Bitcoin Forum
May 07, 2024, 10:49:41 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Bitcoin Al-Sat yapma hakkında yardımlarınızı bekliyorum  (Read 3363 times)
enes122 (OP)
Newbie
*

Activity: 7
Merit: 0

View Profile
November 13, 2014, 11:53:51 AM

arkadaşlar merhaba yaklaşık 10bin TL sermayem ile düşük fiyatta iken bitcoin alıp fiyatı yükselince satmayı düşünüyorum. Fakat bu alemde yeni olduğum için pekde bi bilgim yok. Al-Sat işlemini btcturk. com dan yapmayı düşünüyorum fiyat düşük iken siteden alıp fiyatı yükselince yine siteye satmak istiyorum. Sizin fikirleriniz önerileriniz nedir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
1715078981
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715078981
Reply with quote  #2

1715078981
Report to moderator
1715078981
Hero Member
*

Ignore
1715078981
Reply with quote  #2

1715078981
Report to moderator
1715078981
Hero Member
*

Ignore
1715078981
Reply with quote  #2

1715078981
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
pitkoyin
Full Member

Activity: 196
Merit: 100

View Profile
November 13, 2014, 08:12:14 PM

arkadaşlar merhaba yaklaşık 10bin TL sermayem ile düşük fiyatta iken bitcoin alıp fiyatı yükselince satmayı düşünüyorum. Fakat bu alemde yeni olduğum için pekde bi bilgim yok. Al-Sat işlemini btcturk. com dan yapmayı düşünüyorum fiyat düşük iken siteden alıp fiyatı yükselince yine siteye satmak istiyorum. Sizin fikirleriniz önerileriniz nedir? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bol bol geçmişte olanları oku, en az 2 hafta hiç bir işlem yapma. Heaa bu arada fırlar gider, üzülürsün belki ama aldıktan sonra yükselsin satıcam diye beklerken düşerse daha fazla üzülürsün.

Yok dayanamıyorum hemen başlamalıyım diyosan ufak rakamlarla başla..
enes122 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2014, 08:23:45 PM

Bol bol geçmişte olanları oku, en az 2 hafta hiç bir işlem yapma. Heaa bu arada fırlar gider, üzülürsün belki ama aldıktan sonra yükselsin satıcam diye beklerken düşerse daha fazla üzülürsün.

Yok dayanamıyorum hemen başlamalıyım diyosan ufak rakamlarla başla..

hocam merhaba öncelikle yorumunuz için teşekkürler, şimdi şöyle soyliyim mesela ben paramın hepsiyle btc alıp gerekirse 6ay da bekletebilirim şuan bu ayıracağım paraya ihtiyacım yok gibi birşey maksat altına yatırıp 3-5 kazanacağıma btc ye yatırıp 6-7 kazanmak amacım Smiley. 6aya kadar kazançlı bir yatırım olurmu acaba btc fiyatı 800tl civarına indiği zaman.
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 13, 2014, 08:27:44 PM

6 ayla sınırlama bence kendini eğer imkan varsa al 1 1.5 sene sonrayı düşün hatta imkanın varsa 2017 sonrasını sistem tam oturmuş olacaktır
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 13, 2014, 08:32:49 PM

Şimdi al ve ralliyi bekle. En tepeden çıkamazsın ama yüksek noktalardan birinde çıkış yapıp yeni ralliye kadar birkaç ay beklersin. Bu döngü sürekli devam eder.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
deblue
Legendary
*

Activity: 1484
Merit: 1000

View Profile
November 13, 2014, 08:36:03 PM

Şimdi al ve ralliyi bekle. En tepeden çıkamazsın ama yüksek noktalardan birinde çıkış yapıp yeni ralliye kadar birkaç ay beklersin. Bu döngü sürekli devam eder.

o uğraşlı iş ya  Cheesy sen dünkü ralliden bile çıkış yapıp bu gün düşükten almışsındır kesin.
EFS
Moderator
Legendary
*

Activity: 3724
Merit: 2078

Crypto Swap Exchange

View Profile
November 13, 2014, 08:39:42 PM

Yeni başlayan ve sistemi yeterince tanımayan biri için en mantıklı yatırım planını söyledim.

█▀▀▀

█▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
e
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
█████████████
████████████▄███
██▐███████▄█████▀
█████████▄████▀
███▐████▄███▀
████▐██████▀
█████▀█████
███████████▄
████████████▄
██▄█████▀█████▄
▄█████████▀█████▀
███████████▀██▀
████▀█████████
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
c.h.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀█

▄▄▄█
▄██████▄▄▄
█████████████▄▄
███████████████
███████████████
███████████████
███████████████
███░░█████████
███▌▐█████████
█████████████
███████████▀
██████████▀
████████▀
▀██▀▀
enes122 (OP)
Newbie
*

View Profile
November 13, 2014, 08:53:49 PM

peki kolay ve güvenli al-sat işlemini nereden yapabilirim şuan benim bildiğim tek site btcturk. com güvenlimidir ve sadece al deyip sat deyıp işlemi gerçekleştirebilirmiyiz?
pitkoyin
Full Member

Activity: 196

View Profile
November 14, 2014, 08:56:13 AM

peki kolay ve güvenli al-sat işlemini nereden yapabilirim şuan benim bildiğim tek site btcturk. com güvenlimidir ve sadece al deyip sat deyıp işlemi gerçekleştirebilirmiyiz?

Btcturk.com bence gayet güzel hizmet sunan bir yer, tavsiye ederim. (ufak tefek sorunlar yaşanabilir) ama asıl tavsiyem, günde 10 defa bitcoin kaça çıktı, kaça düştü diye bakmak istemiyorsan, 2 hafta içerisinde yapacağın gözlemlerden sonra "uygun" dediğin bir seviyede bitcoin al, 2016 sonuna kadar unut. Kısa süreli al - sat işlemlerinde zarar etme ihtimalin var ama 2017ye "para kazanmış" olarak girme ihtimalin ÇOK yüksek.

Bak ihtimallerden bahsediyorum hep, kesin diye birşey yok..
RhBjK
Full Member

Activity: 224

View Profile
November 21, 2014, 12:37:58 PM

bende al-sat işiyle kazanmayı amaçlıyorum formun geçmişindeki konularıda vakit buldukca okuycam ama burdaki simdi al ve unut mantıklı geldı yaklaşık 2-3 aydır faucetlerden btc topluyorum ayrıca caointellectende dogecoin kasıyorum.sistemimi fazla yormayacak kazı programları varmı? elektrik parası pek onemli değil işim gereği pc sabah 8 aksam 5 acık kalıyor zaten amacım bi anda paraya kavusmak değil. damlaya damlaya göl olur prensibini benimsiyorum:D tavsiyelerinizi bekliyorum
Pages: [1]
  Print  

Jump to: