Bitcoin Forum
May 11, 2024, 08:13:48 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: CoIntellect hakkında, yardım lütfen  (Read 12120 times)
dr1980m
Hero Member

Activity: 938
Merit: 1000

View Profile
February 07, 2015, 10:19:08 AM

Sanırım farkında değilsiniz ama 25 den beri yeni üyeler hariç kimseye ödeme yapılmıyor. Hatta adamlar ya bekleyin yada ödenmemiş kısmınızı gönderelim diyor yani bizden parayı peşin alıyor hesabın paranın tamamlanmasına az bir süre kala para göndermeyi kesip paranızı gönderelim diyor yatırdınızdan kalan yada bekleyin diyor ben bulaştım yaklaşık 3.000 euro yakın para yatırdım ve şuanda para alamıyorum siz yapmayın bari

3000 euro mu?
Hocam ne yaptınız? Geçmiş olsun
Ben de bu tip ponzilar denerim ama 3-5 dolara, eğlencesine
sizin için acı bir ders olmuş..
1715415228
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415228
Reply with quote  #2

1715415228
Report to moderator
1715415228
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715415228
Reply with quote  #2

1715415228
Report to moderator
I HATE TABLES I HATE TABLES I HA(╯°□°)╯︵ ┻━┻ TABLES I HATE TABLES I HATE TABLES
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
ekocaeli
Newbie
*

Activity: 14
Merit: 0

View Profile
February 07, 2015, 06:55:47 PM

Yok yatırdığım ücretin %95 aldım zaten ancak yatırdığım parayı geri almakla kalıyorsak ne anladım ben bu işten resmen dolandırıcılar
aliser
Hero Member

Activity: 826

View Profile
February 09, 2015, 08:08:59 AM

Sanırım farkında değilsiniz ama 25 den beri yeni üyeler hariç kimseye ödeme yapılmıyor. Hatta adamlar ya bekleyin yada ödenmemiş kısmınızı gönderelim diyor yani bizden parayı peşin alıyor hesabın paranın tamamlanmasına az bir süre kala para göndermeyi kesip paranızı gönderelim diyor yatırdınızdan kalan yada bekleyin diyor ben bulaştım yaklaşık 3.000 euro yakın para yatırdım ve şuanda para alamıyorum siz yapmayın bari

Çok geçmiş olsun keşke bu yatırımı yapmadan önce forumda yazılanları çizilenleri okusaydınız özellikle son 2 aydır bangır bangır bağırıyorduk ponzi bu girmeyin diye ama işte insanoğlu bir umut denemek istiyor bu tür servisleri.
dr1980m
Hero Member

View Profile
February 09, 2015, 05:28:35 PM

Çok geçmiş olsun keşke bu yatırımı yapmadan önce forumda yazılanları çizilenleri okusaydınız özellikle son 2 aydır bangır bangır bağırıyorduk ponzi bu girmeyin diye ama işte insanoğlu bir umut denemek istiyor bu tür servisleri.

en azından yatırımının %95'ini almış arkadaş
150 euro zararı varmış yani
yine az para değil ama 3000 euro yatırıma göre ufak bir kısım
zerog26
Member
**

Activity: 65
Merit: 10

View Profile
February 10, 2015, 01:43:00 PM

sisteme yatirdigim 100 euroyu cikardim ustune vaad edilen 100 euronunda 70 eurosunu cektim ama nedense kontratin bitimine 2 hafta kala verdigim tum para cekme emirleri bekletildi ... dun kontrat bitti bugun ise para hesaba geri iade olmus ve 14 gun beklemede yaziyor kazanc buyuk ihtimal 14 gun boyunca yeni kontrat almami tesvik ediyorlar alirsaniz paranizi yatiracagiz muhabbeti tabikide kontrat almayacagim kazanacagimizi kazandik :Dsistemde parasi kalanlar icin uzuluyorum...
dr1980m
Hero Member

View Profile
February 10, 2015, 02:09:35 PM

bitcoin fiyatlarının yükselmesini bekliyorlarmış
tüm sıkıntılar bu nedenle oluyormuş
bla bla bla
atı alan Üsküdar'ı geçti, geçmişler olsun...
50promil
Member
**

Activity: 788
Merit: 44

View Profile
March 01, 2015, 08:45:59 PM

bitcoin fiyatlarının yükselmesini bekliyorlarmış
tüm sıkıntılar bu nedenle oluyormuş
bla bla bla
atı alan Üsküdar'ı geçti, geçmişler olsun...

adamlar öyle böyle derken patladı gitti. halbu ki bir ara serverodası paylaşımıyla falan bayağı kasmışlardı
testerman
Hero Member

Activity: 840

View Profile
March 02, 2015, 02:03:18 PM

ne diyorduk , bu site 2-3 aya patlar diyorduk , ne oldu patladi mi patladi..

baska sozum yok.
lorylore
Legendary
*

Activity: 1470
Merit: 1002

View Profile
March 02, 2015, 03:09:51 PM

baska sozum yok.
Aynen öyle.
Cointellect.com'a atılan pingden cevap gelmesi cointellectin patlamamış olduğu anlamına gelmez..
Max daily earn katbekat arttı, kesintiler de çok. Daha ne olsun.
50promil
Member
**

View Profile
March 17, 2015, 10:09:36 AM

baska sozum yok.
Aynen öyle.
Cointellect.com'a atılan pingden cevap gelmesi cointellectin patlamamış olduğu anlamına gelmez..
Max daily earn katbekat arttı, kesintiler de çok. Daha ne olsun.

