Bitcoin Forum
May 08, 2024, 08:54:08 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: DigitalOcean ile kazma  (Read 2766 times)
sweetyping (OP)
Newbie
*

Activity: 2
Merit: 0

View Profile
October 09, 2014, 07:19:31 PM
Last edit: May 02, 2021, 07:03:49 PM by sweetyping

..........
"I'm sure that in 20 years there will either be very large transaction volume or no volume." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Arakhne
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 250

View Profile WWW
October 09, 2014, 08:21:39 PM

Valla sağlamlığına garanti veremem, ama gelecek vaat eden bir coin, DigitalOcean için de uygun, coin of magi (XMG) var. Yatırılan parayı geri ne oranda getirir, kar ettirir mi? Zaman gösterecek ama 3 gündür fiyatı tırmanışta. POS-II de yeni başladı.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
October 09, 2014, 08:59:17 PM

kaç tane vps alabilirsin cpu coinler ful botnet
emrebey
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 250

View Profile
October 10, 2014, 06:27:27 AM

NHZ hallmark node kurabilirsin bir yandan:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=551666.0
beginner_x
Newbie
*

Activity: 56

View Profile
October 11, 2014, 12:30:40 PM

Ben sistemin nasıl çalıştığını çözeyim diye 512 mb lik bir cpu kiralamıştım, kazmaya çalıştığım coin in fiyatı o günden bu güne 3 kat arttı fakat tek cpu ile kazılamıyormuş, kazmaya çalışsamda kurtarmıyormuş bunu öğrendim Smiley  ben denemek için particle kazmaya çalıştım, zaten tek bir tane pool var, fiyatı 20-30 satoshi arası.. şu an elimdeki laptop la 512 cpu ya göre daha iyi kazıyorum.. not: iş biraz sağlam coin lere geldiğinde cidden kazmıyor, share vs.. bulmuyor orası ayrı.

eklemeyi unutmuşum.. yatırdığım paranın 1/10 u bile gelmeyecek.
amad
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
October 12, 2014, 10:33:32 PM

Term of service'e gore mining islemi yasak diye mesajlar var redditte, asli fasli var mi ? Yani kullansak ne gibi bi sorunlar karsilasiriz ?

beginner_x
Newbie
*

View Profile
October 14, 2014, 04:55:17 PM

Term of service'e gore mining islemi yasak diye mesajlar var redditte, asli fasli var mi ? Yani kullansak ne gibi bi sorunlar karsilasiriz ?

Ben mining yapıyorum, 1 aylık kiralamıştım, neredeyse 1 ay dolmak üzere ve hala çalışıyor. Yani yasaksa bile hala kapatmadılar.
amad
Member
**

Activity: 84
Merit: 10

View Profile WWW
October 14, 2014, 08:05:38 PM

Ben mining yapıyorum, 1 aylık kiralamıştım, neredeyse 1 ay dolmak üzere ve hala çalışıyor. Yani yasaksa bile hala kapatmadılar.

Hangi paketi aldin @beginner_x ? 5$ olandan aldim fakat asiri yavas (cpu mining icin bile)... 100$ lik kodum var onu kullanayim diyorum da nasil bir yol izlesem bilemedim

beginner_x
Newbie
*

View Profile
October 14, 2014, 10:52:07 PM

..
Hangi paketi aldin @beginner_x ? 5$ olandan aldim fakat asiri yavas (cpu mining icin bile)... 100$ lik kodum var onu kullanayim diyorum da nasil bir yol izlesem bilemedim

Ben sistemin nasıl çalıştığını çözeyim diye 512 mb lik bir cpu kiralamıştım, kazmaya çalıştığım coin in fiyatı o günden bu güne 3 kat arttı fakat tek cpu ile kazılamıyormuş, kazmaya çalışsamda kurtarmıyormuş bunu öğrendim Smiley  ben denemek için particle kazmaya çalıştım, zaten tek bir tane pool var, fiyatı 20-30 satoshi arası.. şu an elimdeki laptop la 512 cpu ya göre daha iyi kazıyorum.. not: iş biraz sağlam coin lere geldiğinde cidden kazmıyor, share vs.. bulmuyor orası ayrı.

eklemeyi unutmuşum.. yatırdığım paranın 1/10 u bile gelmeyecek.

Arkadaşım üstteki mesajda belirtmiştim, orada hata olmuş, ben 512 mb demiştim o 1024 mb imiş.. 1 gb ram, 30 gb hdd.

10 dolarlık paket almışım (şimdi hesap özetine bakıyorum da).. 10 dolarda site bonus vermiş. Yavaş olduğu konusunda haklısın, kazmıyor.

https://i.imgur.com/22rqdFK.png
Ekran görüntüsünü şimdi aldım, particle denen kimsenin kazmadığı cpu ile kazılabilen zımbırtı için 23 khash, dogecoin içinse 3.79 khash ile kazıyor. Linux bilgim çok iyi olmadığı için x11 vs.. denemedim açıkçası (pek umudumda yok). 512 ile kazdığınızın hızı ne kadar acaba?

Not: Burada denediği şeyi paylaştım, şöyle yap veya böyle yap deme gibi bir lüksüm yok, çünkü bende bilmiyorum, şu an sadece deniyorum. Bundan bana birşey çıkar mı? zor. Çoğu insan için bu yaşam tarzı olmuş durumda.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: