Bitcoin Forum
May 16, 2024, 02:43:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: **Cryptsy (Paul Vernon) pozwana do sadu za oszustwa.**  (Read 1616 times)
pawlo74 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 250


View Profile
October 25, 2014, 10:22:54 AM
Last edit: October 25, 2014, 12:03:36 PM by pawlo74
 #1

**Cryptsy (Paul Vernon) pozwana do sadu za oszustwa.**

Po Minpalu znowu zle wiadomosci o kolejnej gieldzie, niestety to tylko potwierdza moja teze, ze wiekszosc gield to z.......e Wink
Wydaje sie, ze tym razem tak latwo sie nie wywina, poniewaz powazna kancelaria prawnicza zajela sie ta sprawa.
Moze to cos zmieni na lepsze w swiecie kryptowalut i skoncza sie wreszcie te przekrety albo przynajmniej bedzie ich mniej.

http://www.silverlaw.com/files/BitcoinComplaint.pdf

http://www.silverlaw.com/securities-lawyers/2014/10/silver-law-group-files-lawsuits-against-cryptocurrency-exchanges-bitcoin-savings-trust-and-cryptsy/

Probowalem to opublikowac na wykop.pl ale wyglada na to, ze mnie zablokowali za Mintpal bo napisalem ze chyba polskie portale poswiecone Bitcoin siedza cicho i nic nie pisza na temat Moolah, Mintpal dla polakow co nie znaja angielskiego poniewaz sa udzialowcami Wink

Jezeli zostalem zablokowany i to byloby prawda to gratuluje polsce wolnosci slowa.
Raczej nie o taka Polske nam chodzilo i nie o taka walczylismy ??

Jeszcze jedno zauwazylem,  wykop.pl to ta firma: aftermarket.pl oraz właściciel i jednocześnie dev plncoin.pl

ostatnio zabawili sie z ludzmi w 'pump and dump'

Nic innego tylko dobrzy walkarze  Grin

A o Cryptsy pisalem wczesniej na wykopie.pl to bylo tydzien temu, cytuje:

@obk: Cryptsy wstalo dziala bez zarzutu ale wczoraj wedlug mnie pojawil sie nastepny znak ostrzegawczy, tzn. w tym watku na bitcointalk z update https://bitcointalk.org/index.php?topic=826341.0 dziwnie aktywni w rozmowie z BitJohnem adminem Cryptsy byli znani scammerzy (oszusci) muddafudda, barwizi, Spoetnik.
Wyglada jakby byli dobrymi znajomymi z BitJohn-em. Oczywiscie to jeszcze niczemu nie dowodzi ale to plus pare innych faktow jak, ze wczoraj wszystko zablokowali ale nie zablokowali wplat powoduje to ze bede sie trzymal od nich z daleka.

Edit.
Ktos mnie teraz uswiadomil, ze prawdopodobnie mam jakies ograniczenia na wykopie bo mam status zielony i dlatego nie moge publikowac postow.
Dlatego wlasnie bardzo cenie sobie to forum bitcointalk.org tu nie ma zadnej dyskryminacji
BitMarket.pl
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 7
Merit: 0


View Profile
October 27, 2014, 09:48:08 AM
 #2

Wykop ma tyle wspólnego z AfterMarket.pl, co Gazeta Wyborcza z Home.pl (czyli tylko tyle, że utrzymuje tam swoją domenę). Dlatego też proszę o sprostowanie tej nieprawdziwej wypowiedzi :-)
pawlo74 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 250


View Profile
November 01, 2014, 08:07:46 AM
Last edit: November 01, 2014, 09:42:37 AM by pawlo74
 #3

Wykop ma tyle wspólnego z AfterMarket.pl, co Gazeta Wyborcza z Home.pl (czyli tylko tyle, że utrzymuje tam swoją domenę). Dlatego też proszę o sprostowanie tej nieprawdziwej wypowiedzi :-)

Nie ma problemu, sprostuje tylko najpierw skonsulutje sie z osoba od ktorej te informacje otrzymalem.

ktos mi powiedzial tak, cytuje: "opowiem Ci kim jest wykop.pl to ta firma: aftermarket.pl oraz właściciel i jednocześnie dev plncoin.pl"

Nie wiedzialem, ze Bitmarket tez nalezy do tej grupy i moze wlasnie o to chodzi, brak przejrzystosci.
Gdzie w takim razie moge znalezc wiarygodne informacje ??
pawlo74 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 250


View Profile
November 01, 2014, 09:26:18 AM
 #4

Dostalem taka odpowiedz z mojego zrodla, cytuje: "@pawlo74: Jeszcze raz, Wykop to nie AfterMarket mi się pawlo pomyliło wtedy. Aftermarket.pl to ta sama firma która prowadzi bitmarket.pl natomiast Wykop.pl jeszcze 8 miesięcy temu był własności Grupy Allegro ale obecnie nie wiem czy nadal jest. Wykop.PL nie ma żadnego związku z firmami, firmą itd związaną z kryptowalutami. Jak zauważyłeś TAG #kryptowaluty to jest jeden z milionów TAGów Smiley Więc pawlo74 bez takich teorii spiskowych:) które nie mają podstaw."

jak sie okazuje moje zrodlo nie bylo wiarygodne, malo tego osoba ta nie widzi nic zlego w powiedzmy delikatnie we wprowadzaniu w blad innych ludzi, osoba ta nie widzi nic zlego w manipulacji rynkiem.
Nic dodac, nic ujac.
kotwica666
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1035



View Profile
November 01, 2014, 11:33:49 AM
 #5

pawlo.. może ajs baket czelendż na wyluzowanie?  Wink

.
..........
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
.....I AM BLACKJACK.FUN.....
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
..........
pawlo74 (OP)
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 336
Merit: 250


View Profile
November 01, 2014, 12:28:28 PM
 #6

pawlo.. może ajs baket czelendż na wyluzowanie?  Wink

moze  Grin
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!