öyle böyle deyip hesapları bloke ettiler. şimdide yavaş yavaş kendilerini unutturup kapatacaklar. sağda solda 10 tane arkadaşını da üye yapıp sorunsuzca binleeerce euro çekenler ne oldu acaba.
50promil
Member
**

View Profile
March 17, 2015, 10:12:08 AM

ekşiden birisi e-posta atıp gelen cevabı çevirmiş.
https://www.youtube.com/watch?v=cTV28ddbCtI
nacizane çevirmeye çalıştığım açıklamanın sahibi dolandırıcı şirket.

hello, thanks for choosing coıntellect!

merhaba,cointellect'i seçtiğiniz için teşekkürler!

we apologize but please note that the 14 days holding of your funds only applies to your affiliate earnings. the live balance that was previously moved to held does not fall under the 14-day timeline.

affedersiniz ama lütfen 14 günlük bekletme periyodunun sadece affilate kazançlarına uygulandığının artık ayırdına varın. daha önceki bakiyenizin dondurulması bu bağlamda değerlendirilemez.

your previous balance will be held indefinitely until we are confident about covering more user withdrawals through better mining performance and a return of btc prices to pre-crisis levels.

daha önceki bakiyeniz, biz kullanıcı para çekimlerini düzene koyana ve daha iyi bir madencilik performansına ulaşıncaya kadar ve btc eski seviyesine dönene kadar(300-330$) belirsiz bir zamana kadar dondurulacaktır

however, as we announced on our recent update https://cointellect.com/news/view/?id=53, we are doing everything from our side to increase mining performance. we expect to have an additional 30 gh/s added to our overall capacity this month and an additional 50 gh/s by april. we are also acquiring assets from other mining companies that have already closed and co-locate them in georgia.

ayrıca madencilik kapasitemizi arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz. 30gh/s bu ay ekliyoruz. 50gh/s de nisan sonunda ekleyeceğiz. bu arada diğer patlayan madencilik şirketlerinin hardwarelerini de ucuza kapatmaya çalışıyoruz. (çevirenin notu. 63gh/s antminer u3 şu an amazonda 60-70 dolar arası fiyatla satılıyor. ne yapacaklar 2 tane antminer mi bağlayacaklar sistemlerine? ben 120gh/s ile mining yapıyorum. nasıl olsa bilmiyoruz ya sallayın sallayabildiğiniz kadar)

ıf bitcoin prices continue its steady increase, we are confident about restoring regular payouts in the coming weeks. your patience is appreciated as we continue to upgrade equipment and increase our hash rate in order to be fully recovered in 2-3 months.

eğer bitcoin yükselmeye devam ederse 2 3 ay içinde paranızı ödeyecek kadar para kazanıyor olacağımızı ümit ediyoruz.

feel free to let us know if you have any additional questions or concerns.
başka bir sorunuz yada endişeniz olursa haberimiz olsun.
vvasabi
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
March 17, 2015, 10:24:13 AM

however, as we announced on our recent update https://cointellect.com/news/view/?id=53, we are doing everything from our side to increase mining performance. we expect to have an additional 30 gh/s added to our overall capacity this month and an additional 50 gh/s by april. we are also acquiring assets from other mining companies that have already closed and co-locate them in georgia.

ayrıca madencilik kapasitemizi arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz. 30gh/s bu ay ekliyoruz. 50gh/s de nisan sonunda ekleyeceğiz. bu arada diğer patlayan madencilik şirketlerinin hardwarelerini de ucuza kapatmaya çalışıyoruz. (çevirenin notu. 63gh/s antminer u3 şu an amazonda 60-70 dolar arası fiyatla satılıyor. ne yapacaklar 2 tane antminer mi bağlayacaklar sistemlerine? ben 120gh/s ile mining yapıyorum. nasıl olsa bilmiyoruz ya sallayın sallayabildiğiniz kadar)
her şey tamam da bu cümleye gelince iş bitmiş. millet 1TH/s kazan cihazlar alıyor bu değerli kardeşlerimiz 30-40GH/s ile mi kurtaracaklarmış siteyi?
parasını kaptıran herkese geçmiş olsun Sad umarım önemli meblağlar kaybedilmemiştir.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: