Bitcoin Forum
May 25, 2024, 05:15:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Minner Alıcağım önericeğiniz var mı?  (Read 3200 times)
ekocaeli (OP)
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
November 21, 2014, 12:10:04 PM

Merhabalar;

Elektrik az harçıyan ve çok kazandıran önerebileceğiniz bir minner mevcut mudur ?
Minner satın almayı düşünüyorum ancak sizlerinde tavsiye edeceğiniz bir makine var ise onu tercih edeyim ?
hosunn
Full Member

Activity: 200
Merit: 100

View Profile WWW
November 21, 2014, 12:20:15 PM

S4 önerimdir elektrik konusunda diğer cihazlara göre fazla ama kazı konusunda iyi en kötü aylık 118 TL ile bize barındırmaya yollarsın kazar durur şuan forumdan müşterimiz var bilgilerini girdi kendisi kazıyor cihazı online mi kapalımı açıkmı sorun varmı yokmu dert etmesine gerek kalmıyor.

http://www.guneydc.com/ Hosting, Dedicated, VDS-VPS, Domain Checker
gablay12
Legendary
*

Activity: 918
Merit: 1000

View Profile
December 09, 2014, 04:58:40 PM

S4 ler şimdilik en verimli.

The more I meet people, the more I like my dog.
Cyper_BLC
Sr. Member

Activity: 490
Merit: 270

Reverse Engineer

View Profile
December 15, 2014, 12:37:16 AM

Evet aslında S4 ler verimli fakat bu işle daha önce uğraşmadıysanız ve en azından bir s3 kullanmadıysanız kesinlikle yanlış seçim olur. bunun sebebi S4 ler inanılmaz derecede gürültülü, ayarları bir o kadar zor ve hatalı üretilmiş bir makine. Şahsım adına konuşursam, ben elektronik konusunda bilgili olmayan bir adam olsaydım inanın cihazı sinirden kaldırıp camdan atardım. Azmettim ve 2 adet S4 ümü paramparça edip bütün hataları giderdim. şu an 0.59 verimle 1900Gh/s, sadece 2 fanlı 37derecede çalıştırıyorum. kısaca bunlardan anlamıyorsanız Spondoolies SP20 tek seçenek. çünkü adamların yaptığı makine resmen kusursuz. sadece PSU gerekiyor. Ocakta kısmet olursa israildeyim Wink
http://www.spondoolies-tech.com/collections/products
saygılar.

For donations : 1CYPERv5yZ4c9FRzPyCz5u8vhttyKmVkto
Emeğe Saygı Göstermeyenler, BECERIKSIZ kişilerdir.
CaptainPC
Newbie
*

Activity: 22

View Profile
December 22, 2014, 08:07:22 PM

Merhabalar;

Elektrik az harçıyan ve çok kazandıran önerebileceğiniz bir minner mevcut mudur ?
Minner satın almayı düşünüyorum ancak sizlerinde tavsiye edeceğiniz bir makine var ise onu tercih edeyim ?

Selam,

Elimde 2 Adet Yeni ( 1 Haftalık Kullanılmış Smiley )SP 20 Jackson (1.7 Ths) var . Sanırım Kocaeli'desin Sende. İlgilenirsen Bende İzmit'teyim. SP35 Alacağımdan, Geliş Fiyatından Verebilirim.
gokcey
Full Member

Activity: 208
Merit: 100

View Profile
December 24, 2014, 10:23:45 AM

Merhabalar;

Selam,

Elimde 2 Adet Yeni ( 1 Haftalık Kullanılmış Smiley )SP 20 Jackson (1.7 Ths) var . Sanırım Kocaeli'desin Sende. İlgilenirsen Bende İzmit'teyim. SP35 Alacağımdan, Geliş Fiyatından Verebilirim.

Merhaba

sp35 nasıl getittirmeyi düşünüyorsunuz.Kargoyla gelicekse gümrük işlerini nasıl hallediyorsunuz.

Kolay gelsin.
CaptainPC
Newbie
*

View Profile
December 25, 2014, 02:59:23 PM

DHL ile yolluyorlar. Gümrükçümüz Mevcut. 7 Günde Teslim Alıyoruz.
m-usta-fa
Newbie
*

Activity: 1

View Profile
January 03, 2015, 07:25:29 PM

merhaba CaptainPC ustam bende spondoolies-tech ürününden temin etmek istiyorum elinizde cihaz varsa talibim...
CaptainPC
Newbie
*

View Profile
January 05, 2015, 02:45:43 PM

merhaba CaptainPC ustam bende spondoolies-tech ürününden temin etmek istiyorum elinizde cihaz varsa talibim...

Telefon Numaramı PM olarak attım. Ararsanız Görüşebiliriz.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: