Bitcoin Forum
May 11, 2024, 05:01:12 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Asic Scriypt Miner gümrüğe takılır mı??  (Read 1701 times)
baybety (OP)
Member
**

Activity: 123
Merit: 10

View Profile
November 01, 2014, 09:37:35 AM

300mh/s 1th/s arası asic miner sipariş edeceğim fakat gümrüğe takılır mı?
yur dışından sipariş edip de eline ulaşıp bu cihazları kullanabilen var mı?
Even in the event that an attacker gains more than 50% of the network's computational power, only transactions sent by the attacker could be reversed or double-spent. The network would not be destroyed.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
xsentus
Legendary
*

Activity: 1301
Merit: 1000

📌 peerguess.com 📌

View Profile
November 01, 2014, 09:51:19 AM

takılır ürünün tutarının nerdeyse %30'a yakın parasını devlete ödersin.
Ben aldım takıldı ödedim.

For security, your account has been locked. Email acctcomp15@theymos.e4ward.com
amad
Member
**

Activity: 84

View Profile WWW
November 04, 2014, 10:00:25 AM

300mh/s 1th/s arası asic miner sipariş edeceğim fakat gümrüğe takılır mı?
yur dışından sipariş edip de eline ulaşıp bu cihazları kullanabilen var mı?

Kesinlikle takilir diyebilirim. Takilsa da 18 % + 8% (26% olarak hesaplanmaz) vergi odeyerek (daha az vererek cikartan da olmus) cikartabiliyorsun. Forumda gozlemledigim kadariyla 13-15 kisi aktif olarak cihaz kullaniyor (surekli online olanlardan) fakat elinde olan satmak icin de yer ariyor - not etmek istedim bunu da.

Ayrica; fromsymra idi sanirim kendi tecrubesini anlatirken "bu ne" diye sorduklarinda "bilgisayar parcasi" dedim demis ve gumruktekiler de yemis. Bu yontemi kullanabilirsen senin icin daha iyi olur tabii

VisualBoy
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
November 04, 2014, 10:47:13 AM

Kesinlikle takilir diyebilirim. Takilsa da 18 % + 8% (26% olarak hesaplanmaz) vergi odeyerek (daha az vererek cikartan da olmus) cikartabiliyorsun. Forumda gozlemledigim kadariyla 13-15 kisi aktif olarak cihaz kullaniyor (surekli online olanlardan) fakat elinde olan satmak icin de yer ariyor - not etmek istedim bunu da.

Ayrica; fromsymra idi sanirim kendi tecrubesini anlatirken "bu ne" diye sorduklarinda "bilgisayar parcasi" dedim demis ve gumruktekiler de yemis. Bu yontemi kullanabilirsen senin icin daha iyi olur tabii

bilgisayar parcalarinda vergi odeme zorunlulugu yok mu_?
baybety (OP)
Member
**

Activity: 123

View Profile
November 05, 2014, 05:04:47 PM

o zaman elinde olup da satmak isteyen varsa onların da fiyatlarını duymak isterim.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: