Bitcoin Forum
May 05, 2024, 07:31:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [ANN] Altcoin : Caut dezvoltatori de software in finalizarea unui proiect  (Read 1777 times)
theproject (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 29
Merit: 0


View Profile
November 28, 2014, 06:20:50 PM
 #1

Buna ziua la toata lumea.
Sunt nou ca membru aici.Sper sa postez in subforumul corect.
Voi trece direct la subiect.
De vre-un an si ceva de zile sunt miner pe diferite monezi digitale,iar de un an de zile am lansat un site de stiri despre lumea digitala.
Intre timp am creat si o companie in sua sa pot lucra cu investitori.
De ceva timp am lansat o moneda digitala cu un premine de 500 milioane.
Nu stiu daca este prima moneda digitala lansata 100% de romani,poate mai sunt si altii.
Este o moneda de tipul POW/POS cu portofel in windows si mac,explorer ..
Inca se mineaza la ea pana se intra in POS.
Se vor mina 1 miliard jumate apoi se trece la POS cu 10%.Mai sunt de minat cam 500 milioane.
A fost acceptata si pe cateva exchangeuri si este cotata cam la 1,2 sau 3 satoshi.
Deci compania are un capital de 500 milioane din aceasta moneda.
Acum caut dezvoltatori de softaware pe android,ios sau web development,sa se alature in echipa mea in vederea dezvoltarii acestui proiect.
Am in vedere realizarea unui portofel pe android si ios precum si a unui site tip ( cold storage ) unde membrii isi vor pastra monedele digitale.
Spun monede deoarece vor fi atasate atat moneda noastra cat si bitcoin.
Proiectul este putin mai amplu deoarece realizarea acetui portofel va avea un impact in platile virtuale.
Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati.
Am de asemeni investitori pregatiti sa investeasca dar vor sa vada mai intai realizarea acestui proiect in stagiul beta.
Nu este neaparat o nevoie de investitori deoarece realizarea acestui proiect va duce la cresterea monedei noastre digitale pe casele de schimb si compania va avea un capital deosebit si in al doilea rand compania va castiga din tranzactiile facute intre site si portofel sau prin tranzactiile dintre portofele.
Nu cer nimanui sa isi lase locul de munca actual,caut doar pe cei interesati sa lucreze in paralel in realizarea acestui proiect.
Si eu am investit bani si timp in inceperea acestui proiect,nu cer bani nimanui cer doar alaturarea echipei in realizarea si finalizarea lui si poate in realizarea a noi proiecte.


Deci daca aveti cunostiinte in domeniu sau idei ce vor ajuta cresterea valorii monedei precum si a companiei si vreti sa faceti parte din echipa,ma puteti contacta prin PM pentru mai multe detalii.

Va multumesc. 
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!