Bitcoin Forum
May 13, 2024, 05:44:20 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: "Rise and Rise of Bitcoin" filmini direk youtube dan izle  (Read 5064 times)
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 14, 2014, 11:53:06 AM

put.io da mevcut
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715622260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715622260
Reply with quote  #2

1715622260
Report to moderator
1715622260
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715622260
Reply with quote  #2

1715622260
Report to moderator
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

Activity: 472
Merit: 254

Anlik Coin Fiyatlari BTCkur.com

View Profile WWW
October 14, 2014, 12:11:21 PM

put.io da mevcut

Tam link verebilirmisin?

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
MorpheWQ
Legendary
*

Activity: 1288
Merit: 1110

View Profile
October 14, 2014, 12:44:01 PM

put.io da mevcut

Tam link verebilirmisin?

put.io da torrent linking yapıştırın. 1 sn. sonra hesabınızda.
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 14, 2014, 01:07:48 PM

put.io da mevcut

Tam link verebilirmisin?

put.io da torrent linking yapıştırın. 1 sn. sonra hesabınızda.

Galiba sen filmden bahsediyorsun. Ben altyaziyi diyorum. Eğer mumkunse dosyayi burada paylasirsan çok iyi olur

Farklı Borsaların Anlık Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Bitcoin Cash Kurunu Takip Edebilirsiniz.
BTCkur.com
eozdem
Full Member

Activity: 227
Merit: 100

View Profile
October 20, 2014, 11:08:58 AM

Torrent paylasilmasini sakincali bulmuyorum. Bu yapimci bitcoin var oldugu icin bu eseri yaratabildi. Para talep eden degil bagis kabul eden bir yaklasim icerisinde olmasi gerekirdi. Bitcoinin dahil oldugu akimin felsefesi bunu gerektirir bence. Kaldi ki vicdani rahat etmeyenler bagis yaparak kendilerini rahatlatabilirler. Kucuk bir ayrinti; direkt torrent linki vermek yerine torrent den elde edilebilir demek yeterli olabilirdi bence, torrent konusunda bilgisi (veya ogrenme/arastirma becerisine sahip) olmayanin izlemesi zaten zaman kaybi olacaktir.

Btw, hack yaptigini public alanlarda ilan eden "heykir" larin yorumlarini buralarda da goruyor olmak pek bir eglenceli ... aklima beyin yakan su sahne geldi;

http://www.youtube.com/watch?v=5yvxlcuAVTA

BTC: 3CK57YEqbkQNAj9UetrK2S2WpBEe8rke4J
Telegram : EttercapDb
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
October 20, 2014, 11:16:34 AM

Torrent paylasilmasini sakincali bulmuyorum. Bu yapimci bitcoin var oldugu icin bu eseri yaratabildi. Para talep eden degil bagis kabul eden bir yaklasim icerisinde olmasi gerekirdi. Bitcoinin dahil oldugu akimin felsefesi bunu gerektirir bence. Kaldi ki vicdani rahat etmeyenler bagis yaparak kendilerini rahatlatabilirler. Kucuk bir ayrinti; direkt torrent linki vermek yerine torrent den elde edilebilir demek yeterli olabilirdi bence, torrent konusunda bilgisi (veya ogrenme/arastirma becerisine sahip) olmayanin izlemesi zaten zaman kaybi olacaktir.

Btw, hack yaptigini public alanlarda ilan eden "heykir" larin yorumlarini buralarda da goruyor olmak pek bir eglenceli ... aklima beyin yakan su sahne geldi;

Muhis. Acaip guldum. Heykirlari bol. memleketim benim.
Torrent konusundaki fikirlerinede sonuna kadar katiliyorum.

BTCkur.com
DeepCoin
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1001

View Profile
October 20, 2014, 12:44:56 PM

Mesele heykir ligi ilan etmek degildi, vurgulanan nokta memleketin resmi kurumlarinin bile korsan yazilim kullaniyor olmasi idi ve disarida zehir gibi geclerimiz dururken amcaoglu hala kizi mantigi ile isinin ehli olmayan kisilerin haketmedikleri yerlerde calisarak gercek kisilerin hakkinin yendigini vurgulamakti. Ama tabiki insan kendisinin aynasidir, herkezi kendi gibi dusunuyor sanar, sizde bu yanilgiya dusmussunuz anlasilan ve eglenceli bulmussunuz yapilan yorumu. Ama bir gun kafaniza korsan yazilimlarla yapilmis bir roket yerseniz belki yazdiklarimi yeniden dusunursunuz.
BTC Turkiye (OP)
Sr. Member

View Profile WWW
November 13, 2014, 02:54:15 PM

Arkadaslar cikmadimi bu filmin altyazisi hala?

Bazi arkadaslar tercume edicem falan demisti ama onlardanda ses cikmadi

BTCkur.com
bitkoyun
Hero Member

Activity: 519
Merit: 509

View Profile WWW
November 14, 2014, 09:49:53 AM

Tercümeye başladım. Yarısındayım ve vakit buldukça çevirmeye devam ediyorum.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: