kisvenin altına giriyorsa ben daha da gelmem davos'a. Dediğim gibi biraz erken olabilir ama bu muhabbetin akabinde offline olunca, insan kıllanıp sinirleniyor haliyle. 1-2 gün bekleyip sonrasında scammer'ı yapıştırıcam, belki ufak çaplı bir online takibe de girişirim.
   Tamam ben de suçluyum, niye önce ben gönderiyorum, escrow yok mu vs. ama ne diyeyim yahu 4 dolar ya. Zaten km'leri de bir arkadaşıma hediye olarak almak istedim. Negatif (ancak doğru) eleştirilerinize önceden "hırsızın hiç mi suçu yok yahu" diyesim geldi de.
Arakhne (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 06, 2014, 12:23:52 PM

şaka gibi. toplanıp dövmeye gidelim bu tinerciyi. 4 dolar için başkası yapmaz bu işi.
negatif rating bıraktım en azından belki faydası olur.

Destek içi teşekkür ederim. Gerçekten şaka gibi. Biraz zaman ayırıp iki buçuk dakikada kaybın dörtte birini imza kampanyasından geri aldım. Birazcık uğraşınca 1-2 saatte farklı yerlerden kaz(an)ılabilir bu tutarda BTC.
   Neyse teklifim hala geçerli, 1-2 hafta içinde beceremezsem kripto ile satın almayı, prensip mrensip sallamayıp paypall ile alacağım valla karanlık maddeleri.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 06, 2014, 01:03:59 PM

Daha üye olalı bir ay bile olmamış, ne bekliyordunuz ki.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Arakhne (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 06, 2014, 01:09:00 PM

Daha üye olalı bir ay bile olmamış, ne bekliyordunuz ki.
   Önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi: Eleştirinizi aldım kabul ettim, aldım kabul ettim, aldım kabul ettim. Smiley Kurban bayramı konseptine uysun.
Ama adını soyadını, gerçek adresini ve muhtemelen sürekli kullandığı kriptokoin adreslerini açıkça yazdığı bir forum rumuzuyla 4 dolar için hırsızlık yapabileceğine inanmadım. Tabii ki riskleri bilerek takasa girdim, ama yine de insanın siniri bozuluyor Sad
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
October 06, 2014, 01:23:55 PM

Başkasının bilgilerini yazmış da olabilir. Ortada sadece BTC gönderimi varsa diğer bilgilerin doğruluğu teyit edilemez. 1$ için bile böyle işlere girişecek insanlar internette var. Bu forumda aramızda olmaları şaşırtıcı değil.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
Arakhne (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 06, 2014, 02:00:00 PM

Başkasının bilgilerini yazmış da olabilir. Ortada sadece BTC gönderimi varsa diğer bilgilerin doğruluğu teyit edilemez. 1$ için bile böyle işlere girişecek insanlar internette var. Bu forumda aramızda olmaları şaşırtıcı değil.

Hocam doğru söze ne denir! Bir ara ripple's da benzer bir kazık yemiştim Smiley BTC'ye çevirme protokolün bir parçası oldu da gerek kalmadı. bitcoinlivebets'e kaptırdığım btc gibi olsa gam yemeyeceğim, en azından adamlar dünyanın parasını kaldırdı, ama birkaç dolar için escrow da bulunmuyor ki. En azından benim için BTC ve diğer kriptolar mikroödeme görevini yerine getirmiyor. Muhtemelen paypall veya muadili bir ödeme devi kripto kabul etmeye başlayınca bu sorunum çözülecek.
   Niyetim hala geçerli, KM kuponu satmak isteyen olursa iletişime geçsin lütfen.
emrebey
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
October 06, 2014, 06:04:36 PM

zararini ben karsilamak isterim, BTC adresin var mi? sinirleri bu kadar kolay bozmayalim Smiley

ders olsun ama, guvenilir gorunmeyen hesaplarla alisveris yapmamak gerek.
Arakhne (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 06, 2014, 06:13:26 PM

zararini ben karsilamak isterim, BTC adresin var mi? sinirleri bu kadar kolay bozmayalim Smiley

ders olsun ama, guvenilir gorunmeyen hesaplarla alisveris yapmamak gerek.

Emrebey, çok teşekkür ederim. Zararı karşılama talebiniz çok ince, ancak affınıza sığınarak kabul edemeyeceğim. Bu tarz .. (neyse hala işi çıkmış da gittmiş olma ihtimalini göz önünde bulunduruyorum) ADAMların hareketleri sinir bozduğu kadar sizin gibi gani gönüllülerin tavırları insanı tebessüm ettiriyor. Tahmin edeceğiniz gibi mesele miktar değil.
   Allah miner'larınıza/trade botlarınıza zeval vermesin Smiley Zarda 1 BTC kazansam sinirlerim düzelmezdi ama şu mesaj yeniden keyfimi yerine getirdi.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: